Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Zapisy partii.
Tu jest miejsce dla wszelkich ogłoszeń (np. o wymianie książek, turniejach, konwentach itp.)
Idź do strony 1, 2  Następny
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaOgłoszenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
johnkelly
Keima
Keima


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 99
Skąd jesteś: Ożarów Mazowiecki

PisanieNadesłano: Pt May 09, 2003 3:59 pm    Temat wiadomości: Zapisy partii. Odpowiedz cytując

Poszukuje zbiorow zapisow partii znanych goistow. Posiadam:
- Yamashita Keigo
- Takemiya
- Shusaku
- o tytul Meijin
- o tytul Tengen
- o tytul Honinbo
Powróć na górę
Dominik
Aji
Aji


Dołączył(a): kwiet 13, 2003
Wiadomości: 17
Skąd jesteś: Chocianów

PisanieNadesłano: Pt May 09, 2003 4:14 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

kliknij na linki tam znajdziesz link do wielu zbiorow
Powróć na górę
johnkelly
Keima
Keima


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 99
Skąd jesteś: Ożarów Mazowiecki

PisanieNadesłano: Pt May 09, 2003 4:30 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Dominik wrote:
kliknij na linki tam znajdziesz link do wielu zbiorow

Wiem - szperalem tam i sobie posciagam. Pytanie zadalem bo moze ktos ma jakies inne?
Powróć na górę
marcin
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 11, 2003
Wiadomości: 372
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Pt May 09, 2003 8:05 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Jeśli ktoś ma, proszę o dodanie do linków.
Powróć na górę
dede
Tengen
Tengen


Dołączył(a): kwiet 06, 2003
Wiadomości: 192
Skąd jesteś: Trojmiasto

PisanieNadesłano: Sb May 10, 2003 12:40 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Ja mam zbior 2000 gier Go Seigena, czesciowo skomentowanych, w formacie .go, wyciagnietych z gogoda. Mozna to przeformatowac na sgfy i gdzies wrzucic, ale nie wiem jak sie ma sprawa z prawami autorskimi. Do tego podobna ilosc gier Cho Chi Kuna.
Powróć na górę
johnkelly
Keima
Keima


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 99
Skąd jesteś: Ożarów Mazowiecki

PisanieNadesłano: Sb May 10, 2003 4:02 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

dede wrote:
Ja mam zbior 2000 gier Go Seigena, czesciowo skomentowanych, w formacie .go, wyciagnietych z gogoda. Mozna to przeformatowac na sgfy i gdzies wrzucic, ale nie wiem jak sie ma sprawa z prawami autorskimi. Do tego podobna ilosc gier Cho Chi Kuna.

Jesli chodzi o prawa autorskie to w pliku powinien byc gdzies tekst o rzeczonych. Poza tym prawa autorskie partii naleza do kogo? Grajacych? Notujacych?
Powróć na górę
Radziol
Nikken tobi
Nikken tobi


Dołączył(a): kwiet 24, 2003
Wiadomości: 107
Skąd jesteś: Tychy

PisanieNadesłano: Wt May 13, 2003 2:59 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Gry Go Seigena bardzo by sie przydaly... on ma podobno bardzo ciekawy styl gry. Dede... postaraj sie prosze i wrzuc to na serwer Uśmiech

_________________
"Wszelkie wspaniałe rezultaty, jakie kiedykolwiek osiągnął człowiek, możliwe były dzięki temu, iż uwierzył, że coś w nim samym jest wyższego nad zewnętrzne okoliczności." - Bruce Barton
Powróć na górę
Tommell
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 28, 2003
Wiadomości: 207
Skąd jesteś: Police

PisanieNadesłano: Wt May 13, 2003 5:12 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Ta, jasne, "analizowac gry Go Seigena znaczy miec za duzo czasu" :}
Powróć na górę
asumi
Keima
Keima


Dołączył(a): May 01, 2003
Wiadomości: 95

PisanieNadesłano: Wt May 13, 2003 7:19 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

wakacje ida, wakacje, nie dajmy odpoczac moozgowinom... dede jako rektor/tengen powinien dbac o rozwooj goistoow Uśmiech

_________________
There are so many ways to lose, but so few ways to win. Perhaps the best way to achieve victory is to master all the rules for disaster, and then concentrate on avoiding them.
Victor Niederhoffer
Powróć na górę
Radziol
Nikken tobi
Nikken tobi


Dołączył(a): kwiet 24, 2003
Wiadomości: 107
Skąd jesteś: Tychy

PisanieNadesłano: Wt May 13, 2003 10:36 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

nie mowie o analizie gry, pomysle nad tym jak bede mial dana Puszczający oczko chodzi mi raczej o uczenie sie jego zagran, zapamietywanie ksztaltow ou jeee ! Uśmiech

_________________
"Wszelkie wspaniałe rezultaty, jakie kiedykolwiek osiągnął człowiek, możliwe były dzięki temu, iż uwierzył, że coś w nim samym jest wyższego nad zewnętrzne okoliczności." - Bruce Barton
Powróć na górę
yosz
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 30, 2003
Wiadomości: 186
Skąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa

PisanieNadesłano: Śr May 14, 2003 10:45 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Radziol wrote:
Gry Go Seigena bardzo by sie przydaly... on ma podobno bardzo ciekawy styl gry.

O ile mnie pamiec nie myli na stronie WINGS Go Club jest do sciagniecia ksiazka za darmo w formacie pdf pod tytulem "Go on Go" ze skomentowanymi partiami Go Seigena

_________________
Powróć na górę
kys
Nobi
Nobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 4
Skąd jesteś: Gdynia

PisanieNadesłano: Śr May 14, 2003 5:13 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

proponuje looknac na www.gobase.org;
moze nie ma sensu sciagac wszystkiego co jest;
mozna online zrobic wiele ciekawych wyszukiwan;
Powróć na górę
johnkelly
Keima
Keima


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 99
Skąd jesteś: Ożarów Mazowiecki

PisanieNadesłano: Śr May 14, 2003 8:18 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

kys wrote:
proponuje looknac na www.gobase.org;
moze nie ma sensu sciagac wszystkiego co jest;
mozna online zrobic wiele ciekawych wyszukiwan;

Bylem - koszmarnie sie sciaga. Standardowo komunikaty o przekroczeniu czasu. Tylko u mnie tak jest czy nie tylko?

_________________
--
Blog: maciejrozalski.eu
Powróć na górę
Uuk
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): kwiet 26, 2003
Wiadomości: 31
Skąd jesteś: warszawa

PisanieNadesłano: Śr May 14, 2003 9:05 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

U mnie błyskawicznie, choć łącze mam dość słabe - przeciętna szybkość ściągania czegokolwiek 7,5 kb/s. Może trafiłeś na zły dzień (problemy z czyimś serwerem) ?
Powróć na górę
johnkelly
Keima
Keima


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 99
Skąd jesteś: Ożarów Mazowiecki

PisanieNadesłano: Śr May 14, 2003 9:22 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

y0shua wrote:
O ile mnie pamiec nie myli na stronie WINGS Go Club jest do sciagniecia ksiazka za darmo w formacie pdf pod tytulem "Go on Go" ze skomentowanymi partiami Go Seigena

Zgadza sie. Tyle, ze albo plik jest pusty albo uszkodzony - komus udalo sie to sciagnac?

_________________
--
Blog: maciejrozalski.eu
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaOgłoszenia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy