Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Gdzie lubicie grac ??
Akademia i jej strona - pytania, problemy, komunikaty
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Gdzie najczesciej grasz w Go
Aurora
13%
 13%  [ 14 ]
Aurora
13%
 13%  [ 14 ]
Kurnik
14%
 14%  [ 15 ]
Kurnik
14%
 14%  [ 15 ]
Kgs
16%
 16%  [ 17 ]
Kgs
17%
 17%  [ 18 ]
IGS
1%
 1%  [ 2 ]
IGS
1%
 1%  [ 2 ]
NNGS
0%
 0%  [ 0 ]
NNGS
0%
 0%  [ 0 ]
Yahoo
0%
 0%  [ 0 ]
Yahoo
0%
 0%  [ 0 ]
Dashn
0%
 0%  [ 1 ]
Dashn
0%
 0%  [ 1 ]
Gram tylko w klubie na prawdziwych gobanach :P
2%
 2%  [ 3 ]
Gram tylko w klubie na prawdziwych gobanach :P
2%
 2%  [ 3 ]
Wszystkich głosów : 105

Autor Wiadomość
yosz
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 30, 2003
Wiadomości: 186
Skąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa

PisanieNadesłano: Sb May 10, 2003 12:17 pm    Temat wiadomości: Gdzie lubicie grac ?? Odpowiedz cytując

Zastanawialem sie ktore miejsce w internecie przyciaga najwiecej ludzi ?? Ja osobiscie gram w zasadzie na zmiane na aurorze z kgs'em.
Atmosfera na kurniku raczej mi nie pasuje, a na inne serwery typu nngs jakos nie zagladalem (moze i blad :]) Wiec powiedzcie co sadzicie o miejscach do grania w necie (interfejsach, ludziach tam przebywajacych itp)

_________________
Powróć na górę
Piotrek
Sente
Sente


Dołączył(a): kwiet 14, 2003
Wiadomości: 49
Skąd jesteś: Chocianów

PisanieNadesłano: Sb May 10, 2003 12:35 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Ja lubie aurore bo przynajmniej wiem z kim gram, nie tak jak na kurniku. Grywam jeszcze na Kgs'ie i wingu.
Powróć na górę
Tommell
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 28, 2003
Wiadomości: 207
Skąd jesteś: Police

PisanieNadesłano: Sb May 10, 2003 1:24 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

E tam, kgs roxuje Drwiący
A tak wlasciwie, to zaczynalem grac na zone.com.. Ciekawe, ze nikt nie zna tej strony, bardzo ladny interface, duzo silnych graczy, choc tez i slabi..
Powróć na górę
Dominik
Aji
Aji


Dołączył(a): kwiet 13, 2003
Wiadomości: 17
Skąd jesteś: Chocianów

PisanieNadesłano: Sb May 10, 2003 4:30 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

oczywiscie ze aurora Fajny
Powróć na górę
mazuper
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 14
Skąd jesteś: Bytom

PisanieNadesłano: Sb May 10, 2003 5:40 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Ja lubie grać na aurorze choć czasami pustawo tam jest ale super gra się na lgs polecam.
Powróć na górę
Dominik
Aji
Aji


Dołączył(a): kwiet 13, 2003
Wiadomości: 17
Skąd jesteś: Chocianów

PisanieNadesłano: Sb May 10, 2003 5:59 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

przydal by sie jeszcze WING
Powróć na górę
marcin
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 11, 2003
Wiadomości: 372
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Sb May 10, 2003 7:53 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Zaglosowalem na Dashn, bo tam gram ostatnio najwiecej. Aurora jest ciasna, ale wlasna; Kurnik jaki jest kazdy widzi (choc rozegranie duzej liczby partii na planszy 9x9 niesamowicie podnosi sile słabszych graczy), na KGS trudno czasem spotkać kogoś, kto chce grać na rozsądnych warunkach (a więc nie na 4 min. na 40 ruchów).
Powróć na górę
Tommell
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 28, 2003
Wiadomości: 207
Skąd jesteś: Police

PisanieNadesłano: Sb May 10, 2003 11:10 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Na kgs mozesz mnie czesto spotkac. Gwarantuje, ze moje warunki co do czasu beda rozsadne (ale tyczace sie handicapu juz nie :})
Powróć na górę
asumi
Keima
Keima


Dołączył(a): May 01, 2003
Wiadomości: 95

PisanieNadesłano: Pn May 11, 2003 1:31 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

heh...a ja np. na wing zalogować się nie mogę Zakłopotany a na KGS ne i/lub java mi wariuje...
auro rulz ^_^ (żeby jeszcze tylko po rankingowych serw nie siadał Zakłopotany )
Powróć na górę
ma1a
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 39
Skąd jesteś: Rybnik

PisanieNadesłano: Pn May 11, 2003 4:19 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Nikt nie lubi kurnika ho ho ho ho ciekawe dlaczego wszyscy tam siedza ;P
Jasne ze moj dom to aurora, ale w kurniku poznalam go i mam do niego slabosc pozatym ten kawiarniany klimat... na KGSie mam takie lagi ze normalna gra zamienia sie w maraton i zastanawiam sie co mi sie szybciej skonczy lag czy cierpliwosc, za to najmilszych przeciwnikow spotkalam na odkrytym niedawno Dashu Bardzo szczęśliwy dlatego tez nie zaglosuje bo jak ten osiolek nie potrafie wybrac pomiedzy owsem sianem a zielona trawka Puszczający oczko
Powróć na górę
BlackOmen
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): kwiet 24, 2003
Wiadomości: 21
Skąd jesteś: Olsztyn

PisanieNadesłano: Wt May 13, 2003 12:42 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Logika ze ja gram praktycznie ciagle na KGS Bardzo szczęśliwy Y0shi moze potwierdzic ne? Rozsierdzony jakos anjbardziej KGS mie sie poodoba a na aurorze jest malo ludzi z poziomami kolo 23k Puszczający oczko
Powróć na górę
Nexo
Ogeima
Ogeima


Dołączył(a): kwiet 13, 2003
Wiadomości: 152
Skąd jesteś: Radzionków

PisanieNadesłano: Wt May 13, 2003 11:41 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

aktualnie jest duzo osob z sila 25-20kyu kiedys byly tylko 3 Bardzo szczęśliwy

_________________
--------------------------------------------------------
There are possible things, impossible things, and things that happen. Sometimes things happen that were impossible.
Audouard, Pierre
Powróć na górę
Tommell
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 28, 2003
Wiadomości: 207
Skąd jesteś: Police

PisanieNadesłano: Wt May 13, 2003 5:06 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Mimo wszystko w porownaniu do kgs, to ilosc ludzi jest naprawde mierna..
Powróć na górę
BlackOmen
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): kwiet 24, 2003
Wiadomości: 21
Skąd jesteś: Olsztyn

PisanieNadesłano: Śr May 14, 2003 12:03 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

niom a trza jakos zdobywac te doswiadczenie, prawda? I Teaching na KGS`ie jest swietny Uśmiech no i jest Polish Room Bardzo szczęśliwy
Powróć na górę
kys
Nobi
Nobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 4
Skąd jesteś: Gdynia

PisanieNadesłano: Śr May 14, 2003 11:52 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Najczesciej gram w kurniku i na aurorze, bo mam wtedy znosne lagi. KGS lubie ale nie moge grac z powodu strasznych lagow. Jak chce grac na duzej to wybieram aurore, a jak mam malo czasu to wole kurnik, bo tylko tam znajduje chetnych na 9x9. Ludzie lubia kurnik chyba z powodu anonimowosci.

kys
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy