Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


zdjecia z Bursztynowego Kamienia
Komunikaty, zgłoszenia
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaTurnieje i Liga
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rudy103
Nobi
Nobi


Dołączył(a): paźdź 27, 2003
Wiadomości: 3
Skąd jesteś: SOPOT

PisanieNadesłano: Wt marca 02, 2004 6:49 pm    Temat wiadomości: zdjecia z Bursztynowego Kamienia Odpowiedz cytując

www.kaandy.sopot.pl/ru...index.html
Powróć na górę
janek
Honte
Honte


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 37
Skąd jesteś: Wodzisław Śląski

PisanieNadesłano: Wt marca 02, 2004 9:38 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Super !
Dałoby się jeszcze choć minimalne opisy ?
Daty urodzenia można pominąć Puszczający oczko , ale przynajmniej nicki z KGS Uśmiech
Powróć na górę
Parn
Keima
Keima


Dołączył(a): czerw 23, 2003
Wiadomości: 84
Skąd jesteś: Zgierz

PisanieNadesłano: Wt marca 02, 2004 9:48 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Opisy bylyby bardzo fajne Uśmiech No i przyjemniej by sie ogladalo zdjecia gdyby byly we wlasciwych kierunkach Bardzo szczęśliwy (mowie o tych poziomych ktore powinny byc pionowo :))
Powróć na górę
rudy103
Nobi
Nobi


Dołączył(a): paźdź 27, 2003
Wiadomości: 3
Skąd jesteś: SOPOT

PisanieNadesłano: Wt marca 02, 2004 11:03 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

wiem ale niechcialo mi sie obracac tych zdjec bo i tak mialem malo czasu
a co do opisow to sam niepamietam wszystkich nickow i wpierw bym musial otrzymac opisy od osob wystepujacyhc na zdjeciach
Powróć na górę
dede
Tengen
Tengen


Dołączył(a): kwiet 06, 2003
Wiadomości: 192
Skąd jesteś: Trojmiasto

PisanieNadesłano: Śr marca 03, 2004 12:29 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Na pierwszym zdjeciu w pozycji horyzontalnej jest Wlodek Malinowski (ale nie ten z Tucholi), glowny motor klubu i sedzia turnieju, na kgs ma nicka 'starszy'. Na drugim zdjeciu w drugim rzedzie widac budynek 'humanki'. Klub miesci sie w budynku tuz obok, wiec jest to dobry punkt odniesienia dla ludzi nie znajacych okolicy do znalezienia klubu. W czwartym rzedzie drugie zdjecie to Zbyszek Wozniak i Grzegorz Burel - dwaj weterani, ktorzy nie graja w sieci (choc moze zaczna jesli rodziny puszcza ich do kompa). W osmym rzedzie na ostatnim zdjeciu po lewej w niebieskiej kurtce poznaje Marcina Byczkowskiego (albo Bryczkowskiego, nie pamietam, za ewentualny blad przepraszam), ktory na kgs gra jako 'yebi' albo 'mlodszy'. Reszty osob nie kojarze, moze inni beda mogli cos napisac.
Powróć na górę
Nika
Nobi
Nobi


Dołączył(a): wrz 02, 2003
Wiadomości: 4

PisanieNadesłano: Cz marca 04, 2004 6:47 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

no to male sprostowanie to nie Wlodek:) to MAREK:) a reszta sie zgadza:)
Powróć na górę
marcin
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 11, 2003
Wiadomości: 372
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Cz marca 04, 2004 7:18 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Żeby było śmieszniej w wynikach turnieju jest Wojciech... Fajny
Powróć na górę
Nika
Nobi
Nobi


Dołączył(a): wrz 02, 2003
Wiadomości: 4

PisanieNadesłano: Cz marca 04, 2004 8:19 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

hmm bo Wojtek to syn Marka:) a Marek jako sedzia nie brał udziału:))
Powróć na górę
yebisu
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): lip 31, 2003
Wiadomości: 21
Skąd jesteś: Gdansk

PisanieNadesłano: Pn marca 07, 2004 2:44 pm    Temat wiadomości: ... Odpowiedz cytując

a to ja chcialem byc sedzia... to nie - kazali mi grac na kacu... :P

rzad 11:
zdjecie drugie - pan Włodzimierz Malinowski (tak to jest napisane bezblednie :)) - najlepszy zawodnik turnieju (2d) w konfrontacji z Marcinkiem vel yebi.. komentarz? "nawet trzy kawy nie byly w stanie postawic mnie na nogi po nocnej imprezie" :D
zdjecie czwarte - nieprzytomny przem jedna z 'ofiar' spotkania u mnie w domu dzien wczesniej :) znak 'peace' zdaje sie mowic - 'ja dzis nikogo nie chce zabic tylko chce przezyc do wieczora i pojsc spac' :P
rzad 6
zdjecie trzecie - po lewej corka pana W. Malinowskiego ;) po prawej (pierwszy plan) - Lukasz Blek vel bl4cky (ostatnio czarny) - dolaczyl do nas dzien wczesniej troszke pozniej niz ekipa z olsztyna.. ale rowniez widac udzielajacy sie w nim duch 'co ja tutaj robie o tak wczesnej porze' :)

na nastepny turniej znowu zapraszam do mnie do domciu na degustacje trunkow.. oczywiscie bezalkoholowych :P

_________________
Elite Team
Powróć na górę
alvin_air
Nobi
Nobi


Dołączył(a): kwiet 18, 2004
Wiadomości: 1
Skąd jesteś: Gdańsk

PisanieNadesłano: Śr lip 21, 2004 2:13 am    Temat wiadomości: Phi Odpowiedz cytując

Wszystko fajnie tylko mnie nie ma na żadnym zdjęciu
BTW mam niezłe opóźnienie do postu =P
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaTurnieje i Liga Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy