Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Krakowski Turniej Go
Tu jest miejsce dla wszelkich ogłoszeń (np. o wymianie książek, turniejach, konwentach itp.)
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaOgłoszenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mind
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): sierp 27, 2003
Wiadomości: 14
Skąd jesteś: Kraków

PisanieNadesłano: Pn lut 22, 2004 9:18 pm    Temat wiadomości: Krakowski Turniej Go Odpowiedz cytując

Witam.
28 marca 2004 jest organizowany turniej Go w Krakowie.

Bardzo pomogło by nam gdybyś my znali szacunkową liczbę chętnych do wzięcia w nim udziału.
Prosiłbym bardzo o odpowiedź najlepiej w jak najkrótszym czasie.

Pozdrawiam i dziękuje,
mind

_________________
Hito o aisurukoto, ikitekukoto, shinukoto...
Powróć na górę
Uuk
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): kwiet 26, 2003
Wiadomości: 31
Skąd jesteś: warszawa

PisanieNadesłano: Pn lut 23, 2004 12:41 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Szkoda że w tym samym dniu co w Gdańsku i w Wawie Smutny Może by tak nie konkurować zajadle ze sobą Puszczający oczko
Powróć na górę
Dobromila
Ogeima
Ogeima


Dołączył(a): czerw 22, 2003
Wiadomości: 178
Skąd jesteś: Łódź/Zielonka

PisanieNadesłano: Pn lut 23, 2004 12:53 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Trochę Gdańsk, Warszawa i Kraków są od siebie oddalone.
Ja mogę sobie pozwolić na wyjazd do Warszawy na turniej, ale jechać na jeden dzień do Gdańska lub Krakowa to się wogóle nie opłaca.
Więc myśle że nakładanie się terminów nie ma dużego znaczenia, bo i tak inni ludzie przyjadą na te turnieje, właśnie ze względu na odległość, którą muszą przejechać.
Powróć na górę
kawa
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): May 24, 2003
Wiadomości: 24
Skąd jesteś: Warszawa

PisanieNadesłano: Pn lut 23, 2004 1:51 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Czy mozecie podac podstawowe informacje:
- adres, gdzie bedzie turniej,
- w jakich godzinach,
- oplata za udzia,
itp.
Powróć na górę
mario_orcus
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): sierp 04, 2003
Wiadomości: 24
Skąd jesteś: Kraków

PisanieNadesłano: Pn lut 23, 2004 2:16 pm    Temat wiadomości: Re: Krakowski Turniej Go Odpowiedz cytując

Mind wrote:
Witam.
28 marca 2004 jest organizowany turniej Go w Krakowie.

mind

Ja chętnie.
Powróć na górę
Polkolordek
Keima
Keima


Dołączył(a): May 09, 2003
Wiadomości: 95
Skąd jesteś: Gdansk

PisanieNadesłano: Pn lut 23, 2004 4:16 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Uuk wrote:
Szkoda że w tym samym dniu co w Gdańsku i w Wawie Smutny Może by tak nie konkurować zajadle ze sobą Puszczający oczko

hmm.. turniej w Gdańsku jest 29.02 Uśmiech chyba ze bedzie nastepny ale na pewno nie tak szybko:P
Powróć na górę
Uuk
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): kwiet 26, 2003
Wiadomości: 31
Skąd jesteś: warszawa

PisanieNadesłano: Pn lut 23, 2004 6:03 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Ten w wawie też 29 , termin zdążył ulec niewielkiej zmianie Puszczający oczko warszawa i kraków nie są od siebie specjalnie oddalone - 3 godziny pociągiem. i własnie chodzi mi o to żeby zaczęli przychodzić prawie ci sami Uśmiech
Powróć na górę
Parn
Keima
Keima


Dołączył(a): czerw 23, 2003
Wiadomości: 84
Skąd jesteś: Zgierz

PisanieNadesłano: Pn lut 23, 2004 9:53 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

kawa wrote:
Czy mozecie podac podstawowe informacje:
- adres, gdzie bedzie turniej,
- w jakich godzinach,
- oplata za udzia,
itp.

dobra powiem tylko ze ja musze poznac odpowiedz na to pytanie bo probujemy zorganizowac ekipe z kilku miast (Lublin, Wrocław i Łódź ze Zgierzem Uśmiech )
Powróć na górę
tlone
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): list 18, 2003
Wiadomości: 52
Skąd jesteś: Rybnik

PisanieNadesłano: Pn lut 23, 2004 10:31 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

w sumie przydaloby sie wiedziec co i jak, bo, niestety, ja lubie spac i o 5.00 nie bede sie do pociaga ładowal, żeby se kamyczki poukladać na wyjezdzie Drwiący
ale jakbym wiedzial o ktorej sie zacznie, to odpowiem ;]
Powróć na górę
Mind
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): sierp 27, 2003
Wiadomości: 14
Skąd jesteś: Kraków

PisanieNadesłano: Wt lut 24, 2004 12:24 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Parn wrote:
...probujemy zorganizowac ekipe z kilku miast (Lublin, Wrocław i Łódź ze Zgierzem Uśmiech )
Bardzo dobry pomysł Parn! Bardzo szczęśliwy
Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie (mamy około 30 miejsc...).

Godzina turnieju: około 9 rano.
Miejsce turnieju: kozłówek (bardzo łatwy dojazd od strony Katowic).
<b>Pracuje nad stroną turnieju</b>, a także nad stroną klubu (już w niedługim czasie bedzie nowa strona KKG (moze za 3 dni...)).

Cena: mamy dwa wyjścia:
1.Turniej płatny: wiąże się to z nagrodą (a jakże by nie :&gt;)
2.Turniej bezpłatny... :nagroda była by mniejsza...

Do wyboru mieliśmy każda niedziele w marcu, ale jest to ta ostatnia-ponieważ bedziemy gościli specjalnego gościa ;] i właśnie dla Niego (a raczej z jego powodu) jest taki a nie inny termin.

P.S.Na pomysł turnieju wpadła moja siostra :&gt; , więc musze oddać jej chołd.
Do pomysłu dołączył się cały klub go (około 10-15 uczestników).

_________________
Hito o aisurukoto, ikitekukoto, shinukoto...
Powróć na górę
kaisuj
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): sierp 28, 2003
Wiadomości: 282
Skąd jesteś: Lublin

PisanieNadesłano: Wt lut 24, 2004 1:24 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Ja powiem tak: do Karkowa ma stosunkowo niedaleko (5 godzin pociagiem), ale jak zrobcie turniej o 9 rano, to nawet ja bede musial jechac w srodku nocy, a nawet nie wiem czy mam takie polaczenie. Moge przyjechac dzien wczesniej, tylko czy uda sie zorganizowac nocleg za rozsadne pieniadze? Taka ranna godzina sporo koplikuje.
Powróć na górę
darx
Nobi
Nobi


Dołączył(a): May 12, 2003
Wiadomości: 1

PisanieNadesłano: Wt lut 24, 2004 5:00 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Jeżeli ktoś by chciał przyjechać na turniej, ale główny problem stanowi sprawa noclegu (podobno w Krakowie, wyłączając Moskwę, hotele uchodzą za najdroższe na świecie), to może wziąć śpiwór i przenocować u mnie. 4 osoby się zmieszczą w mej chacie spokojnie, mieszkam sam więc nie będzie problemu. Będzie można kontynuować granie nawet do białęgo Puszczający oczko
Powróć na górę
Mind
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): sierp 27, 2003
Wiadomości: 14
Skąd jesteś: Kraków

PisanieNadesłano: Wt marca 02, 2004 1:41 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Godzina rozpoczęcia turnieju: 10.00
Opłata wstępu: 3zł
więcej informacji: www.kni.republika.pl/

_________________
Hito o aisurukoto, ikitekukoto, shinukoto...
Powróć na górę
Mind
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): sierp 27, 2003
Wiadomości: 14
Skąd jesteś: Kraków

PisanieNadesłano: Wt marca 23, 2004 9:34 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Do turnieju zostało 5 dni.

Na stornie www.kni.republika.pl jest zamieszczony rozkład jazdy "jak zdrowo i bezpiecznie dojechać na turniej w Krakowie" :]

_________________
Hito o aisurukoto, ikitekukoto, shinukoto...
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaOgłoszenia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy