Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Czego słuchają GOiści??
Akademia i jej strona - pytania, problemy, komunikaty
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MorF3us
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): czerw 12, 2004
Wiadomości: 59
Skąd jesteś: Warszawa

PisanieNadesłano: Pt marca 25, 2005 3:39 pm    Temat wiadomości: Czego słuchają GOiści?? Odpowiedz cytując

Chciałbym przeprowadzic sande dotyczacą tego czy GOiści słuchja muzyki podczas grania w GO (oczywiście w necie bo watpie zeby ktoś słuchał grajac na realu - to było by poprostu nieładne) a jezeli tak to czego?? Wogole jaki jest wasz stosunek do takiego połączenia.
Wyniki tej sondy sa mi potrzebne do badań nad środowiskiem naturalnym GOistów w Polsce Wykrzyknik Wesoły

_________________
Powróć na górę
fan
Nikken tobi
Nikken tobi


Dołączył(a): kwiet 22, 2004
Wiadomości: 114
Skąd jesteś: Toruń

PisanieNadesłano: Pt marca 25, 2005 6:50 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Przy grach poważnych - całkowita cisza (no może za wyjątkiem miłego odgłosu wiatraczka). Przy tych mniej poważnych dowolnie.
Powróć na górę
Polkolordek
Keima
Keima


Dołączył(a): May 09, 2003
Wiadomości: 95
Skąd jesteś: Gdansk

PisanieNadesłano: Pt marca 25, 2005 7:34 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

proponuje zrobic ankiete, bedzie wygodniej i na pewno sie wiecej dowiesz, bo niektorzy sa niesmiali i nie wypowiedza sie otwarcie Bardzo szczęśliwy
Powróć na górę
foitek
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): marca 23, 2005
Wiadomości: 16
Skąd jesteś: opolskie

PisanieNadesłano: Sb marca 26, 2005 1:14 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

ja lubie jazz do grania w go Uśmiech
Powróć na górę
Milten
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): paźdź 11, 2004
Wiadomości: 31
Skąd jesteś: Gdańsk

PisanieNadesłano: Sb marca 26, 2005 1:17 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Ja na ogół jak gram to słucham tego co akurat leci u mnie w winamipe czyli tego co leci cały czas (słucham przede wszystkim rocku i ciężkiej muzyki)
Czasami jak chce bardziej się skupić to ściszam albo nawet całkiem wyłączam ale to juz przy jakis poważniejszych partiach.
No i przy wykłądach głosowych wyłączam muzyke Puszczający oczko
Powróć na górę
Scatee
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): paźdź 30, 2003
Wiadomości: 24
Skąd jesteś: Łuków

PisanieNadesłano: Sb marca 26, 2005 3:13 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Ja zwykle odpalam sobie radyjko (www.radio94.pl/radio.html). W ciszy grac nie lubie bo mnie irytuje odglos wiatraczka Uśmiech
Powróć na górę
MorF3us
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): czerw 12, 2004
Wiadomości: 59
Skąd jesteś: Warszawa

PisanieNadesłano: Sb marca 26, 2005 3:23 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Polkolordek wrote:
proponuje zrobic ankiete, bedzie wygodniej i na pewno sie wiecej dowiesz, bo niektorzy sa niesmiali i nie wypowiedza sie otwarcie Bardzo szczęśliwy
nie miałem pomysłu jak ma ta onkieta wygladac. Zreszta tak jest prosciej i Kazdy moze sie wypowiedziec jak chce...

_________________
Powróć na górę
Nexo
Ogeima
Ogeima


Dołączył(a): kwiet 13, 2003
Wiadomości: 152
Skąd jesteś: Radzionków

PisanieNadesłano: Sb marca 26, 2005 11:54 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

ja słucham często gothicu oraz wszelkiego rodzaju metalku : Testament & Sinister ROX ^__^

_________________
--------------------------------------------------------
There are possible things, impossible things, and things that happen. Sometimes things happen that were impossible.
Audouard, Pierre
Powróć na górę
Mandos
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): marca 02, 2004
Wiadomości: 238
Skąd jesteś: Łódź

PisanieNadesłano: Sb marca 26, 2005 2:11 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Nexo wrote:
ja słucham często gothicu oraz wszelkiego rodzaju metalku : Testament & Sinister ROX ^__^
To by wiele tłumaczyło Wesoły

_________________
The good fighters of old first put themselves beyond the possibility of defeat,
and then waited for an opportunity of defeating the enemy.

Sun Tzu Wu - ART OF WAR
Powróć na górę
benerit
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): list 27, 2003
Wiadomości: 275
Skąd jesteś: Gdańsk

PisanieNadesłano: Sb marca 26, 2005 2:19 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Ja w zależności od tego co słucham tak gram...
A wybieram z Metalu (glownie gothic, power), Klasycznej, oraz progresywnego rocka (Riverside i inni). Czyli generalnie to co lubie...

Jak chcę się bić włączam Rammstein... Uśmiech
Powróć na górę
Shaa
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): czerw 17, 2004
Wiadomości: 12
Skąd jesteś: Kraków

PisanieNadesłano: Sb marca 26, 2005 2:34 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

A ja nie gram przy muzyce, chyba że totalnie mi nie zależy na wyniku ;) Muzyki słucham w czasie reviewsów.
Powróć na górę
Polkolordek
Keima
Keima


Dołączył(a): May 09, 2003
Wiadomości: 95
Skąd jesteś: Gdansk

PisanieNadesłano: Sb marca 26, 2005 3:39 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

no to ja powiem, ze czasami slucham techno jak gram, ale najczesciej przy blitzach Bardzo szczęśliwy
Powróć na górę
Radziol
Nikken tobi
Nikken tobi


Dołączył(a): kwiet 24, 2003
Wiadomości: 107
Skąd jesteś: Tychy

PisanieNadesłano: Sb marca 26, 2005 4:25 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

a ja slucham radio Uśmiech

_________________
"Wszelkie wspaniałe rezultaty, jakie kiedykolwiek osiągnął człowiek, możliwe były dzięki temu, iż uwierzył, że coś w nim samym jest wyższego nad zewnętrzne okoliczności." - Bruce Barton
Powróć na górę
MorF3us
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): czerw 12, 2004
Wiadomości: 59
Skąd jesteś: Warszawa

PisanieNadesłano: Sb marca 26, 2005 5:53 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Jaki ze mnie cwaniak zarzuciłem temat a sam sie nie wypowiedziałem. Ja oczywiscie słucham muzy jak gram i przewaznie jest to albo jakis rock lub metal ale najchetniej jakis gothick bo przy nim sie najlepiej skupiam. Czy słuchanie dobrze robi na wyniki?? NIE. Ale nie potrafie przed kompem siedziec i muzy nie sluchac. Wole przegrac niz grac w ciszy Wesoły

_________________
Powróć na górę
marcin
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 11, 2003
Wiadomości: 372
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Sb marca 26, 2005 6:57 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

akademia.go.art.pl/ind...opic&t=390

_________________
Graj każdy ruch tak, jakby był twoim ostatnim.
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy