Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


muzyka a GO
Akademia i jej strona - pytania, problemy, komunikaty
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sayaka
Nikken tobi
Nikken tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 138
Skąd jesteś: Poznan

PisanieNadesłano: Cz stycz 29, 2004 9:15 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

A ja kurcze nigdy nie mam takiego wrazenia^^"

_________________
other: Fetkaa, Reika, Aandiel
Powróć na górę
method
Sente
Sente


Dołączył(a): kwiet 24, 2003
Wiadomości: 57
Skąd jesteś: Łódź

PisanieNadesłano: Wt marca 09, 2004 8:41 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

ambient zdecydowanie króluje. popieram
Powróć na górę
yebisu
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): lip 31, 2003
Wiadomości: 21
Skąd jesteś: Gdansk

PisanieNadesłano: Śr marca 10, 2004 1:26 am    Temat wiadomości: ... Odpowiedz cytując

u mnie zalezy od nastroju czy slucham czy nie.. muzyka sprawia ze ruchy bardziej 'czuje' co niekoniecznie oznacza ze sa lepsze :D stawiam je bardziej instynktownie - w koncu tak chyba czasem trzeba nie..?
a zwykle slucham Rotting Christ'a lub Cradle of Filth (wtedy jest czas zabijania :D CoF'a 'Hallowed Be Thy Name' - idealny do gry) a jak cos lzejszego do spokojnych gier to zwykle Nightwish albo The Cure :o
ale czasem muzyka mnie rozprasza gdy gram wiec ja po prostu wylaczam ;) zalezy od dnia.. nie wiem czym to jest spowodowane..

_________________
Elite Team
Powróć na górę
Tommell
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 28, 2003
Wiadomości: 207
Skąd jesteś: Police

PisanieNadesłano: Pn marca 14, 2004 5:06 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

A może spróbójcie zagrać sobie kiedyś przy dzwiękach jakiegoś koncertu fortepianowego Chopina? :}
Powróć na górę
marcin
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 11, 2003
Wiadomości: 372
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Pn marca 14, 2004 7:52 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Rozumiem, że powinniśmy tego słuchać grając z Tobą :). Te koncerty (przynajmniej mnie) wprawiają zanadto w stan błogości i rozleniwienia, żeby grać przy nich w Go. Jeśli już rzeczywiście mamy czegoś słuchać przy grze, to proponuje kwartety smyczkowe Szostakowicza nr 8 i nr 7 (szczególnie przy 3 cześci tego ostatniego fuseki może być szczególnie nowoczesne) lub moje ulubione: Prokofiewa 2 symfonię lub Strawińskiego Święto Wiosny. Ten ostatni utwór jest w sam raz dla killerów Bardzo szczęśliwy

_________________
Graj każdy ruch tak, jakby był twoim ostatnim.
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy