Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Szukam ludzi z Olsztyna, którzy umieją grać w go.
Tu jest miejsce dla wszelkich ogłoszeń (np. o wymianie książek, turniejach, konwentach itp.)
Idź do strony 1, 2  Następny
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaOgłoszenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fernell
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): wrz 26, 2004
Wiadomości: 35
Skąd jesteś: Olsztyn

PisanieNadesłano: Pt list 12, 2004 10:38 pm    Temat wiadomości: Szukam ludzi z Olsztyna, którzy umieją grać w go. Odpowiedz cytując

Jeśłi spełniasz powyższe kryteria;) to pisz na gg: 5789004. Ja 17k. Numer buta 46:) Z góry dziękuje


Ostatnio zmienił(a) fernell dnia Pt lut 18, 2005 2:42 am, w całości zmieniany 1 raz
Powróć na górę
bergman
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): kwiet 26, 2004
Wiadomości: 44
Skąd jesteś: Torun/Wawa

PisanieNadesłano: Sb list 13, 2004 11:49 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

hej ja mam 47-48 numer buta... tez masz problemy z adidasami na wfy ?? bo mnie to powoli zaczyna wkurzac...
Powróć na górę
fernell
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): wrz 26, 2004
Wiadomości: 35
Skąd jesteś: Olsztyn

PisanieNadesłano: Pn list 14, 2004 11:04 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

hehe narazie sobie radze dzieki:P zreszta i tak na wf-ie jestem tylko gosciem Puszczający oczko a tak wogule to serio nikt z Olsztyna nie gra w go na moim poziomie??:( Moge uczyć totalnych początkujących ile takowi są chętni w Olsztynie:p.
Powróć na górę
kotasia
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): May 20, 2003
Wiadomości: 12
Skąd jesteś: Krapkowice/Opole

PisanieNadesłano: Wt lut 15, 2005 11:22 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

jeśli chodzi o olsztyn ja bym pewnie polowała na blackomen`a Uśmiech
[pewnie pan soldan tez nie gra najgorzej... tak mi sie wydaje :P]
Powróć na górę
marcin
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 11, 2003
Wiadomości: 372
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Wt lut 15, 2005 8:17 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

A co z go.art.pl/klub/olsztyn/ ? Adres kontaktowy jest podany... Może warto ożywić klub?

_________________
Graj każdy ruch tak, jakby był twoim ostatnim.
Powróć na górę
yebisu
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): lip 31, 2003
Wiadomości: 21
Skąd jesteś: Gdansk

PisanieNadesłano: Śr lut 16, 2005 5:40 am    Temat wiadomości: ... Odpowiedz cytując

jeszcze niedawno bylo w olsztynie kilka osob nalogowo grajacych ;) tam tez pierwszy raz zobaczylem deske ;D niestety wiekszosc sie porozjezdzala... i tak:
przem - gg 3806810 - bedzie mial najwiecej informacji o klubie jesli takowy jeszcze istnieje (ostatni raz bylem w klubie w wakacje... wtedy funkcjonowal) bo niestety przem teraz pracuje/studiuje w wawie... (byl opiekunem klubu - spotkania odbywaly sie na uniwerku);
y0sh - marcin - gg 3087383 - studiuje/pracuje w wawie...
alvoa - krystian - gg 2090343 - teraz juz rzadko gra;
ja - marcin :P niestety studiuje w gdansku do olsztyna przyjezdzam srednio poza wakacjami i swietami z raz w semestrze...
to byl trzon klubowiczow plus kilkanascie innych osob ktorzy jednak nie grali tak nalogowo jak ta 'wielka' czworka i nie wiem co sie teraz z nimi dzieje (jak napisalem w olsztynie bywam rzadko) - warto wspomniec chociazby juz tutaj wymienionego blackomena czy yakutra - z ktorymi nie mam jednak kontaktu... poza tym rodzine w olsztynie ma krzysztof giedrojc i byl w klubie z wizyta pare razy :) takze do niedawna bylo tam sporo graczy... powodzenia w poszukiwaniach pozostalych ;)

_________________
Elite Team
Powróć na górę
yosz
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 30, 2003
Wiadomości: 186
Skąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa

PisanieNadesłano: Śr lut 16, 2005 11:17 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

BlackOmen probuje 'reaktywowac' klub i to z nim najelepiej sie kontaktowac. Niestety ja w Olsztynie bywam teraz raz na miesiac (Czasem dwa) w weekendy. Przem jeszcze rzadziej chyba.
Powróć na górę
fernell
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): wrz 26, 2004
Wiadomości: 35
Skąd jesteś: Olsztyn

PisanieNadesłano: Pt lut 18, 2005 2:40 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

ojoj niestety ten klub ktory organizuje blackomen rodzi sie w bolach i konca owego "rodzenia" niewidac :/ Ale dzieki wam wszystkim za zainteresowanie i informacje Puszczający oczko
Powróć na górę
yosz
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 30, 2003
Wiadomości: 186
Skąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa

PisanieNadesłano: Pt lut 18, 2005 10:13 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

trzeba dbac o swoich... no bo w koncu OLSZTYN POWER !! Bardzo szczęśliwy
Powróć na górę
silk
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 47
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Pt lut 18, 2005 3:12 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

fernell wrote:
ojoj niestety ten klub ktory organizuje blackomen rodzi sie w bolach i konca owego "rodzenia" niewidac :/ Ale dzieki wam wszystkim za zainteresowanie i informacje Puszczający oczko

Proponuje pomóc, zawsze łatwiej się coś organizuje jak się nie jest samemu Uśmiech

_________________
An algorithm must be seen to be believed. -- D.E. Knuth
Powróć na górę
angiel
Nobi
Nobi


Dołączył(a): stycz 31, 2005
Wiadomości: 2
Skąd jesteś: OLSZTYN

PisanieNadesłano: Śr lut 23, 2005 8:46 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Chętnię nawiąże kontakt . Go poznałem dzięki Esperanto -gra na Kongresach ,korespondencyjna Nie miałem możliwości złapania kontaktu z kimś w Olsztynie do gry bezpośredniej .Podaję namiar e-mail
andrzej.gielert @ e-go.pl. Z chętnymi nawiąże kontakt na grę bezpośrednią
angiel


Ostatnio zmienił(a) angiel dnia Śr lut 23, 2005 11:45 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powróć na górę
fernell
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): wrz 26, 2004
Wiadomości: 35
Skąd jesteś: Olsztyn

PisanieNadesłano: Cz lut 24, 2005 4:08 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Hmmm Angiel daj mi znac na gg gdybys chcial pograc. Numer podalem we wczesniejszym poscie tak jak i moja sile. Czekam.
Powróć na górę
BlackOmen
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): kwiet 24, 2003
Wiadomości: 21
Skąd jesteś: Olsztyn

PisanieNadesłano: Sb lut 26, 2005 12:06 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Quote::
BlackOmen probuje 'reaktywowac' klub i to z nim najelepiej sie kontaktowac. Niestety ja w Olsztynie bywam teraz raz na miesiac (Czasem dwa) w weekendy. Przem jeszcze rzadziej chyba.
No ano probuje i idzie tragicznie. Tutaj chyba zamiast ogloszenia o ludzi co graja w GO trzeba bylo dac ogloszenie o miejsce dla olsztynskiego klubu GO Przewracający oczami
Quote::
[pewnie pan soldan tez nie gra najgorzej... tak mi sie wydaje ]
No nie grealem to jeszcze nie wiem ale ojdziec mojego kumpla (BoRa) byl sasiadem Soldana Wstrząśnięty . Chlopak bedzie mial co wnukom opowiadac.

A sytuacja klubowa przedstawia sie tak ze
Aktualnie granie bedzie w carpenterze (brzydko, demoralizujaco bo w pubie ale co tam...) planowana gierka jest na piatek okolo 17:30 poczatek a koniec to nie wiadomo bo to weekend. Ale niestety dopiero gdzies od 11.03 Czyli tak aktualnie wygladala by gra w GO na normalnych deskach w pieknym miescie Olsztynie.
A ogolnie do tego jak sie sprawa ma jezeli idzie o miejsca:
W LO5 - narazie nie mamy zbytnich szans dopuki nie znajde nauczyciela ktory bedzie chcial w to grac albo bezgraniczne zaufa ludziom chodzacym do klubu i da swoja glowa za cokolwiek co sie stanie a to jest raczej dosyc trudne.
W LO1 - b watpliwe ale jak cos to wygladalo by ze w czwartek po poludniu jezeli BoR przekona kolesia od informy aby siedzac dlugo w szkole mial na iwadze ludzi ktorzy beda w klubie GO.
Palace Mlodziezy - nie mam tam w zasadzie zadnego dojscia Zakłopotany
Osiedlowe domy kultury itp. - trwa batalia z angorkowym domem kultury Przewracający oczami
Ale sie rozpisalem. Jak ktos cos chce numer gg pod spodem powinien byc.
Powróć na górę
esperanto
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 17
Skąd jesteś: Warszawa

PisanieNadesłano: Sb marca 05, 2005 7:59 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Cześć.
Ja mogę tylko dodać, że przez Go poznałem Esperanto i teraz gram en II-a Esperantista KGS-Turniro (wygrałem w pierwszej rundzie ;)).
Na KGS jest pokoj Esperantejo, w którym można pograć i pogadać z esperantystami. W zasadzie wystarczy umieć tylko trochę powiedzieć po esperancku, żeby tam z ludźmi nawiązać kontakt. Poza tym goiści-esperantyści robią kilka rzeczy z ich pasjami związanych i np. MORIkin tłumaczy książkę Sakaty Eio na esperanto i umieszka kolejne rozdziały na stronie internetowej, edse zrobił obszerny słownik terminów goistycznych, a esgo prowadzi (już) drugi turniej goistów-esperantystów... Są jeszcze jakieś projekty, które, zainteresowani, sami mogą znaleźć.

Niestety do Olsztyna przyjeżdżam już tylko w święta i klubu prowadził nie będę. Sprzęt klubowy jest u Grześka (yakutr) i można go odebrać kontaktując się z Killerem albo Łatą (Fernell powinien wiedzieć jak, jeśli nie, to może mi powiedzieć, a ja nawiążę połączenie). Na stronie klubu ciągle jest mój adres email i kilka osób już przekierowałem do Fernell'a. Najlepiej będzie jeśli ktoś (pewnie nie y0sh, bo on to już robi z pół roku) powie romanowiP, żeby podał hasło do naszej strony :), żeby można było zmienić ten adres na Fernell'a lub kogoś kto chce być nękany.

Pozdrawiam,
przem
Powróć na górę
yosz
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 30, 2003
Wiadomości: 186
Skąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa

PisanieNadesłano: Pn marca 07, 2005 11:15 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

przem wrote:
Na stronie klubu ciągle jest mój adres email i kilka osób już przekierowałem do Fernell'a. Najlepiej będzie jeśli ktoś (pewnie nie y0sh, bo on to już robi z pół roku) powie romanowiP, żeby podał hasło do naszej strony :), żeby można było zmienić ten adres na Fernell'a lub kogoś kto chce być nękany.

Robię to pół roku bo od pół roku nie miałem dostępu do własnego kompa Drwiący Zrobię to zrobię Puszczający oczko
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaOgłoszenia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy