Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Klany
Akademia i jej strona - pytania, problemy, komunikaty
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dede
Tengen
Tengen


Dołączył(a): kwiet 06, 2003
Wiadomości: 192
Skąd jesteś: Trojmiasto

PisanieNadesłano: Cz grud 02, 2004 9:12 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Więc w czym problem? Zamiast 'można by zorganizować' napisz 'możemy zorganizować' i to po prostu zrób. Ja nie gadałem tylko organizowałem przez 3 lata. Może teraz pora na kogoś innego?
Powróć na górę
Ishikawa
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): paźdź 19, 2003
Wiadomości: 53
Skąd jesteś: Lubartów

PisanieNadesłano: Pt grud 03, 2004 12:16 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Gdybym sie na tym znał to bym to zorganizował Drwiący niestety nie mam zielonego pojęcia o organizowaniu czegokolwiek. Smutny

Dobra spróbuje coś zorganizować! Bardzo szczęśliwy najwyżej bedzie to niewypał Puszczający oczko
Powróć na górę
black_moon
Nobi
Nobi


Dołączył(a): list 27, 2004
Wiadomości: 7
Skąd jesteś: Zielona Góra

PisanieNadesłano: Pt grud 03, 2004 1:16 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Faktycznie pomysł jest bardzo fajny. Na pewno ożywiło by to scenę GO w Polsce Uśmiech Wiecie wyjazdy, turnieje, spotkania. Zrobiłoby sie na prawdę klimatowo. Myśle tez, że dzieki takiej koncepcji GO znalazło by wielu nowyh sympatyków. Cóż teraz tylko zrealizować. Na pewno znajdzie sie sporo chetnych osób. W tym ja.
Powróć na górę
method
Sente
Sente


Dołączył(a): kwiet 24, 2003
Wiadomości: 57
Skąd jesteś: Łódź

PisanieNadesłano: Pn grud 12, 2004 12:28 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

cały ten pomysł z klanami to nie tylko porażka, ale po prostu śmiechu warte nieporozumienie.

zwłaszcza, że głowy klanów nie mogą decydować o warunkach panujących w klanie.

klany hahahahahahaha

to coś w stylu.

Od dzisiaj możecie ubierać się jak chcecie, macie pełną swobodę!
Jedyny warunek jest taki, że wszystkie ubrania muszą być czerwone.

pozdrowienia dla mądrych z akademii
Powróć na górę
dede
Tengen
Tengen


Dołączył(a): kwiet 06, 2003
Wiadomości: 192
Skąd jesteś: Trojmiasto

PisanieNadesłano: Pn grud 12, 2004 1:55 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Jak to nie mogą? Regulamin nic nie mówi o stosunkach w klanach. Jeśli jako szef klanu jesteś jakoś ograniczony to jest to wynik wewnętrzego regulaminu Twojego bractwa a nie czegoś co narzuca Ci IAG. Chcesz mieć regulamin '1 szef ma zawsze racje 2 jeśli szef nie ma racji patrz punkt wyżej' to go sobie stwórz - nikt Ci tego nie zabroni. A czy inni zgodzą się być w takim klanie to już ich sprawa. IAG wymaga jedynie by wewnętrzny regulamin był dostępny dla tych którzy chcą do niego wstąpić, by klan miał przynajmniej 3 członków i żeby był ktoś kto będzie reprezentował klan wobec IAG. Nie podoba Ci się aktualny regulamin klanów? Zaproponuj lepszy. Wkurza mnie mnie już to ciągłe marudzenie. Zachowujecie się jak stare baby a nie goiści.
Powróć na górę
Srolmops
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): paźdź 09, 2004
Wiadomości: 46
Skąd jesteś: Siemiatycze

PisanieNadesłano: Pn grud 12, 2004 3:12 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

baby to za malo powiedziane Bardzo szczęśliwy Przekupy !! Swietny pomysl. Jezeli chodzi o wzrost popularnosci Go w Polsce moze tylko byc spowodowany przez media... Nie tylko czasopisma zwiazane z tematyka orientalna czy japonska ale takze np Przeglad sportowy czy chocby najprzyjemniejszy dla mlodych ludzi to bylo by wykupienie licencji np. Polsatu na Hikaru no Go. Popularnosc wzrosnie na bank... to byl maly of-top
Powróć na górę
marcin
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 11, 2003
Wiadomości: 372
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Pn grud 12, 2004 3:24 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Może method wyjaśnisz łaskawie o co ci chodzi. Czytałem twój post na przemian z regulaminem bractw akademia.go.art.pl/ind...e&artid=46 kilka razy i pojawiła się w mojej głowie pewna ambiwalencja pojęciowa ;).

_________________
Graj każdy ruch tak, jakby był twoim ostatnim.
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy