Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Lagi na KGS i Aurorze
Akademia i jej strona - pytania, problemy, komunikaty
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Parn
Keima
Keima


Dołączył(a): czerw 23, 2003
Wiadomości: 84
Skąd jesteś: Zgierz

PisanieNadesłano: Wt paźdź 14, 2003 1:52 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

jak mi kiedys KGS zacznie w miare dobrze dzialac to zaczne brac udzial w turniejach internetowych (inna sprawa kiedy to bedzie :()
Powróć na górę
Nexo
Ogeima
Ogeima


Dołączył(a): kwiet 13, 2003
Wiadomości: 152
Skąd jesteś: Radzionków

PisanieNadesłano: Wt paźdź 14, 2003 11:21 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

nie rozumiem czemu czekasz na kgsa lepiej grac na auro jest swojsko syzbko bez lagow i ogolnie to polski serwer :>

KGS ma jeden plus tylko KLIENT.

Własnie dlaego nie moge sie doczekac nowego klienta do auro kiedy on wyjdzie wszyscy polacy napewno sie przeniesa na auro.

_________________
--------------------------------------------------------
There are possible things, impossible things, and things that happen. Sometimes things happen that were impossible.
Audouard, Pierre
Powróć na górę
Parn
Keima
Keima


Dołączył(a): czerw 23, 2003
Wiadomości: 84
Skąd jesteś: Zgierz

PisanieNadesłano: Wt paźdź 14, 2003 11:59 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

no bo aurora dziala mi tak samo jak KGS Smutny
Powróć na górę
kaisuj
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): sierp 28, 2003
Wiadomości: 282
Skąd jesteś: Lublin

PisanieNadesłano: Wt paźdź 14, 2003 6:14 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Prawde mowiac to jakos nie potrafie korzystac z aurory. Telnet to zdecydowanie nie jest technologia dla mnie. Ale jak bedzie klient to sie zobaczy. Poki co jestem bardzo zadowolony z KGS.
Powróć na górę
kys
Nobi
Nobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 4
Skąd jesteś: Gdynia

PisanieNadesłano: Śr paźdź 15, 2003 12:32 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Wydaje mi sie ze z Aurora sa problemy. Kiedys moglem grac na Arorze (jeszcze przed wakacjami) nie bylo lagow nie zrywalo polaczenia. Ostatnio jest tragedia. Probowalem grac 2 tygodnie temu i wczoraj. Opoznienie siegalo 20-30 sekund pomiedzy postawieniem kamienia a potwierdzeniem z serwera. Zrywalo sie polaczenie. Mam takie same straty w pingach (okolo 10%) do aurory i do kurnika ale na kurniku gram bez opoznien i innych problemow. Z KGS pozegnalem sie dawno - juz chyba od roku nie udalo mi sie utrzymac polaczenia dluzej niz 10 minut, a o graniu nie ma mowy. Moze ktos mi doradzi jak mam grac w lidze lub w turnieju w takich warunkach?
Powróć na górę
kaisuj
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): sierp 28, 2003
Wiadomości: 282
Skąd jesteś: Lublin

PisanieNadesłano: Cz paźdź 16, 2003 1:30 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Ja zauwazylem pewna prawidlowosc. Rano KGS chodzi mi bardzo ladnie. Dopiero po poludniu zaczynaja sie lagi. Sprobuj wejsc na KGS rano. Moze bedzie lepiej. Kurnik dla odmiany w ogole mi nie dziala. Nie moge sie nawet polaczyc z serwerem.
Powróć na górę
silk
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 47
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Cz paźdź 16, 2003 11:32 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

kaisuj wrote:
Prawde mowiac to jakos nie potrafie korzystac z aurory. Telnet to zdecydowanie nie jest technologia dla mnie. Ale jak bedzie klient to sie zobaczy.
Hmm, no prawda, że granie przez telneta byłoby 'zdziebko' niewygodne, ale chyba nie sądziesz, ze tam wszyscy tak grają?
Można grać na aurorze przy pomocy WinIgc, można przy pomocy Jago, i jeszcze paru innych pewnie.

_________________
An algorithm must be seen to be believed. -- D.E. Knuth
Powróć na górę
kawa
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): May 24, 2003
Wiadomości: 24
Skąd jesteś: Warszawa

PisanieNadesłano: Śr paźdź 29, 2003 10:59 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Co do aurory to ja osobiscie , albo mam pecha, albo taka jest prawidlowosc - jak wchodze to sa max 4 graczy (w tym dwa boty).
A na KGS w tym samym czasie tlok. To pierwszy argument za KGS.
To co mi sie najbardziej podoba w kliencie KGS'a to zabezpieczenie przed misclickiem. Jesli planowany jest klient n aurorze - to swietnie by bylo to zaimplementowac.
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy