Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Lekcje pro
Akademia i jej strona - pytania, problemy, komunikaty
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Ile zapłaciłbyś za lekcję z pro?
100 zł
3%
 3%  [ 1 ]
100 zÂ
3%
 3%  [ 1 ]
80 zł
0%
 0%  [ 0 ]
80 zÂ
0%
 0%  [ 0 ]
50 zl
6%
 6%  [ 2 ]
50 zl
6%
 6%  [ 2 ]
20 zł
26%
 26%  [ 8 ]
20 zÂ
26%
 26%  [ 8 ]
10 zł
13%
 13%  [ 4 ]
10 zÂ
13%
 13%  [ 4 ]
Wszystkich głosów : 30

Autor Wiadomość
dede
Tengen
Tengen


Dołączył(a): kwiet 06, 2003
Wiadomości: 192
Skąd jesteś: Trojmiasto

PisanieNadesłano: Cz grud 04, 2003 1:56 pm    Temat wiadomości: Lekcje pro Odpowiedz cytując

Być może uda nam się zorganizować lekcje pro.
Powróć na górę
johnkelly
Keima
Keima


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 99
Skąd jesteś: Ożarów Mazowiecki

PisanieNadesłano: Cz grud 04, 2003 2:06 pm    Temat wiadomości: Re: Lekcje pro Odpowiedz cytując

dede wrote:
Być może uda nam się zorganizować lekcje pro.

Jak rozumiem w internecie? Ile taka lekcja by miala trwac?

_________________
--
Blog: maciejrozalski.eu
Powróć na górę
kaisuj
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): sierp 28, 2003
Wiadomości: 282
Skąd jesteś: Lublin

PisanieNadesłano: Cz grud 04, 2003 2:42 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Po pierwsze to chyba mnei nie stac, a po drugie to chyba mam za niski poziom na lekcje z pro. Powinni korzystac Ci lepszi. Mnie w zupelnosi wystarczy na razie jakis jednocyfrowy kyu.
Powróć na górę
yosz
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 30, 2003
Wiadomości: 186
Skąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa

PisanieNadesłano: Cz grud 04, 2003 4:11 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Na razie wstrzymam sie od głosu dopóki nie dostane odpowiedzi na pytanie: czy lekcja miałaby być prywatna czy też publiczna (parę osób) ?

_________________
Powróć na górę
Parn
Keima
Keima


Dołączył(a): czerw 23, 2003
Wiadomości: 84
Skąd jesteś: Zgierz

PisanieNadesłano: Cz grud 04, 2003 9:19 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

ja nie oddam swojego glosu bo to nie na moja kieszen, ale gdybym kase mial to bym mogl zaplacic sporo Uśmiech
Powróć na górę
yosz
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 30, 2003
Wiadomości: 186
Skąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa

PisanieNadesłano: Cz grud 04, 2003 9:40 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

No nie uwierze ze ktos nie molgby wyskrobac 10 złotych co miesiąc na lekcję, a taka przecież opcja jest w ankiecie :]

_________________
Powróć na górę
Ishikawa
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): paźdź 19, 2003
Wiadomości: 53
Skąd jesteś: Lubartów

PisanieNadesłano: Cz grud 04, 2003 10:42 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Jeśli chodzi o mnie to raczej dużych funduszy nie mam ale 10 złotych napewno bym skołował na tak szczytny cel Bardzo szczęśliwy
Powróć na górę
Parn
Keima
Keima


Dołączył(a): czerw 23, 2003
Wiadomości: 84
Skąd jesteś: Zgierz

PisanieNadesłano: Cz grud 04, 2003 10:56 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

10zl na pewno bym skolowal na lekcje ale uwazam, ze to sa dziwne pieniadze za lekcje z pro i dlatego nie zaznaczalem, ale jak koniecznie trzeba to zaznacze kazda kwote jaka moglbym poswiecic. Pytanie brzmialo ile zaplacilbys za lekcje z pro. Ja mialbym opory przed zaplaceniem np. 10zl. bo po prostu bym sie wstydzil - za taka normalna lekcje. ale jezeli chodzi o pytanie ile bylbym w stanie zaplacic to moge odpowiedziec
Powróć na górę
slawek
Honte
Honte


Dołączył(a): kwiet 08, 2003
Wiadomości: 44
Skąd jesteś: Bielsko Biala

PisanieNadesłano: Pt grud 05, 2003 1:21 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Lekcje są grupowe. Wyglada to tak ze ktos gra a reszta ma prawo do zadawania okreslonej liczby pytań. Pro gra i odpowiada.

Slawek
Powróć na górę
dede
Tengen
Tengen


Dołączył(a): kwiet 06, 2003
Wiadomości: 192
Skąd jesteś: Trojmiasto

PisanieNadesłano: Pt grud 05, 2003 12:21 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Lekcje oczywiscie w sieci. Ludzie musieliby byc na podobnym poziomie. Ale to organizacyjny szczegol
Powróć na górę
Nexo
Ogeima
Ogeima


Dołączył(a): kwiet 13, 2003
Wiadomości: 152
Skąd jesteś: Radzionków

PisanieNadesłano: Sb grud 06, 2003 2:29 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

jezeli mialo to tak wygladac bez problemu dalbym 20zl a moze i 50zl.Tak wiec nie moge sie zdecydowac gdbyby bylo w ankiecie 40zl bym zaznaczyl :>

Btw: z taich lekcji bym moze skorzytsal dopiero jak osiagne shodana ;p bo wczesniej starcza mi ksiazki i turnieje :>

_________________
--------------------------------------------------------
There are possible things, impossible things, and things that happen. Sometimes things happen that were impossible.
Audouard, Pierre
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy