Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Grupy dyskusyjne ???
Akademia i jej strona - pytania, problemy, komunikaty
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karczmarz
Nobi
Nobi


Dołączył(a): grud 10, 2003
Wiadomości: 8
Skąd jesteś: Gliwice

PisanieNadesłano: Pn grud 15, 2003 3:47 am    Temat wiadomości: Grupy dyskusyjne ??? Odpowiedz cytując

Ostatnio dowiedzialem sie o czyms co zwie sie grupy dyskusyjne, pomyslalem milo bedzie z podyskutowac w grupie Rozsierdzony o GO, wyslalem wiec maila na podany adres i nawet mnie przyjeli Bardzo szczęśliwy No niestety nic mi to nie dalo bo potrzebna jest nazwa serwera zeby mozna bylo cokolwiek robic. Czego bym tam nie wpisal i tak nic nie znajduje, wiec pytam was, o co chodzi ?? Po pierwsze jesli znacie jakis serwer to..., po drugie jesli wiecie o co w tych calych grupach chodzi to tez... Bardzo szczęśliwy

Na koniec chcialem powiedziec, ze to nie jest nic pilnego, nie musicie wiec rzucac wszystkiego zeby mi odpowiedziec, ale milo by bylo Puszczający oczko

_________________
He that fights with monsters should look to it that he himself does not become a monster.
Friedrich Nietzsche
Powróć na górę
johnkelly
Keima
Keima


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 99
Skąd jesteś: Ożarów Mazowiecki

PisanieNadesłano: Pn grud 15, 2003 12:31 pm    Temat wiadomości: Re: Grupy dyskusyjne ??? Odpowiedz cytując

Karczmarz wrote:
Ostatnio dowiedzialem sie o czyms co zwie sie grupy dyskusyjne, pomyslalem milo bedzie z podyskutowac w grupie Rozsierdzony o GO, wyslalem wiec maila na podany adres i nawet mnie przyjeli Bardzo szczęśliwy No niestety nic mi to nie dalo bo potrzebna jest nazwa serwera zeby mozna bylo cokolwiek robic. Czego bym tam nie wpisal i tak nic nie znajduje, wiec pytam was, o co chodzi ?? Po pierwsze jesli znacie jakis serwer to..., po drugie jesli wiecie o co w tych calych grupach chodzi to tez... Bardzo szczęśliwy

Na koniec chcialem powiedziec, ze to nie jest nic pilnego, nie musicie wiec rzucac wszystkiego zeby mi odpowiedziec, ale milo by bylo Puszczający oczko

Szczerze mowiac nie wiem jakiego maila i pod jaki adres musiales wysylac, zeby Cie przyjeli na Grupe Dyskusyjna. By sie dostac na GD wystarczy znac adres serwera, np news.tpi.pl. W swoim programie pocztowym zakladasz konto z tym serverem i sciagasz. Potem musisz tylko netykiety przestrzegac - jak zreszta wszedzie w necie.

Maila trzeba wysylac by sie zapisac na Liste Dyskusyjna.

_________________
--
Blog: maciejrozalski.eu
Powróć na górę
gee
Nobi
Nobi


Dołączył(a): paźdź 10, 2003
Wiadomości: 8
Skąd jesteś: Z SIECI

PisanieNadesłano: Wt grud 16, 2003 2:11 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

tutaj:
www.man.torun.pl/archives/go-l.html
jest "Polish GO players discussion list" (po polsku tez tam pisza)

zeby tam "dyskutowac" musisz sie zapisac podajac maila

natomiast "prawdziwa" grupa dyskusyjna o jakiej myslisz
to "rec.games.go" (tylko po angielsku)
a znajdziesz ja na kazdym z newsserwerow (news.tpi.pl, news.atman.pl, etc.)

i nie trzeba sie rejestrowac Puszczający oczko
Powróć na górę
Karczmarz
Nobi
Nobi


Dołączył(a): grud 10, 2003
Wiadomości: 8
Skąd jesteś: Gliwice

PisanieNadesłano: Wt grud 16, 2003 9:05 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Teraz rozumie swoja pomylke Zawstydzony W kazdym badz razie dzieki za odpowiedzi, tyle chcialem wiedziec Puszczający oczko

_________________
He that fights with monsters should look to it that he himself does not become a monster.
Friedrich Nietzsche
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy