Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Ranki
Akademia i jej strona - pytania, problemy, komunikaty
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dominik
Aji
Aji


Dołączył(a): kwiet 13, 2003
Wiadomości: 17
Skąd jesteś: Chocianów

PisanieNadesłano: Pn May 12, 2003 6:52 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

a ty tommel co chcialbys byc aji co ?;) piotrek ma specjalne zaslugi i ma aji
Powróć na górę
method
Sente
Sente


Dołączył(a): kwiet 24, 2003
Wiadomości: 57
Skąd jesteś: Łódź

PisanieNadesłano: Pn May 12, 2003 8:21 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

nie no tandeta
Powróć na górę
Tommell
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 28, 2003
Wiadomości: 207
Skąd jesteś: Police

PisanieNadesłano: Pn May 12, 2003 9:13 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

No cos Ty, jakies aji Drwiący Wole byc tenuki :} Bede juz niedluugooo :}
Powróć na górę
yosz
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 30, 2003
Wiadomości: 186
Skąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa

PisanieNadesłano: Pn May 12, 2003 9:20 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

a mi sie moje sente podoba Drwiący

A tak przy okazji to nie powinno byc na odwrot. Od najslabszych ruchow do najmocniejszych, ktorych sie nie przetnie ?? Tak dyktuje logika, a jest na odwrot

_________________
Powróć na górę
asumi
Keima
Keima


Dołączył(a): May 01, 2003
Wiadomości: 95

PisanieNadesłano: Pn May 12, 2003 11:40 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

nooo...teraz to na pewno nie zostanę...Manuelą
LOL

_________________
There are so many ways to lose, but so few ways to win. Perhaps the best way to achieve victory is to master all the rules for disaster, and then concentrate on avoiding them.
Victor Niederhoffer
Powróć na górę
Tommell
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 28, 2003
Wiadomości: 207
Skąd jesteś: Police

PisanieNadesłano: Wt May 13, 2003 10:14 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

I tam, ja wole i tak byc tenuki bo ladnie brzmi :}
Powróć na górę
dede
Tengen
Tengen


Dołączył(a): kwiet 06, 2003
Wiadomości: 192
Skąd jesteś: Trojmiasto

PisanieNadesłano: Wt May 13, 2003 12:39 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Dlaczego zaraz ranki musza byc zwiazane z Go? Cala strona jest o grze, wiec zrobmy odskocznie. Mi sie podobaly propozycje methoda. Cos sarkastycznego, ironicznego, bez zadecia. Takie jest moje skromne zdanie. Moze np jakies szkolne odniesienia? Szatniarz, sprzatacz, woźny, wuefista, sekretarka itd? Bardzo szczęśliwy Fajne sa tez tytuly wojskowe i na dodatek jest ich duzo - szeregowy itd. Nikt z Was nie chcial nigdy być sierżantem? Puszczający oczko
Powróć na górę
Nexo
Ogeima
Ogeima


Dołączył(a): kwiet 13, 2003
Wiadomości: 152
Skąd jesteś: Radzionków

PisanieNadesłano: Wt May 13, 2003 1:22 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

kiedys bylem starszym szeregowym Bardzo szczęśliwy chetnie wroce do wspomnien jest za pmyslem dede by zrobic ranki wojskowe Bardzo szczęśliwy przeciez ranki to tytlu za ilosc postow a w wojsku sie glownie krzyczy czyli na jedno wychodzi

_________________
--------------------------------------------------------
There are possible things, impossible things, and things that happen. Sometimes things happen that were impossible.
Audouard, Pierre
Powróć na górę
asumi
Keima
Keima


Dołączył(a): May 01, 2003
Wiadomości: 95

PisanieNadesłano: Wt May 13, 2003 3:31 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

ale zieby samuraje i siogunowie tesh byli, nyu @.@

(a jak juz ma byc goistycznie, to czemu ruch, a nie formacja na przyklad? jednooki, dwuoczny, a potem xyz (tylko dlaczego nazwy sa lepsze dla grup smiertelnych...hm...) i nakade na koncu, heh....

_________________
There are so many ways to lose, but so few ways to win. Perhaps the best way to achieve victory is to master all the rules for disaster, and then concentrate on avoiding them.
Victor Niederhoffer
Powróć na górę
ma1a
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 39
Skąd jesteś: Rybnik

PisanieNadesłano: Wt May 13, 2003 5:06 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

method method method!!! mysle ze zdecydowanie ta propozycja a pozniej dluuugo dluugo nic Puszczający oczko choc szatniarz sprzatacz itd tez jest niezle Bardzo szczęśliwy ja oddaje swoj glos na methoda
Powróć na górę
Tommell
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 28, 2003
Wiadomości: 207
Skąd jesteś: Police

PisanieNadesłano: Wt May 13, 2003 5:16 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

A nie moze zostac to co jest..? :} Poza tym takie fajne byly kiedys ranki z karmy z Fallouta.. kto gral ten pamieta :}
Powróć na górę
ma1a
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 39
Skąd jesteś: Rybnik

PisanieNadesłano: Wt May 13, 2003 5:31 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

a Tommel siedzi i zawija w sreberka Puszczający oczko hihihi mysle ze niedlugo bedzie mial najwiecej gwiazdek. Ja wciaz obstaje przy methodzie a ostatni w stopniowaniu to cos w rodzaju"gadacz od rzeczy" Puszczający oczko (to juz nie do Tommela)
Powróć na górę
ma1a
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 39
Skąd jesteś: Rybnik

PisanieNadesłano: Wt May 13, 2003 5:35 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

sorki poprawka, "ględziarz" jakis gadacz tam juz jest Puszczający oczko
Powróć na górę
BlackOmen
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): kwiet 24, 2003
Wiadomości: 21
Skąd jesteś: Olsztyn

PisanieNadesłano: Śr May 14, 2003 12:18 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Ja chce zostac przy kosumi Drwiący bo tak nazywa sie klub Go w moim miescie albo zmiencie mi na tengen Rozsierdzony Rozsierdzony
Powróć na górę
marcin
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 11, 2003
Wiadomości: 372
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Śr May 14, 2003 12:26 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Rangi specjalne nadajemy za specjalne zaslugi...
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy