Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Gdzie znaleść sklep...
Jesteś kompletnie zielony? Nie wiesz co to jest seki? Zapytaj tutaj
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaPoczątkujący
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Valdi
Nobi
Nobi


Dołączył(a): grud 08, 2003
Wiadomości: 8
Skąd jesteś: Warszawa

PisanieNadesłano: Pt grud 12, 2003 11:03 pm    Temat wiadomości: Gdzie znaleść sklep... Odpowiedz cytując

Czy ktoś z was wie gdzie w Polsce można znaleść sklep w którym da się kupić akcesoria do gry Go (i nie mam na myśli sklepu internetowego) Pytanie
Jestem bardzo tego ciekaw, bo jeszcze się z żadnym tego typu nie spotkałem Płaczący lub bardzo smutny
Powróć na górę
johnkelly
Keima
Keima


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 99
Skąd jesteś: Ożarów Mazowiecki

PisanieNadesłano: Pt grud 12, 2003 11:24 pm    Temat wiadomości: Re: Gdzie znaleść sklep... Odpowiedz cytując

Valdi wrote:
Czy ktoś z was wie gdzie w Polsce można znaleść sklep w którym da się kupić akcesoria do gry Go (i nie mam na myśli sklepu internetowego) Pytanie
Jestem bardzo tego ciekaw, bo jeszcze się z żadnym tego typu nie spotkałem Płaczący lub bardzo smutny

Ja rowniez, w zasadzie, nie spotkalem. Kiedys, przynajmniej rok temu, widzialem zestaw Go (tekturowy goban, piony, instrukcja z CD) w sklepie z grami w W-wie na Senatorskiej. Czy nadal maja ten towar - nie wiem. Ostatnio widzialem ksiazke Pieli w Darumie (sklep z towarami japonskimi w Sezamie na Marszalkowskiej w W-wie) - i to wszystko co tam na temat Go tam widzialem.

_________________
--
Blog: maciejrozalski.eu
Powróć na górę
kaisuj
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): sierp 28, 2003
Wiadomości: 282
Skąd jesteś: Lublin

PisanieNadesłano: Sb grud 13, 2003 1:05 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Kiedys mi sie snilo, ze bylem na Slowacji i tam byly gobany za 20zl (po przeliczeniu), ale jak otwoerzylem pudelko to sie okazalo, ze sa z papieru i nie kupilem. Sklepu nie wiedzialem. Jak w Warszawie nie ma to pewnie w ogole w Polsce nie ma.
Powróć na górę
zefciu
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 216
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Sb grud 13, 2003 1:41 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

A właściwie to ciekawe. Skoro sklepy sprzedają czasem takie pierdoły jak halma, czemu nie udało się jeszcze wprowadzić do normalnej sprzedaży Go.
Powróć na górę
Nexo
Ogeima
Ogeima


Dołączył(a): kwiet 13, 2003
Wiadomości: 152
Skąd jesteś: Radzionków

PisanieNadesłano: Sb grud 13, 2003 3:24 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

widzialem juz w kilku sklepach zestawy atari GO ale to byly tylko pojedyncze egzemplarze.

_________________
--------------------------------------------------------
There are possible things, impossible things, and things that happen. Sometimes things happen that were impossible.
Audouard, Pierre
Powróć na górę
johnkelly
Keima
Keima


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 99
Skąd jesteś: Ożarów Mazowiecki

PisanieNadesłano: Pn grud 14, 2003 10:53 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

zefciu wrote:
A właściwie to ciekawe. Skoro sklepy sprzedają czasem takie pierdoły jak halma, czemu nie udało się jeszcze wprowadzić do normalnej sprzedaży Go.

Kiedys spytalem w pewnym sklepie czy moga sprowadzic Go. Uzyskalem odp, ze nie mozna tego nigdzie dostac, oraz, ze to sie u nas nie sprzedaje. Jednoczesnie w tym sklepie sa takie pierdoly jak manga oraz czasopisma w oryginale, albo zestawy do kaligrafii - widocznie ludzi znajacych japonska kaligrafie jest w RP wiecej niz goistow.

_________________
--
Blog: maciejrozalski.eu
Powróć na górę
slawek
Honte
Honte


Dołączył(a): kwiet 08, 2003
Wiadomości: 44
Skąd jesteś: Bielsko Biala

PisanieNadesłano: Pn lip 25, 2004 9:27 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Centrum Gier Rebel w Gdańsku.

Zestawy Atari Go w nieokreślonej i nieznanej liczbie lokalizacji w Polsce (najwięcej w Południowej).

Sławek
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaPoczątkujący Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy