Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Regulamin konkursu na avatary
Akademia i jej strona - pytania, problemy, komunikaty
Idź do strony 1, 2  Następny
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marcin
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 11, 2003
Wiadomości: 372
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Śr kwiet 30, 2003 7:01 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Proponuje dokladna lekture regulaminu konkursu na avatary. Poza tym nasze forum nie jest takie, jak inne fora - jest nasze wlasne. I jeszcze jedno - zalezy wam bardziej na dyskusji o go czy na avatarach? To bylo pytanie retoryczne :).


Ostatnio zmienił(a) marcin dnia Pn May 05, 2003 11:21 am, w całości zmieniany 1 raz
Powróć na górę
silk
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 47
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Cz May 01, 2003 12:52 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Dobrze, nie będe więcej porównywał do innych boardów.

Regulamin fajny Uśmiech
Wybrane zostaną 3 galerie, każda galeria musi mieć obrazki w tej samej tematyce, to tyle jeśli chodzi o różnorodność avatarków po zakończeniu konkursu Smutny

Ale żeby nie było, że tak krytykuje to w konkursie prawdopodobnie wezme udział, mam tylko jedno pytanie odnośnie punktu:
"zgłoszenie powinno zawierać [...] zgodę wszystkich autorów/właścicieli na publikacje pracy w serwisie akademia.go.art.pl"
Czy jeżeli wykorzystam screenshoty z jakiegoś Anime to musze mieć zgodę twórców tegoż ?

_________________
An algorithm must be seen to be believed. -- D.E. Knuth
Powróć na górę
marcin
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 11, 2003
Wiadomości: 372
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Cz May 01, 2003 1:52 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

silk wrote:
Wybrane zostaną 3 galerie, każda galeria musi mieć obrazki w tej samej tematyce, to tyle jeśli chodzi o różnorodność avatarków po zakończeniu konkursu Smutny

Nie wiem skąd wziąłeś taki punkt regulaminu. Cytuję:
W regulaminie autor wrote:
Każda galeria musi być nazwana, w jej skład może wchodzić od 10 do 24 avatarów tematycznie związanych z nazwą i utrzymanych w spójnej konwencji.
No to chyba znaczy, ze dana galeria nia ma stanowic pstrokatej zbieraniny z roznych zrodel. Moze by np. oparta o mój ulubiony komiks Naruto (o którym wiem tylko tyle, że się tak nazywa Drwiący ). O roznorodnosc zadbają ci, co będą zgłaszać galerie...


silk wrote:
Ale żeby nie było, że tak krytykuje to w konkursie prawdopodobnie wezme udział, mam tylko jedno pytanie odnośnie punktu:
"zgłoszenie powinno zawierać [...] zgodę wszystkich autorów/właścicieli na publikacje pracy w serwisie akademia.go.art.pl"
Czy jeżeli wykorzystam screenshoty z jakiegoś Anime to musze mieć zgodę twórców tegoż ?

To też tak na zdrowy rozsądek trzeba brać: nie chcemy mieć kłopotów i pozwów o naruszanie praw autorskich, nie?
Powróć na górę
Anako
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): kwiet 24, 2003
Wiadomości: 21
Skąd jesteś: z Warszawy :D

PisanieNadesłano: Pn May 04, 2003 12:43 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Nie chciało mi się czytać tych wszystkich Waszych postów, ale i tak się wypowiem - pomysł stworzenia konkursu na avatary był bardzo trafny, ciekawa jestem, jakie galerie wygrają. Sama bym wzięła w nim udział, ale kurcze mam egzaminy niedługo -_-' Oczywiście to najlepiej byłoby sobie samemu wybierać emblematy Puszczający oczko

_________________
"At spes non fracta."
Powróć na górę
Piotrek
Sente
Sente


Dołączył(a): kwiet 14, 2003
Wiadomości: 49
Skąd jesteś: Chocianów

PisanieNadesłano: Pn May 04, 2003 6:34 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

powtarzam, wedlug mnie kazdy powinien miec prawo do jednego (ulubionego) avatara.
Powróć na górę
Tommell
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 28, 2003
Wiadomości: 207
Skąd jesteś: Police

PisanieNadesłano: Pn May 04, 2003 7:32 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

A ja w ramach protestu nie biore zadnego avatara poki nie bedzie zadnych ladnych :}
Powróć na górę
Dominik
Aji
Aji


Dołączył(a): kwiet 13, 2003
Wiadomości: 17
Skąd jesteś: Chocianów

PisanieNadesłano: Pn May 04, 2003 7:50 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

avatara moze nie bierzesz ale ten obrazek zawsze dodajesz Puszczający oczko
Powróć na górę
Dominik
Aji
Aji


Dołączył(a): kwiet 13, 2003
Wiadomości: 17
Skąd jesteś: Chocianów

PisanieNadesłano: Pn May 04, 2003 7:52 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

moze ty zrob jakies ladne avatary a nie czekaj az ktos zrobi ty tylko nie masz czasu na robote a na nazekanie to masz ?:p
Powróć na górę
Tommell
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 28, 2003
Wiadomości: 207
Skąd jesteś: Police

PisanieNadesłano: Pn May 05, 2003 12:34 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Narzekanie to 10 minut dziennie, robota to znacznie wiecej :} A ten obrazek dodaje, bo ladny mi wyszedl, w koncu Ayanami, nie? :}
Powróć na górę
Dominik
Aji
Aji


Dołączył(a): kwiet 13, 2003
Wiadomości: 17
Skąd jesteś: Chocianów

PisanieNadesłano: Pn May 05, 2003 4:02 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

to przekarz te 10 minut dziennie nazekania na obrazki wiec zdazysz przed koncem konkursu Rozsierdzony
wiec moze zrobisz mala galerie ?
Powróć na górę
Piotrek
Sente
Sente


Dołączył(a): kwiet 14, 2003
Wiadomości: 49
Skąd jesteś: Chocianów

PisanieNadesłano: Pn May 05, 2003 4:06 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

dominik, nie wszyscy maja takie checi jak ty, niektorym sie nieche, mi sie napoczatku chcialo a teraz juz nie ("slomiany zapal") Puszczający oczko
Powróć na górę
silk
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 47
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Pn May 05, 2003 8:03 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

marcin wrote:
Nie wiem skąd wziąłeś taki punkt regulaminu. Cytuję:
W regulaminie autor wrote:
Każda galeria musi być nazwana, w jej skład może wchodzić od 10 do 24 avatarów tematycznie związanych z nazwą i utrzymanych w spójnej konwencji.
O popatrz, miałem na myśli ten sam punkt ^_^
marcin wrote:
No to chyba znaczy, ze dana galeria nia ma stanowic pstrokatej zbieraniny z roznych zrodel. Moze by np. oparta o mój ulubiony komiks Naruto (o którym wiem tylko tyle, że się tak nazywa Drwiący ). O roznorodnosc zadbają ci, co będą zgłaszać galerie...
Taaaak, 20 obrazków z Naruto, taaaaaka różnorodność ^_^


marcin wrote:
silk wrote:
Czy jeżeli wykorzystam screenshoty z jakiegoś Anime to musze mieć zgodę twórców tegoż ?
To też tak na zdrowy rozsądek trzeba brać: nie chcemy mieć kłopotów i pozwów o naruszanie praw autorskich, nie?
No to zdrowy rozsądek mówi mi, że skoro są już takie galerie, to zgoda nie jest potrzebna. Dzięki.


I jeszcze jeden punkt regulaminu Puszczający oczko
"6. Prace wykonane samodzielnie i tematycznie związane z Internetową Akademią Go będą wyżej oceniane. "
O ile pierwsza część nie budzi najmniejszych zastrzeżen, o tyle z drugą się nie zgadzam. Wiadomo, że wszyscy którzy tu piszą są (mniej lub bardziej) goistami. Ideą emblematu IMVHO jest to aby powiedzieć coś o sobie, dlatego ocenianie wyżej prac związanych tematycznie z IAG mi się nie podoba.

_________________
An algorithm must be seen to be believed. -- D.E. Knuth
Powróć na górę
Dominik
Aji
Aji


Dołączył(a): kwiet 13, 2003
Wiadomości: 17
Skąd jesteś: Chocianów

PisanieNadesłano: Pn May 05, 2003 8:41 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

mozesz zrobic sam avatory beda wyzej ocenione ale jak jeszcze z tematyko IAG to podwonie Uśmiech
Powróć na górę
Dominik
Aji
Aji


Dołączył(a): kwiet 13, 2003
Wiadomości: 17
Skąd jesteś: Chocianów

PisanieNadesłano: Pn May 05, 2003 8:46 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Piotrek wrote:
dominik, nie wszyscy maja takie checi jak ty, niektorym sie nieche, mi sie napoczatku chcialo a teraz juz nie ("slomiany zapal") Puszczający oczko

Piotrek ja tylko mowie ze tommel mowil ze potrafi lepsze robi itp
wiec chcialbym zobaczyc te jego lepsze avatary Rozsierdzony
Powróć na górę
marcin
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 11, 2003
Wiadomości: 372
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Pn May 05, 2003 9:25 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

silk wrote:


marcin wrote:
No to chyba znaczy, ze dana galeria nia ma stanowic pstrokatej zbieraniny z roznych zrodel. Moze by np. oparta o mój ulubiony komiks Naruto (o którym wiem tylko tyle, że się tak nazywa Drwiący ). O roznorodnosc zadbają ci, co będą zgłaszać galerie...
Taaaak, 20 obrazków z Naruto, taaaaaka różnorodność ^_^

A nie? W Naruto sa tylko dwie postacie czy co? Nie znam, więc tak na głupiego pytam...


silk wrote:

No to zdrowy rozsądek mówi mi, że skoro są już takie galerie, to zgoda nie jest potrzebna. Dzięki.

Fakt, że coś zostało opublikowane w internecie nie oznacza jeszcze, że jest to zwolnione z praw autorskich. Polecam lekturę odpowiednich stron w sieci, odnośniki znajdziesz na google . Puszczający oczko


silk wrote:
Ideą emblematu IMVHO jest to aby powiedzieć coś o sobie, dlatego ocenianie wyżej prac związanych tematycznie z IAG mi się nie podoba.

De gustibus non disputandum est Bardzo szczęśliwy
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy