Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Gdzie jest admin ligi?
Komunikaty, zgłoszenia
Idź do strony 1, 2  Następny
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaTurnieje i Liga
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zefciu
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 216
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Sb list 20, 2004 3:17 pm    Temat wiadomości: Gdzie jest admin ligi? Odpowiedz cytując

No właśnie. Ostatnio pan KGS widział go w zeszłym miesiącu. Na maile nie odpowiada, a i faktu wysłania maili z prośbą nie zaznacza (z wyjątkiem własnych). MirkoT jest chyba najtrudniejszym do złapania uczestnikiem ligi. Szewc bez butów chodzi??
Powróć na górę
kaisuj
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): sierp 28, 2003
Wiadomości: 282
Skąd jesteś: Lublin

PisanieNadesłano: Pn list 29, 2004 8:15 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

W grupie oczekujcej "J" jest 7 osob, a wiec brak kompletu, a rozpoczely sie zapisy do grupy "L".
Powróć na górę
marcin
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 11, 2003
Wiadomości: 372
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Pn list 29, 2004 10:06 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Może się nie znam, ale widzę po 8 osób w grupach J i K... Puszczający oczko

_________________
Graj każdy ruch tak, jakby był twoim ostatnim.
Powróć na górę
kaisuj
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): sierp 28, 2003
Wiadomości: 282
Skąd jesteś: Lublin

PisanieNadesłano: Śr grud 01, 2004 10:08 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Dzis jak patrzylem, to wszystko wrocilo do normy, ale gdy pisalem tego posta byla jeszcze grupa "L", a w mojej grupie "J" brakowalo jednej osoby.
Powróć na górę
zefciu
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 216
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Cz grud 02, 2004 5:34 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Widzę, że pojawiły się oznaczenia "mail". Dlaczego jednak jest napisane, iż wysłałem do wszystkich oprócz MirkoTa, mimo iż upominałem tego człowieka dwa razy nie uzyskawszy odpowiedzi??
Powróć na górę
Polkolordek
Keima
Keima


Dołączył(a): May 09, 2003
Wiadomości: 95
Skąd jesteś: Gdansk

PisanieNadesłano: Cz grud 02, 2004 6:29 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

mozliwe, ze dlatego tak jest bo on na poczatku miesiaca wyslal wszystkim maile a potem gdzies zniknal Puszczający oczko
Powróć na górę
kaisuj
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): sierp 28, 2003
Wiadomości: 282
Skąd jesteś: Lublin

PisanieNadesłano: Cz grud 02, 2004 7:04 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Jest juz drugi dzien grudnia, a pelne grupy oczekujace nadal sa oczekujace. Kiedy bedzie mozna zaczac grac. Czy modul nie moze sam zmienic statusu grupy na podstawie daty i liczby uczestnikow w grupie?
Powróć na górę
Mandos
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): marca 02, 2004
Wiadomości: 238
Skąd jesteś: Łódź

PisanieNadesłano: Cz grud 02, 2004 10:25 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Będzie można zacząć grac kiedy się skończy ta runda czyli wyniki zostaną podliczone, nastąpią awanse i spadki oraz "reorganizacja" grup (czytaj wyrzucenie niegrających zawodników). Ustawienie zawodników w poszczególnych grupach może się mocno zmienić, dotyczy to również grup oczekujących.
Dlatego wszyscy teraz czekają na administratora ligi Wesoły Wykrzyknik

_________________
The good fighters of old first put themselves beyond the possibility of defeat,
and then waited for an opportunity of defeating the enemy.

Sun Tzu Wu - ART OF WAR
Powróć na górę
kaisuj
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): sierp 28, 2003
Wiadomości: 282
Skąd jesteś: Lublin

PisanieNadesłano: Pt grud 03, 2004 8:32 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Najpierw oczekiwalem w grupie oczekujacej, ktora zmieniala swoja liczebnosc, a teraz nie dosc, ze nie zostalem poinformowany o rozpoczeciu kolejki, to dodatkowo usunieto mnie z ligi i nie ma mnie w zadnej grupie. Moze ma to jakis zwiazek z moimi postami? Bardzo wściekły
Powróć na górę
Ziper
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): wrz 12, 2004
Wiadomości: 17
Skąd jesteś: Wrocław

PisanieNadesłano: Sb grud 04, 2004 1:07 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Kaisuj, to chyba nie ma zwiazku z postami, bo ja nic nie pisze na forum i tez zostalem wyrzucony z ligi. Bylem w grupie E. Albo jest to blad systemu rozliczeniowego albo ktos nas nie lubi.
Powróć na górę
kaisuj
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): sierp 28, 2003
Wiadomości: 282
Skąd jesteś: Lublin

PisanieNadesłano: Sb grud 04, 2004 10:31 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Jesli byles w grupie E, ktora jest grupa grajaca, to byc moze nie rozegrales wymaganego limitu gier. No, ale jesli rozegrales to juz inna sprawa Przewracający oczami
Powróć na górę
MirkoT
Aji
Aji


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 26
Skąd jesteś: Ruda Śląska

PisanieNadesłano: Sb grud 04, 2004 1:12 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

kaisuj wrote:
Najpierw oczekiwalem w grupie oczekujacej, ktora zmieniala swoja liczebnosc, a teraz nie dosc, ze nie zostalem poinformowany o rozpoczeciu kolejki, to dodatkowo usunieto mnie z ligi i nie ma mnie w zadnej grupie. Moze ma to jakis zwiazek z moimi postami? Bardzo wściekły

Przepraszam za zaistniałą sytuację. Niestety nie wiem dlaczego zostałeś usunięty z grupy oczekującej, ale na pewno nie ma to związku z Twoimi mailami. Jest to jakiś błąd systemu rozliczania kolejki. Niestety jeszcze 2 osoby zostały pokrzywdzone: Rank i Gimli. Zaraz zajmę się reorganizacją grup i naprawieniem szkód.
Maila o rozpoczęciu nowej kolejki nie dostałeś, bo nie wysyłym go do uczestników grupy oczekującej.
Niestety w historii nie ma kto się kiedy zapisywał, więc nie mogę Cię umieścić w żadnej z grup grających Smutny
Proszę, żebyś zapisał się powtórnie a ja ze swojej strony będę bardziej uważał, żeby taka sytuacja już się nie powtórzyła.
Mirek
Powróć na górę
yosz
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 30, 2003
Wiadomości: 186
Skąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa

PisanieNadesłano: Sb grud 04, 2004 6:01 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

nie wiem w czym blad... przepraszam ze moj nieprofesjonalny system Puszczający oczko i za bledy spowodowane jego dzialaniem i nerwy z tego powodu. Jak tylko znajde czas bede patrzyl co z nim nie tak
Powróć na górę
dede
Tengen
Tengen


Dołączył(a): kwiet 06, 2003
Wiadomości: 192
Skąd jesteś: Trojmiasto

PisanieNadesłano: Pn grud 05, 2004 12:36 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Wyglada na to ze kaisuj ma wyjątkowego pecha do ligi Wstrząśnięty
Powróć na górę
MirkoT
Aji
Aji


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 26
Skąd jesteś: Ruda Śląska

PisanieNadesłano: Pn grud 05, 2004 5:15 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

dede wrote:
Wyglada na to ze kaisuj ma wyjątkowego pecha do ligi Wstrząśnięty

Postaram się, żeby teraz wszystko zależało już tylko od graczy, a nie od szczęścia czy pecha Puszczający oczko
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaTurnieje i Liga Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy