Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Mozliwosc grania turniejow na KURNIKU !!!
Akademia i jej strona - pytania, problemy, komunikaty
Idź do strony 1, 2  Następny
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Xellosik
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): wrz 10, 2003
Wiadomości: 33
Skąd jesteś: Kielce

PisanieNadesłano: Pt grud 05, 2003 6:58 pm    Temat wiadomości: Mozliwosc grania turniejow na KURNIKU !!! Odpowiedz cytując

Wejdzcie na KURNIK i zobaczcie powstal nowy pokoj TURNIEJOWY gdzie beda grane turnieje !!!!!!!!!! Wejdzcie tam ocencie i wpiszcie sie tutaj !!!!!!!!!!!1

_________________
Jestem dzieckiem lęku. Jestem dzieckiem śmierci, która nosze w sobie. Jestem swoja własną samozagladą.
Powróć na górę
Sayaka
Nikken tobi
Nikken tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 138
Skąd jesteś: Poznan

PisanieNadesłano: Śr grud 24, 2003 2:16 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Sam pomysł jest okey... Teraz zbierają się tam bardzo dobrzy wg gracze, którzy ( tylko pan kamyszyn i pan kijana się nie ukrywają:) są bardzo anonimowi, i nie chcą sie przyznac kim są:]

Turnieje systemowo OK, ale brakuje turnieji na duzej planszy.

_________________
other: Fetkaa, Reika, Aandiel
Powróć na górę
Parn
Keima
Keima


Dołączył(a): czerw 23, 2003
Wiadomości: 84
Skąd jesteś: Zgierz

PisanieNadesłano: Śr grud 24, 2003 6:07 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Turnieje mi sie bardzo podobaja. Silni gracze biora w nich udzial (tylko nie chca sie przyznac do tego jaka maja sile [nie mowiac juz o prawdziwym nicku]). Dwie rzeczy sa denerwujace:
1. gracze calkowicie poczatkujacy ktorzy od razu wchodza do pokoju turniejowego nie znajac nawet zasad
2. za krotkie byo yomi ktore wynosi 1 minute na 25 ruchow

No jest jeszcze jedna rzecz: jestem za slaby zeby sie tam liczyc Smutny
Powróć na górę
Xellosik
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): wrz 10, 2003
Wiadomości: 33
Skąd jesteś: Kielce

PisanieNadesłano: Cz grud 25, 2003 8:34 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Parn wiem ja tez sie nie licze Puszczający oczko

_________________
Jestem dzieckiem lęku. Jestem dzieckiem śmierci, która nosze w sobie. Jestem swoja własną samozagladą.
Powróć na górę
Sayaka
Nikken tobi
Nikken tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 138
Skąd jesteś: Poznan

PisanieNadesłano: Śr grud 31, 2003 2:10 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Co wy gadacie.
Skoro nawet Ci nie znający zasad nie mają jakiś oporow przed wchodzeniem, to nie widzę powodu, dla których Wy nie mielibyscie się liczyć.
Turnieje juz takie sa, że uczestniczą w nich gracze silniejsi, i slabsi

_________________
other: Fetkaa, Reika, Aandiel
Powróć na górę
Parn
Keima
Keima


Dołączył(a): czerw 23, 2003
Wiadomości: 84
Skąd jesteś: Zgierz

PisanieNadesłano: Śr grud 31, 2003 3:29 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Sayaka spokojnie Uśmiech Chyba jestem jedynym ktory bral udzial we wszystkich turniejach dotychczas rozegranych (chodzi tylko o to ze w walce o lepsze miejsca praktycznie sie nie licze Uśmiech ) Ciesze sie ze udzial bierze tylu dobrych graczy.
Powróć na górę
Sayaka
Nikken tobi
Nikken tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 138
Skąd jesteś: Poznan

PisanieNadesłano: Cz stycz 01, 2004 11:06 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Alez ja jestem bardzo spokojna;]
E tam sie nie liczysz.
Na 13 wszystko sie zdarzyc moze:)

_________________
other: Fetkaa, Reika, Aandiel
Powróć na górę
kawa
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): May 24, 2003
Wiadomości: 24
Skąd jesteś: Warszawa

PisanieNadesłano: Pn stycz 04, 2004 9:33 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Po co grac na kurniku? Czy KGS nie jest doskonalszy technicznie

kawa
Powróć na górę
Parn
Keima
Keima


Dołączył(a): czerw 23, 2003
Wiadomości: 84
Skąd jesteś: Zgierz

PisanieNadesłano: Pn stycz 04, 2004 11:09 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

jest Uśmiech ale (przynajmniej u mnie) jest tez bardziej zalagowany no i nie ma tam takich turniejow Uśmiech
Powróć na górę
wojtek85
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): May 19, 2003
Wiadomości: 27
Skąd jesteś: Szczecin

PisanieNadesłano: Pn stycz 12, 2004 2:42 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Jednego tylko nie rozumiem na tych turniejach.

W jaki sposob raz moge byc 2 a raz 23??? Puszczający oczko

Jasne ze czasem jest wiecej dobrych graczy albo rozna ogolna liczba graczy ale zeby az takie roznice?

ogolnie to pomysl mi sie bardzo podoba.

Blagam!!! Niech wstawia jeszcze turniej na 19x19 i dam wszystkim spokoj Puszczający oczko
Powróć na górę
Polkolordek
Keima
Keima


Dołączył(a): May 09, 2003
Wiadomości: 95
Skąd jesteś: Gdansk

PisanieNadesłano: Pn stycz 12, 2004 10:23 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

zgadzam sie ze turniej na 19 bylby spoko ale trwalby z 5 godzin minimum Smutny
Powróć na górę
Radziol
Nikken tobi
Nikken tobi


Dołączył(a): kwiet 24, 2003
Wiadomości: 107
Skąd jesteś: Tychy

PisanieNadesłano: Pn stycz 12, 2004 11:44 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

i prawidlowo, blitz turnieje to zadne turnieje :>
Oczywiscie turnieje na 19-kach nie moglyby sie odbywac tak czesto jak 13-kowe... ale np. raz na tydzien

_________________
"Wszelkie wspaniałe rezultaty, jakie kiedykolwiek osiągnął człowiek, możliwe były dzięki temu, iż uwierzył, że coś w nim samym jest wyższego nad zewnętrzne okoliczności." - Bruce Barton
Powróć na górę
Parn
Keima
Keima


Dołączył(a): czerw 23, 2003
Wiadomości: 84
Skąd jesteś: Zgierz

PisanieNadesłano: Wt stycz 13, 2004 12:06 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Niemozliwoscia jest znalezienie tyle czasu jednego dnia, wiec jezeli by mial byc taki turniej to przez caly tydzien. Tzn. kazdego dnia jedna runda. (nie wiem jakby bylo z mozliwoscia praktycznego wykonania czegos takiego). Z tym ze chcialem zauwazyc, ze na 19 musialby to byc turniej handicapowy, a na jakiej podstawie Radziol (ups pomylka byla) poprzydzielalbys handicapy?


Ostatnio zmienił(a) Parn dnia Wt stycz 13, 2004 10:37 am, w całości zmieniany 1 raz
Powróć na górę
Nexo
Ogeima
Ogeima


Dołączył(a): kwiet 13, 2003
Wiadomości: 152
Skąd jesteś: Radzionków

PisanieNadesłano: Wt stycz 13, 2004 2:20 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

dlaczego turniej musi byc handicapowy?

rowna gra jest duzo piekniejsza

_________________
--------------------------------------------------------
There are possible things, impossible things, and things that happen. Sometimes things happen that were impossible.
Audouard, Pierre
Powróć na górę
Radziol
Nikken tobi
Nikken tobi


Dołączył(a): kwiet 24, 2003
Wiadomości: 107
Skąd jesteś: Tychy

PisanieNadesłano: Wt stycz 13, 2004 3:36 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Parn wrote:
Niemozliwoscia jest znalezienie tyle czasu jednego dnia, wiec jezeli by mial byc taki turniej to przez caly tydzien.

Co to znaczy niemozliwoscia? Jakos w realu turnieje zajmuja caly dzien (a nawet kilka dni) i jakos ludzie znajduja czas... i dobrze sie bawia, mi wlasnie brakuje takiego typu turnieju w necie...

_________________
"Wszelkie wspaniałe rezultaty, jakie kiedykolwiek osiągnął człowiek, możliwe były dzięki temu, iż uwierzył, że coś w nim samym jest wyższego nad zewnętrzne okoliczności." - Bruce Barton
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy