Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Go w filmach
Akademia i jej strona - pytania, problemy, komunikaty
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PawelS
Nobi
Nobi


Dołączył(a): stycz 05, 2005
Wiadomości: 5
Skąd jesteś: kraków

PisanieNadesłano: Cz stycz 27, 2005 12:51 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Ja o GO dowiedziałem się z filmu "Pi" Darena Aronofsky'ego. Tam też w grali matematyce jak w "Pięknym Umyśle". Swoją drogą ciekawy film.
Powróć na górę
Ender
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): stycz 06, 2004
Wiadomości: 32

PisanieNadesłano: Cz stycz 27, 2005 4:09 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

PawelS wrote:
Ja o GO dowiedziałem się z filmu "Pi" Darena Aronofsky'ego. Tam też w grali matematyce jak w "Pięknym Umyśle". Swoją drogą ciekawy film.

w ogole nie kojarze tytulu.ale dzieki za info moze poszukam w wypozyczalniach;)

_________________
www.panda.org
Powróć na górę
yeellow
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): grud 27, 2003
Wiadomości: 28
Skąd jesteś: Warszawa

PisanieNadesłano: Cz stycz 27, 2005 5:25 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Ender wrote:
PawelS wrote:
Ja o GO dowiedziałem się z filmu "Pi" Darena Aronofsky'ego. Tam też w grali matematyce jak w "Pięknym Umyśle". Swoją drogą ciekawy film.

w ogole nie kojarze tytulu.ale dzieki za info moze poszukam w wypozyczalniach;)

bardzo dobry film, warto Uśmiech

Pozdrawiam
Marcin
Powróć na górę
aneta
Nobi
Nobi


Dołączył(a): grud 05, 2003
Wiadomości: 8
Skąd jesteś: warszawa

PisanieNadesłano: Pt stycz 28, 2005 4:47 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

go w filmie - proszę bardzo:
www.european-go.org/ar...graphy.htm

i jeszcze raz dzięki waldek za ten link:)
aneta
Powróć na górę
Smand
Nobi
Nobi


Dołączył(a): marca 22, 2005
Wiadomości: 1
Skąd jesteś: Świetochłowice

PisanieNadesłano: Wt marca 22, 2005 8:57 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Bardzo fajny film Uśmiech rowniez polecam Puszczający oczko

Polecam rowniez film "Hero" tam przez ulamek sekundy jest pokazane Go i musze powiedziec ze zrobilo na mnie bardzo duze wrazenie, podkresle ze jak ogladalem ten film to nawet nie wiedzialem co to za gierka byla Uśmiech Fajnie by bylo miec taki cus u siebie na ogrodku ... moze jakdorosne sobie cos takiego sprawie Uśmiech
Powróć na górę
foitek
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): marca 23, 2005
Wiadomości: 16
Skąd jesteś: opolskie

PisanieNadesłano: Sb marca 26, 2005 1:06 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

moja przygoda z Go tez zaczela sie od filmu "Pi" Uśmiech jest tam bardzo ciekawa scena grania w go z niebanalnym dialogiem Uśmiech wogole film pierwsza klasa Uśmiech (tak na marginesie to dodam tylko, ze rezyser tego filmu odpowiedzialny jest rozniwez za film "requiem fora a dream" a to juz pewnie wiele osob widzialo ;))
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy