Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Dofinansowanie do kongresu
Akademia i jej strona - pytania, problemy, komunikaty
Idź do strony 1, 2  Następny
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dede
Tengen
Tengen


Dołączył(a): kwiet 06, 2003
Wiadomości: 192
Skąd jesteś: Trojmiasto

PisanieNadesłano: Cz marca 11, 2004 4:21 pm    Temat wiadomości: Dofinansowanie do kongresu Odpowiedz cytując

Dostalismy dofinansowanie dla 15 osob obejmujace koszty spania na kongresie. Jak dotychczas zdecydowalem sie przydzielic dofinansowanie: Marcinowi Kaminskiemu, Krzysztofowi Bożkowi, Tomaszowi Slazokowi, Jackowi Puczniewskiemu oraz sobie. Reszta miejsc jest do rozdzialu. Osoby chcace dostac dofinansowanie proszone sa o listowne zaprezentowanie swojej dotychczasowej pracy na rzecz IAG oraz przyszlych zamierzen w tym wzgledzie. Preferowane beda osoby ktore podejma sie systematycznej pracy na rzecz IAG na polu uczenia (lekcje publiczne. opieka nad uczniami) badz rozwoju naszego serwisu (zarowno od strony merytorycznej, organizatorskiej jak i technicznej). Osoby ktore otrzymuja dofinansowanie moga zrzec sie go na rzecz wybranego przez siebie innego czlonka IAG. Moga tez wspierac kandydatury innych czlonkow IAG co do ktorych uwazaja ze dofinansowanie im sie nalezy lub protestowac przeciwko przyznaniu komus dofinansowania. Decyzja jednak nalezy do mnie. Lista osob ktorym przyznam dofinansowanie bedzie opublikowana na tym forum.
Powróć na górę
pjk
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 35
Skąd jesteś: Warszawa

PisanieNadesłano: Cz marca 11, 2004 6:23 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Uważam, że za wkład do Akademi : uczenie (gry, komentarze i lekcje) na KSG takie miejsce należy się Jankowi Lubos.
Powróć na górę
method
Sente
Sente


Dołączył(a): kwiet 24, 2003
Wiadomości: 57
Skąd jesteś: Łódź

PisanieNadesłano: Wt marca 16, 2004 8:41 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

zdecydowanie Jan Lubos
Powróć na górę
Mind
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): sierp 27, 2003
Wiadomości: 14
Skąd jesteś: Kraków

PisanieNadesłano: Wt marca 16, 2004 3:03 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Jestem za Jankiem :]

_________________
Hito o aisurukoto, ikitekukoto, shinukoto...
Powróć na górę
lonewolf
Aji
Aji


Dołączył(a): paźdź 10, 2003
Wiadomości: 44
Skąd jesteś: Kraków

PisanieNadesłano: Śr marca 17, 2004 7:39 am    Temat wiadomości: Re: Dofinansowanie do kongresu Odpowiedz cytując

dede wrote:
Osoby chcace dostac dofinansowanie proszone sa o listowne zaprezentowanie swojej dotychczasowej pracy na rzecz IAG oraz przyszlych zamierzen w tym wzgledzie.

Hehe, to dobre jest. Bardzo szczęśliwy Ciekawe czy ktoś się zgłosi w ten sposób...

dede wrote:
Preferowane beda osoby ktore podejma sie systematycznej pracy na rzecz IAG na polu uczenia (lekcje publiczne. opieka nad uczniami) badz rozwoju naszego serwisu (zarowno od strony merytorycznej, organizatorskiej jak i technicznej).

Co oznacza sformułowanie "na rzecz IAG"?

dede wrote:
Osoby ktore otrzymuja dofinansowanie moga zrzec sie go na rzecz wybranego przez siebie innego czlonka IAG. Moga tez wspierac kandydatury innych czlonkow IAG co do ktorych uwazaja ze dofinansowanie im sie nalezy lub protestowac przeciwko przyznaniu komus dofinansowania.

Z powyższego wynika, że wspierać kandydatury innych lub protestować mogą osoby, które otrzymują dofinansowanie, czyli te 5 osób na razie, a zdaje się nie o to chodziło. Być może mogą wszyscy członkowie IAG, a może w ogóle wszyscy (obecność na forum niekoniecznie oznacza członkostwo w IAG)?

Pozdrawiam,

_________________
lone
Powróć na górę
Uuk
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): kwiet 26, 2003
Wiadomości: 31
Skąd jesteś: warszawa

PisanieNadesłano: Cz marca 18, 2004 12:33 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Ja też głosuję za Jankiem Uśmiech

Jednocześnie chciałabym zgłosić nieoficjalny wniosek o przyznanie dofinansowania Bartkowi Sulerzowi znanemu jako method (i n innych ników przy n dążącym do nieskończoności Puszczający oczko )
Za gry szkoleniowe i komentarze na kgsie w okresie od maja do dziś - i zapewne do bliżej nieokreślonej przyszłości. Nie jestem w stanie podać konkretnych danych liczbowych, ale wiem z obserwacji, że wielu osobom dawał regularne lekcje, a dodatkowo komentował partie każdemu kto się nawinął. Szczególnie rzucało się to w oczy, gdy był jedynym tak aktywnym nauczycielem - przed i w trakcie wakacji.
Powróć na górę
Dobromila
Ogeima
Ogeima


Dołączył(a): czerw 22, 2003
Wiadomości: 178
Skąd jesteś: Łódź/Zielonka

PisanieNadesłano: Cz marca 18, 2004 9:49 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

duży głos za methodem!
mnie się akurat nie udało z nim grać w sieci, ale z tego co widziałam, to pomaga wszystkim słabszym od siebie, którzy się napatoczą Bardzo szczęśliwy
w łódzkim klubie też dużo robi dla rozwoju dwucyfrowych kyu Uśmiech
czyli zasługi dla polskiego go ma duże!

a co do Janka to chyba nikt nie ma prawa się sprzeciwiać. Uśmiech
(no chyba że jest anonimowym nickiem Puszczający oczko )
Powróć na górę
Uuk
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): kwiet 26, 2003
Wiadomości: 31
Skąd jesteś: warszawa

PisanieNadesłano: Śr czerw 23, 2004 12:34 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Myślę że to dobra pora (potwierdzono że będą dotacje) żeby przypomnieć ten temat Uśmiech jakieś decyzje zapadły odnośnie kandydatur methoda i janka? Kto się jeszcze zgłosiłł?
Powróć na górę
Tommell
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 28, 2003
Wiadomości: 207
Skąd jesteś: Police

PisanieNadesłano: Pt czerw 25, 2004 6:33 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Jak pamiętam jest 15 miejsc - odrobinę dużo. A kongres już za miesiąc.
Powróć na górę
Nexo
Ogeima
Ogeima


Dołączył(a): kwiet 13, 2003
Wiadomości: 152
Skąd jesteś: Radzionków

PisanieNadesłano: Sb czerw 26, 2004 12:15 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Ja proponuje ofiarowac te miejsca:

- Janek(napewno nikt nie bedzie mial przeciwskazan a jezeli to ja mu tenuki :])
- Method jezeli o calokrztalt pracy z pocztakujacymi, pozatym za sama legende o nim nalezy mu sie miejsce
- Radziol za lekcje publiczne dla IAG
- Tommell za zajmowanie sie liga IAG oraz nauczanie członków IAG
- jeszcze kilka osob pracowala w iag i dalej pracuje jako tworcy kodu systemu na stronie www do ligi IAG i innych inicjatyw jednach dokladnych nickow w tej chwili nie pamietam lecz prosze o rozpatrzenie ich wkladu w IAG.

_________________
--------------------------------------------------------
There are possible things, impossible things, and things that happen. Sometimes things happen that were impossible.
Audouard, Pierre
Powróć na górę
Tommell
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 28, 2003
Wiadomości: 207
Skąd jesteś: Police

PisanieNadesłano: Sb czerw 26, 2004 1:34 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

btw: Teraz ligą administruje Mirkot, poza tym kiedyś był to także CelePa.

Kandydatur dopiero 10, zresztą niektóre takie niepewne jak moja :}
Powróć na górę
pjk
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 35
Skąd jesteś: Warszawa

PisanieNadesłano: Sb lip 17, 2004 5:52 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Kongres już za tydzień w zwiazku z tym ile osub jedzie na kunkurs - cała akademia ?
Powróć na górę
dede
Tengen
Tengen


Dołączył(a): kwiet 06, 2003
Wiadomości: 192
Skąd jesteś: Trojmiasto

PisanieNadesłano: Pn lip 18, 2004 2:42 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Listę osób które dostały dofinansowanie przesłałem Sławkowi już kilka miesięcy temu.
Powróć na górę
slawek
Honte
Honte


Dołączył(a): kwiet 08, 2003
Wiadomości: 44
Skąd jesteś: Bielsko Biala

PisanieNadesłano: Pn lip 18, 2004 4:04 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Dofinansowanie otrzymały wszystkie osoby które się o nie ubiegały.

Grupa A
1 Jan Lubos
2 Tomasz Ślązak
3 Bartłomiej Sulerz
4 Paweł Celejewski
5 Radosław Jachym
6 Marcin Kamiński
7 Marcin Krupinski
8 Krzysztof Bożek
9 Jacek Puczniewski
Grupa B
10 Adam Stozek B
11 Dominik Blek grupa B
12 Piotr_Celejewski B
13 Piotr_Szejko Grupa B
14 Sabina_Bencik Grupa B
15 Tomasz_Owsiany B
16 Paula_KarbownikGrupaB
17 Marcin_Kaczorowski B
18 Marta Piekarczyk grupa B
19 Paweł_Celejewski B
20 Piotr Wisthal grupa B
21 Kacper Cieśla grupa B
22 Krzysztof_Mroczek Grupa B
23 Anna Lubos Grupa B
24 Barbara Lubos Grupa B
25 Barbara_Mroczek Grupa B
26 Dominik Gogosz Grupa B
Grupa C
27 Łukasz Gwozdecki grupa E
28 Łukasz_Blek grupa C
29 Małgorzata Czaplik grupa C
30 Justyna Wisthal grupa C
31 Pawel_Morawiecki Grupa C
32 Emilia Pruszyńska grupa dofinansowania C
33 Piotr_Karbownik_Grupa C
Grupa D
Grupa E
34 Łukasz Gwozdecki grupa E
35 Piotr_Andryszek Grupa E
Powróć na górę
Nexo
Ogeima
Ogeima


Dołączył(a): kwiet 13, 2003
Wiadomości: 152
Skąd jesteś: Radzionków

PisanieNadesłano: Pn lip 18, 2004 7:38 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

dlaczego wszyscy mnie nazywaja Ślązak ja jestem Ślązok :]

sory ale wrocilem z imory i mam kiepski humor :[

_________________
--------------------------------------------------------
There are possible things, impossible things, and things that happen. Sometimes things happen that were impossible.
Audouard, Pierre
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy