Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Warszawa!!!
Tu jest miejsce dla wszelkich ogłoszeń (np. o wymianie książek, turniejach, konwentach itp.)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaOgłoszenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kenshinek
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): stycz 15, 2004
Wiadomości: 18
Skąd jesteś: Warszawa

PisanieNadesłano: Cz czerw 24, 2004 1:44 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Sorry zapomniałem jeszcze powiedziec ze w wakacje nie czynne ale mozesz jeszcze sprobowac w niedziele 27 czerwcva jak nie to przez 2 miechy dasz se rade Bardzo szczęśliwy

_________________
Nie pozwolcie gnusniec umyslom. Pijcie piwo!
Kenshinek
Powróć na górę
mieszko
Nobi
Nobi


Dołączył(a): czerw 24, 2004
Wiadomości: 2
Skąd jesteś: Warszawa

PisanieNadesłano: Cz czerw 24, 2004 3:28 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

hmm... dzieki wielkie Bardzo szczęśliwy ktoregos dnia skocze tam sobie chyba po pracy jakos. No a tymczasem czekam jeszcze na jakies inne propozycje (jesli takie sa)
Pozdrawiam
Powróć na górę
LapKom
Nobi
Nobi


Dołączył(a): paźdź 09, 2004
Wiadomości: 2
Skąd jesteś: Warszawa

PisanieNadesłano: Sb list 20, 2004 7:17 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Co do gry w Go na terenie Warszawy to jest kilka mozliwsci!! Mamy do wyboru płatną możliwość: Grójecka 75 i zajęcia prowadzone przez dobrych graczy, ale istnieje tez inne wyjscie - bezpłatne:
1. na polibudzie w kazda śrobe (gmach główny) w NZS od 16 mozna przyjsc i pograć.
2. w Amplitronie koło polidudy na wydziale elektroniki w czwartki od 18.
3. złapać na KGS Nikę i pogadać w tej sprawie

Wbrew pozorom ludzie grający w tych miejscach wcale nie są kiepscy, można sie wiele nauczyć !!!
Jak widzisz nie trudno zaleźć miejsce do pogrania. Co do wymiany anime to możecie walić do mnie :PPP
Powróć na górę
fernell
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): wrz 26, 2004
Wiadomości: 35
Skąd jesteś: Olsztyn

PisanieNadesłano: Sb list 20, 2004 7:28 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Ehh zazdrosze wam z Warszawy. U mnie w Olsztynie łatwiej o równe chodniki niz o kogos kto by w go zagrał:/. Moze pora sie wyprowadzic do stolicy??;)
Powróć na górę
kaisuj
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): sierp 28, 2003
Wiadomości: 282
Skąd jesteś: Lublin

PisanieNadesłano: Sb list 20, 2004 10:42 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Ja bym tak tej Warszawy nie gloryfikowal. Niby ludzi grajacych jest duzo, niby duzo klubow, a jak przyszlo do turnieju warszawskiego w czerwcu. EMP w padzierniku czy MP w listopadzie, to Warszawiacy pojawili sie w ilosciach sladowych.
Powróć na górę
yosz
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 30, 2003
Wiadomości: 186
Skąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa

PisanieNadesłano: Pn list 21, 2004 10:42 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

fernell: trafiles na slaby okres dla Olszyna. Obecnie spotkania olsztynskiego klubu Kosumi sa zawieszone, ale BlackOmen cos kombinuje z nowa sala... i nie mow ze w Olsztynie nikt nie gra w Go bo sa gracze tylko ze dostali prace w Warszawie Smutny z Olsztyna pochodza tez b.silni gracze tacy jak Leszek Soldan(6d,obecny mistrz Polski) i Krzysztof Giedrojc (4d) Drwiący wiec uwazaj co mowisz Drwiący Ale to prawda ze czesc graczy sie porozjezdzala.
Powróć na górę
fernell
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): wrz 26, 2004
Wiadomości: 35
Skąd jesteś: Olsztyn

PisanieNadesłano: Pn list 21, 2004 11:57 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

y0shua:aha no to przepraszam baradzo. Szkoda ze wszyscy sie porozjezdzali:/ . Jak zawsze mam pecha. No cóż życie. Zostaje tylko modlic sie żeby BlackOmenowi sie udalo z ta salą.
Powróć na górę
ma1a
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 39
Skąd jesteś: Rybnik

PisanieNadesłano: Wt grud 07, 2004 4:12 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Quote::
hmm Dobra sprzet możesz kupic tylko niwe goban z nużkami w niedziele od godziny 11 do około 20 w klubie OKO na ulicy Grójeckiej 75.
Cienka plansza + kamienie kosztuja 65zł a gruba z 90 dych chyba nie pamietam ale ogólnie to sprzet jest spoko i tani bo jest troche używany ale w bardzo dobrym stanie.
Pozdrawiam

Czesc, czy ktos w temacie moglby podac szczegoly, co to za sprzet i kto go sprzedaje? Szczegolnie jakie kamienie?
Powróć na górę
Azael
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): wrz 06, 2004
Wiadomości: 18
Skąd jesteś: warszawa

PisanieNadesłano: Cz stycz 06, 2005 11:15 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

tez jestem z Warszawy i z checia sie z kims spotkam zagrac itp... moja sila ok 22K
Powróć na górę
kenshinek
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): stycz 15, 2004
Wiadomości: 18
Skąd jesteś: Warszawa

PisanieNadesłano: Cz lut 03, 2005 3:20 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

ehh widze ze mnie troche nie bylo i juz bałagan ok co do gry i anime dalej jest aktualne pod numerem moim 692470021 Bardzo szczęśliwy

_________________
Nie pozwolcie gnusniec umyslom. Pijcie piwo!
Kenshinek
Powróć na górę
Azael
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): wrz 06, 2004
Wiadomości: 18
Skąd jesteś: warszawa

PisanieNadesłano: Cz lut 03, 2005 4:47 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

a ja zapraszam na mangowe spotkania w kazda niedziele od 11....
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaOgłoszenia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy