Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Warszawa!!!
Tu jest miejsce dla wszelkich ogłoszeń (np. o wymianie książek, turniejach, konwentach itp.)
Idź do strony 1, 2  Następny
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaOgłoszenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kenshinek
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): stycz 15, 2004
Wiadomości: 18
Skąd jesteś: Warszawa

PisanieNadesłano: Śr stycz 21, 2004 11:15 am    Temat wiadomości: Warszawa!!! Odpowiedz cytując

Nom tak Uśmiech Jestem z Warszawy i szukam nauczyciela ze stolicy... Albo partnera do gry... Albo kolegi do wymiany sie płytami z anime... nom nei ważne zawsze kogoś szukam Bardzo szczęśliwy

_________________
Nie pozwolcie gnusniec umyslom. Pijcie piwo!
Kenshinek
Powróć na górę
kaisuj
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): sierp 28, 2003
Wiadomości: 282
Skąd jesteś: Lublin

PisanieNadesłano: Śr stycz 21, 2004 12:23 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Ja z Warszawy nie jestem, ale polecalbym Ci tak na poczatek przejsc sie do klubu go. W stolicy jest chyba kilka takowych.
Powróć na górę
kenshinek
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): stycz 15, 2004
Wiadomości: 18
Skąd jesteś: Warszawa

PisanieNadesłano: Śr stycz 21, 2004 2:44 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Tak bardzo ciekawe jest kilka takowych i 17 latek wejdzie do budynku wydzialu elektroniki lub na wydzial matematyki UW Bardzo szczęśliwy nie dzieki!

_________________
Nie pozwolcie gnusniec umyslom. Pijcie piwo!
Kenshinek
Powróć na górę
tlone
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): list 18, 2003
Wiadomości: 52
Skąd jesteś: Rybnik

PisanieNadesłano: Śr stycz 21, 2004 10:13 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

no troche nie rozumiem Twojego strachu przed uczelnią... myślisz ze jak nie masz matury to Cie tam pobiją, okradną, zgwałcą i zabawki zabiorą? :]
Powróć na górę
Kijana
Aji
Aji


Dołączył(a): kwiet 06, 2003
Wiadomości: 87
Skąd jesteś: Warszawa

PisanieNadesłano: Cz stycz 22, 2004 4:06 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Troche dziwne - i na uw, i na polibude przychodzili czasem młodsi niz 17 lat i jakos nikt ich nie zgwalcil, nie zamordowal czy co tam jeszcze ... Puszczający oczko - niektorzy nawet zaczeli przychodzic regularnie :]
Powróć na górę
kenshinek
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): stycz 15, 2004
Wiadomości: 18
Skąd jesteś: Warszawa

PisanieNadesłano: Pt stycz 23, 2004 11:58 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Zacznijmy od początku... Mam 17 lat, moja sila w Go wynośi około 34 kyu i nie znam nikogo z kim moglbym pograc... Wejde do sali i krzykne Hej koledzy wypijmy piwko i zagraajmy w go na rozgrzanie bo widze ze osstatnio uniwerek nie placi rachunkow za ogrzewanie...
LOL

_________________
Nie pozwolcie gnusniec umyslom. Pijcie piwo!
Kenshinek
Powróć na górę
Kijana
Aji
Aji


Dołączył(a): kwiet 06, 2003
Wiadomości: 87
Skąd jesteś: Warszawa

PisanieNadesłano: Pt stycz 23, 2004 1:40 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Jak nie chcesz to nie przychodz ... twoja strata
Powróć na górę
kenshinek
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): stycz 15, 2004
Wiadomości: 18
Skąd jesteś: Warszawa

PisanieNadesłano: Pt stycz 23, 2004 2:47 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Jeżeli Ty przychodzisz to moze bysmy sie mogli ustaai żebym sie nie czuł osamotniony ?? Uśmiech

_________________
Nie pozwolcie gnusniec umyslom. Pijcie piwo!
Kenshinek
Powróć na górę
kaisuj
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): sierp 28, 2003
Wiadomości: 282
Skąd jesteś: Lublin

PisanieNadesłano: Pt stycz 23, 2004 4:59 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Tlone napisal:

Quote::
no troche nie rozumiem Twojego strachu przed uczelnią... myślisz ze jak nie masz matury to Cie tam pobiją, okradną, zgwałcą i zabawki zabiorą? :]

Zlote usta tygodnia! Wesoły

Kenshinek napisal:

Quote::
Jeżeli Ty przychodzisz to moze bysmy sie mogli ustaai żebym sie nie czuł osamotniony ??

Uwazam, ze na sile szukasz problemow. Nawet nei wiesz jak masz dobrze. Ja zeby zagrac z kims w go musialem sam zalozyc klub go. Ty masz kilka do wyboru i cos prawisz o osamotnieniu. Drwiący Jak mozna czuc osamotnienie w takim kolektywie?
Powróć na górę
Uuk
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): kwiet 26, 2003
Wiadomości: 31
Skąd jesteś: warszawa

PisanieNadesłano: Pn lut 02, 2004 11:58 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Wejdziesz do sali, zobaczysz co się tam dzieje. Jeśli się przywitasz i przedstawisz jako początkujący to niemal pewne, że ktoś się poczuje do gry z tobą - jeśli nie, to np w amplitronie może trochę potrwać, zanim zostaniesz zauważony Puszczający oczko
Powróć na górę
Jaczak
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): lut 09, 2004
Wiadomości: 12

PisanieNadesłano: Śr lut 11, 2004 5:39 am    Temat wiadomości: Re: Warszawa!!! Odpowiedz cytując

kenshinek wrote:
Nom tak Uśmiech Jestem z Warszawy i szukam nauczyciela ze stolicy... Albo partnera do gry... Albo kolegi do wymiany sie płytami z anime... nom nei ważne zawsze kogoś szukam Bardzo szczęśliwy

1) partner do gry - ok, jak się podszkolę, gram od ost. Soboty, lol, jednak CKM jednak na coś się przydał, Puszczający oczko
2) anime - spis proszę na maila, Drwiący
3) klub to bardzo dobry pomysł, serio, sam mam zamiar chodzić do tego przy mim'ie [wiek nie jest ważny, sam jestem 3lo] {btw samego wchodzenia na wydział - codziennie przechodzę przez Pedagogikę i jakoś żyję, lol}

polecam się Drwiący
Powróć na górę
Tommell
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 28, 2003
Wiadomości: 207
Skąd jesteś: Police

PisanieNadesłano: Sb lut 14, 2004 12:27 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Jaczak: czyżbyś z tak daleka do Stargardu przyjechał? A możeśmy nawet grali? :}
Powróć na górę
MorF3us
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): czerw 12, 2004
Wiadomości: 59
Skąd jesteś: Warszawa

PisanieNadesłano: Wt czerw 22, 2004 11:29 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

kenshinek a ja mam pytanie czy ten temat jest jeszcze aktualny bo jesli tak co moze moge cos z tym zrobic Uśmiech
Pozdrawiam
Piotrek

_________________
Powróć na górę
mieszko
Nobi
Nobi


Dołączył(a): czerw 24, 2004
Wiadomości: 2
Skąd jesteś: Warszawa

PisanieNadesłano: Cz czerw 24, 2004 12:58 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

witam serdecznie i mam na poczatek takie male pytanie do mieszkancow Warszawy i okolic. Mianowicie, gdzie w okolicy Warszawy lub (najlepiej) samej stolicy znajde jakis sklep ze sprzetem do GO? Moglbym zamowic sobie sprzet w ktoryms ze sklepow internetowych ale wpierw chcialbym zobaczyc go na "zywo";)
Wice jesli takowe sklepy istnieja to prosilbym o namiary na nie (lokalizacja, adres itp.) No to chyba narazie byloby tyle:)
Pozdrawiam
Powróć na górę
kenshinek
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): stycz 15, 2004
Wiadomości: 18
Skąd jesteś: Warszawa

PisanieNadesłano: Cz czerw 24, 2004 1:42 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

hmm Dobra sprzet możesz kupic tylko niwe goban z nużkami w niedziele od godziny 11 do około 20 w klubie OKO na ulicy Grójeckiej 75.
Cienka plansza + kamienie kosztuja 65zł a gruba z 90 dych chyba nie pamietam ale ogólnie to sprzet jest spoko i tani bo jest troche używany ale w bardzo dobrym stanie.
Pozdrawiam

_________________
Nie pozwolcie gnusniec umyslom. Pijcie piwo!
Kenshinek
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaOgłoszenia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy