Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Anime
Hikaru no Go
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaManga & Anime
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Parn
Keima
Keima


Dołączył(a): czerw 23, 2003
Wiadomości: 84
Skąd jesteś: Zgierz

PisanieNadesłano: Pt kwiet 09, 2004 7:20 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

heh. Ja tez jestem pokoleniem SM a nawet Gigi i Daimosa Bardzo szczęśliwy a DB obejrzalem dwa razy i bardzo mi sie podobalo. Inna sprawa ze jak zaczalem ogladac po raz trzeci to po kilku odcinkach mialem dosc Bardzo szczęśliwy
Powróć na górę
Jaczak
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): lut 09, 2004
Wiadomości: 12

PisanieNadesłano: Pt kwiet 09, 2004 9:17 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

ja szczęśliwie stałego dostępu do rtl/tvn7 nie mam, i zjawisko db-anime dosięgło mnie na któryś wakacjach. przez tydzień za 5minut miał wybuchnąć Namek. to mnie wykończyło.

GiGi/Daimos/Yataman są qltowe. jednakże nie markują "nowej fali" tak jak sm. btw właśnie jestem na 13ep p
Powróć na górę
Mandos
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): marca 02, 2004
Wiadomości: 238
Skąd jesteś: Łódź

PisanieNadesłano: Sb kwiet 10, 2004 12:17 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Jeżeli chodzi o Kenshin'a to zgadzam sie z Rucą OAV'ki (1-4) po prostu są genialne, niesamowite, wspaniałe ... po prostu wymiatają. Z serialu obejrzałem pierwszy odcinek i jakoś mnie nie zachwycił (niestety Smutny ), moze jeszcze do tego wrócę (ale te bodajże 90 kilka odcinków troche mnie przeraża) . Fim przejrzałem (dosyć dokładnie) i miałem podobne odczucia jak te odnośnie serialu. Za to OAV'ki które kończą serię znowu są znakomite, tylko niestety mają jędną dość dużą wadę, trzeba znać (przynajmniej pobieżnie) serial, aby "zlokalizować" cz

_________________
The good fighters of old first put themselves beyond the possibility of defeat,
and then waited for an opportunity of defeating the enemy.

Sun Tzu Wu - ART OF WAR
Powróć na górę
Gibson
Nobi
Nobi


Dołączył(a): marca 15, 2004
Wiadomości: 2

PisanieNadesłano: Wt kwiet 13, 2004 4:01 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Ja polecam wszystko z mojego spisu Uśmiech I jeśli był by ktoś zainteresowany wymianą lub jeśli ktoś chciał by coś z mojego spisu to niech napisze na private :] nie biore pieniędzy za nagranie płyty jedynie czego oczekuje to zwrotu czystych CD.



A co do oavek kenshina są super a seria tv jest zrobiona bardziej komediowo dlatego może si nie podobać.
Ja oglądam teraz Full Metal Alchemist i musze powiedzieć że jest to chyba najlepsze anime


Ostatnio zmienił(a) Gibson dnia Śr kwiet 14, 2004 7:47 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powróć na górę
lonewolf
Aji
Aji


Dołączył(a): paźdź 10, 2003
Wiadomości: 44
Skąd jesteś: Kraków

PisanieNadesłano: Wt kwiet 13, 2004 9:38 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Hmm... nie wiem czemu, ale coś mi to zalatuje jakby hmm... piractwem. Bardzo wściekły Może nie na forum takie rzeczy? Ale to tylko tak na boku, bo od tego jest moderator, a on jakoś nic nie mówi...

Pozdraw

_________________
lone
Powróć na górę
Gibson
Nobi
Nobi


Dołączył(a): marca 15, 2004
Wiadomości: 2

PisanieNadesłano: Wt kwiet 13, 2004 10:37 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Nie wiem czy można to nazwać piractwemz 2-óch powodów
1. większość z tych tytułów nie ma licencji na polskim rynku
2. Jak już napisałem nie chce tym chandlować chce jedynie sie powymieniać lub jeśli ktoś nie ma nic na wymiane to czyste CD

A po 3 polecałem fajne anime a skoro wszystkie są fajne to pol
Powróć na górę
Ruca
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): czerw 05, 2003
Wiadomości: 20
Skąd jesteś: Głogów

PisanieNadesłano: Wt kwiet 13, 2004 11:40 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Gibson : ja to conajmniej odebralem jako chwalenie sie i po czesci piractwo wklejanie swojego spisu, poniewaz jestem na hm... 90 % pewien, ze nie lubisz wszystkich tam serii... Uśmiech
Tak zroznicowane typy anime sie tam znajduja... sam nie wiem..

A do tego: zaczalbys czytac mange Drwiący
Np. Tokyo Babylon jest super... a manga X to juz niebo Uśmiech
Powróć na górę
Gibson
Nobi
Nobi


Dołączył(a): marca 15, 2004
Wiadomości: 2

PisanieNadesłano: Wt kwiet 13, 2004 11:56 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Czytuje mange ale do mangi mam jeszcze trudniejszy dostęp i jest ozcywiście droższa.


A co do spisu naprawde wszystko mi sie podoba juz tak mam j wszystkie anime trawie

Aspis wklejiłem między innymi dlatego że mam taką zasade "Fan dla Fana" i chętnie sie z innymi
Powróć na górę
Parn
Keima
Keima


Dołączył(a): czerw 23, 2003
Wiadomości: 84
Skąd jesteś: Zgierz

PisanieNadesłano: Śr kwiet 14, 2004 12:13 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Ja podzielam opinie Ruci i lonewolfa. uwazam ze jak juz trzeba bylo zamiescic dopisek ze mozesz sie wymienic na anime czy cus w tym stylu i ze pogadac mozna na priva (lepiej by wygladalo co nie znaczy ze podobaloby mi sie) Uwazam ze fora tego typu powinny byc bez tego rodzaju ogloszen
Powróć na górę
Ruca
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): czerw 05, 2003
Wiadomości: 20
Skąd jesteś: Głogów

PisanieNadesłano: Śr kwiet 14, 2004 4:13 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Skoro fan dla fana, to idz do zainteresowanych fanow Uśmiech Ale nie ma co o taka blachostke jakiej klotni wzniecac...

Powiadasz, ze masz trudniejszy dostep do mang? To skad masz tyle anime? Drwiący
Podejzewam, ze z neta. Mangi jeszcze latwiej znalezc w necie niz anime Drwiący

Wystarczy tylko poszukac....
Powróć na górę
Gibson
Nobi
Nobi


Dołączył(a): marca 15, 2004
Wiadomości: 2

PisanieNadesłano: Śr kwiet 14, 2004 7:45 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Chodziło mi tu raczej o mangi wydawane po polsku i nie lubie czytać mangi przy kompie, tylko wygodnie sie połozyć i zacząć zcytać Uśmiech

A co do spisu żeby nie było niepotrzebnych sprzeczek Uśmiech zaraz zrobie edita i spisu nie
Powróć na górę
Ruca
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): czerw 05, 2003
Wiadomości: 20
Skąd jesteś: Głogów

PisanieNadesłano: Śr kwiet 14, 2004 9:11 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

O - dzieki Uśmiech jakos lepiej wyglada, bo wtedy trzeba bylo przewijac i przewijac Bardzo szczęśliwy

Ja tez nie lubialem czytania mang przy kompie, ale pewnego dnia bylem chory (jeszcze nie wiedzialem co to go), anime za dlugo sie sciaga ( a wszystko co mialem na dysku ogladniete), wiec poszedlem w strone mangi... i od tamtego czasu raczej czytam duzo na kompie.. chociaz masz racje - co papier to papier Uśmiech

A co do mang i polskich tlumaczen - uwazam, ze JPF bardzo dobrze tlumaczy - nie wiem jak inni, bo innych nie kupuje. Slyszalem duzo ludzi krytykujacych - jezeli ktos taki bedzie to czytal, moze do niego do trafi - ludzie!!! docencie to, ze chociaz ktos probuje tlumaczyc i wydawac mangi, a nie tylko krytykujcie (w zlym sensie oczywiscie) tlumaczenia! Uśmiech
Powróć na górę
yebisu
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): lip 31, 2003
Wiadomości: 21
Skąd jesteś: Gdansk

PisanieNadesłano: Pt czerw 04, 2004 5:15 am    Temat wiadomości: ... Odpowiedz cytując

tak w ogole chcialem od siebie dodac ze poza ciaglym nudnawym motywem 'nigdy nie zabije' manga Rurouni Kenshin'a jest kilka razy lepsza od serii TV :)
i jest w niej rowniez to na podstawie czego powstala seria OAV - ale dopiero pod koniec mangi gdy Himura zdaje relacje ze swojej przeszlosci... tzn mowie o 4 podstawowych epsach bo Seisouhen to jest rekonstrukcja calej reszty mangi...

_________________
Elite Team
Powróć na górę
Gibson
Nobi
Nobi


Dołączył(a): marca 15, 2004
Wiadomości: 2

PisanieNadesłano: Pn czerw 07, 2004 2:10 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

A właśnie ma ktoś może serie tv kenshina ??
ale dobrą jakość bo syfu nie zbieram
Powróć na górę
Sayaka
Nikken tobi
Nikken tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 138
Skąd jesteś: Poznan

PisanieNadesłano: Cz czerw 10, 2004 6:20 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

ja mam..
jakos taka sobie, taka jaką dostałam.
Ale syfu nie zbierasz

_________________
other: Fetkaa, Reika, Aandiel
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaManga & Anime Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy