Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Hikaru - postacie
Hikaru no Go
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaManga & Anime
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Kto z Hikaru No Go jest twoja ulubiona postacia ?
Hikaru
5%
 5%  [ 9 ]
Hikaru
5%
 5%  [ 9 ]
Touya Akira
10%
 10%  [ 17 ]
Touya Akira
10%
 10%  [ 17 ]
Touya Koyo
4%
 4%  [ 7 ]
Touya Koyo
4%
 4%  [ 7 ]
Sai
12%
 12%  [ 21 ]
Sai
13%
 13%  [ 22 ]
Mitani
1%
 1%  [ 2 ]
Mitani
1%
 1%  [ 2 ]
Waya
1%
 1%  [ 2 ]
Waya
1%
 1%  [ 2 ]
Isumi
1%
 1%  [ 3 ]
Isumi
1%
 1%  [ 3 ]
Nase
2%
 2%  [ 4 ]
Nase
3%
 3%  [ 5 ]
Kaga
6%
 6%  [ 10 ]
Kaga
6%
 6%  [ 10 ]
Inna postac
3%
 3%  [ 5 ]
Inna postac
3%
 3%  [ 5 ]
Wszystkich głosów : 162

Autor Wiadomość
Nexo
Ogeima
Ogeima


Dołączył(a): kwiet 13, 2003
Wiadomości: 152
Skąd jesteś: Radzionków

PisanieNadesłano: Sb May 03, 2003 10:22 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

pograsz troche i bedziesz lepsza :>

dziwi mnie ten kompleks nizszosci wsord poczatkujacych Smutny

przyklad:

kiedys weszedł jakis 25kyu na aurore i napisal : "chce ktos ze mna zagrac gwarantuje ze wygra wysoka iloscia punktow"

osobiscie takie haslo mnie odrazu odrzuca

jak to jest w jednym tekscie na go.art.pl ze kazdy nasz przeciwnik jest naszym nauczycielem poniewaz go to gra nieskonczonych mozliwosci(przesadzam ale 10 do 780 to chyba dla czlowieka nieskonczonosc Puszczający oczko ) tak wiec nigdy nie zagramy takiej samej gry dwa razy by pozwolic sobie na niedocenianie przeciwnika.

_________________
--------------------------------------------------------
There are possible things, impossible things, and things that happen. Sometimes things happen that were impossible.
Audouard, Pierre
Powróć na górę
Tommell
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 28, 2003
Wiadomości: 207
Skąd jesteś: Police

PisanieNadesłano: Pn May 04, 2003 12:21 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

A moze ci poczatkujacy sa po prostu skromni? Albo wiedza, ze sa slabi i realnie oceniaja mozliwosci? Gdyby bylo na odwrot mowilbys, ze "poczatkujacy sie wywyzszaja a powinni sie ukorzyc przed lepszymi".
Powróć na górę
Anako
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): kwiet 24, 2003
Wiadomości: 21
Skąd jesteś: z Warszawy :D

PisanieNadesłano: Pn May 04, 2003 12:54 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

A czemu tak mało głosów na Akirę?? Wstrząśnięty Touya rules 8)! chociaż i tak ciężko jest mi się zdecydowac w tej sondzie ><'
Do Nexo i Tommell'a: ale filozoficzne teksty piszecie Puszczający oczko Ja jestem BARDZO początkująca i nie czuję się ani skromna ani nie wpadam w samozachwyt Uśmiech (czasami tylko rzucam klawiaturą przez okno, kiedy przegrywam...ekhm)

_________________
"At spes non fracta."
Powróć na górę
marcin
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 11, 2003
Wiadomości: 372
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Pn May 04, 2003 12:57 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Nie musza sie korzyć, nie muszą się wywyższać, wystarczy, że będą grać najlepiej jak umieją i nikt nie będzie o to miał do nich pretensji 8). Mnie osobiście trochę razi, gdy przeciwnik co pięć minut powtarza jaki to on jest słaby i że przeprasza i że w ogóle to powinienem grać z nim inaczej itp. niezależnie od tego czy ma 25 kyu czy 1 kyu.
Powróć na górę
Tommell
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 28, 2003
Wiadomości: 207
Skąd jesteś: Police

PisanieNadesłano: Pn May 04, 2003 1:30 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

No wiesz mistrzu, jak grasz z 1k to raczej tak juz nie mowi, w koncu sam masz taka sile, to i gra miedzy wami bylaby rowna :}
Powróć na górę
asumi
Keima
Keima


Dołączył(a): May 01, 2003
Wiadomości: 95

PisanieNadesłano: Pn May 04, 2003 1:58 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

...a może następnym razem jednak powinnam zacząć grę slowami - stawaj na goban i uważaj co robisz! Bo zmienię twoje kamienie w piach i żwir, goban w drzazgi, a ciebie w zimnego trupa! Howgh!

...wolę już przegrywać niż się tak wygłupiać Puszczający oczko

Quote::
dziwi mnie ten kompleks nizszosci wsord poczatkujacych
u mnie to nie jest kompleks niższośći, tylko 23 kyu od prawie 4 miesięcy Fajny howgh Fajny

_________________
There are so many ways to lose, but so few ways to win. Perhaps the best way to achieve victory is to master all the rules for disaster, and then concentrate on avoiding them.
Victor Niederhoffer
Powróć na górę
method
Sente
Sente


Dołączył(a): kwiet 24, 2003
Wiadomości: 57
Skąd jesteś: Łódź

PisanieNadesłano: Pn May 04, 2003 2:34 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

a dlaczego nie mozna zaglosowac na tego typa, ktorego ja mam jako avatar ? to moj ulubieniec Drwiący
Powróć na górę
Anako
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): kwiet 24, 2003
Wiadomości: 21
Skąd jesteś: z Warszawy :D

PisanieNadesłano: Pn May 04, 2003 4:06 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

method wrote:
a dlaczego nie mozna zaglosowac na tego typa, ktorego ja mam jako avatar ? to moj ulubieniec Drwiący
No lol Uśmiech

asumi wrote:
wolę już przegrywać niż się tak wygłupiać Puszczający oczko
A czemu by nie? Puszczający oczko W końcu wystarczy człowieka przestraszyć i od razu będzie trząsł się...znaczy się grał jak osika Drwiący Tak np.: było z Isumi Uśmiech

_________________
"At spes non fracta."
Powróć na górę
Tommell
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 28, 2003
Wiadomości: 207
Skąd jesteś: Police

PisanieNadesłano: Pn May 04, 2003 5:01 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

method wrote:
a dlaczego nie mozna zaglosowac na tego typa, ktorego ja mam jako avatar ? to moj ulubieniec Drwiący
Nie mozna, bo on jest be, i wystepuje tylko we wspomnieniach, i oszukuje, i w ogole zly, i nie powinno sie go nasladowac, i Sai go nie lubi, i przez niego Sai sie zabil, i nie znamy jego imienia :}
Powróć na górę
method
Sente
Sente


Dołączył(a): kwiet 24, 2003
Wiadomości: 57
Skąd jesteś: Łódź

PisanieNadesłano: Pn May 04, 2003 5:33 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

swietoszki, ja obstaje przy swoim to moj ulubieniec i koniec, pewnie dlatego, ze jest zly i jest odludkiem Drwiący
Powróć na górę
method
Sente
Sente


Dołączył(a): kwiet 24, 2003
Wiadomości: 57
Skąd jesteś: Łódź

PisanieNadesłano: Pn May 04, 2003 5:36 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

a poza tym, gdyby nie ten gość, Sai nie zabiłby się, nie wszedłby w Tourajirou i co ?!?! i ani nie mielibysmy Shuusaku, ani Hikaru ....


lol
Powróć na górę
Tommell
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 28, 2003
Wiadomości: 207
Skąd jesteś: Police

PisanieNadesłano: Pn May 04, 2003 7:28 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Co, teoria spiskowa dziejow, co? A zydzi i masoni rzadza swiatem? :}
Rownie dobrze moznaby bylo slawic pradziadka Sai, bo gdyby nie spolodzil dziadka Sai, to nie byloby ani Sai, ani Shuusaku ani Shindou, co? (dziwne, ze wszystko zaczyna sie na "s" :})
Powróć na górę
Sayaka
Nikken tobi
Nikken tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 138
Skąd jesteś: Poznan

PisanieNadesłano: Pn May 05, 2003 5:15 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Toya Akira jest najlepszy...Zawsze mi go bylo zal(: Tzn..jestem przy 4tym tomie, więc zawsze moze się duzo zmienic, ale fakt faktem(:
method<--o, o:D Powinniscie Temu_zlemu dziekowac^_^
Powróć na górę
Anako
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): kwiet 24, 2003
Wiadomości: 21
Skąd jesteś: z Warszawy :D

PisanieNadesłano: Pn May 05, 2003 11:42 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Sayaka - absolutnie popieram Bardzo szczęśliwy I nic się tutaj nie zmieni, a nawet jeszcze polepszy Puszczający oczko Touya rules! ^^

A Wy, chłopcy, to nie kłóćcie się, bo przecież wiadomo, że gdyby nie Hotta Yumi i Obata Takeshi, to by w ogóle tego wątku na Forum nie było Drwiący

_________________
"At spes non fracta."
Powróć na górę
Piotrek
Sente
Sente


Dołączył(a): kwiet 14, 2003
Wiadomości: 49
Skąd jesteś: Chocianów

PisanieNadesłano: Śr May 07, 2003 7:34 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Sai najleszpy !!! ludzie , co ja musze zrobic zeby wam przemowic do rozsadku ? Puszczający oczko moze do kazdego po keli przyjade do domu i bede stosowal zasade sekty, wezme 50 osob ktore beda mowily ze Sai jest najleszy i wy tez jego poprzecie Fajny niezly pomysl Puszczający oczko
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaManga & Anime Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy