Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Gdzie jest admin ligi?
Komunikaty, zgłoszenia
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaTurnieje i Liga
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
korin



Dołączył(a): paźdź 29, 2003
Wiadomości: -2
Skąd jesteś: Oleśnica

PisanieNadesłano: Wt wrz 20, 2005 5:50 pm    Temat wiadomości: Re: Gdzie jest admin ligi? Odpowiedz cytując

Ile trzeba miec gier zeby nie wywali z ligi ??
Powróć na górę
MirkoT
Aji
Aji


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 26
Skąd jesteś: Ruda Śląska

PisanieNadesłano: Wt wrz 20, 2005 7:27 pm    Temat wiadomości: Re: Gdzie jest admin ligi? Odpowiedz cytując

carlo wrote:
Ile trzeba miec gier zeby nie wywali z ligi ??

Carlo, a nie dostałeś maila w którym informowałem Cię, że Twoja grupa wystartowała?
Tam jest wyraźnie napisane, że w przypadku Waszej, i tylko Waszej, grupy wystarczą 3 gry. Naturalnie dotyczy to tylko tej rundy. W następnej będzie już absolutnie normalnie tak jak jest w regulaminie.

Mirek
Powróć na górę
PanM
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): list 17, 2003
Wiadomości: 28
Skąd jesteś: Bytom

PisanieNadesłano: Wt list 01, 2005 3:32 pm    Temat wiadomości: Re: Gdzie jest admin ligi? Odpowiedz cytując

Co się do jasnej... dzieje ??
Zapisałem się do ligi i byłem umieszczony w grupie oczekującej. Czekałem do końca miesiąca (października) i nagle pierwszego (listopada) widzę, że osoby, które zapisały się do ligi znacznie później niż ja i też były w grupie oczekującej (niższej) są już w grupie grających a ja nagle przeniosłem się do grupy oczekuącej. Co jest do %^%%#@&@%@^&^&@ grane. Muszę przyznać, że wkurzyło mnie to !!!!!!

Mam znowu miesiąc czekać ?. To jakaś paranoja. Za miesiąc znowu to samo będzie??!!

Czytałem regulamin i wiem jak wygląda sprawa naboru.

Ale i tak brak mi słów...

_________________
"Żeby poprowadzić ludzi za sobą, musisz iść za nimi."
Powróć na górę
MirkoT
Aji
Aji


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 26
Skąd jesteś: Ruda Śląska

PisanieNadesłano: Wt list 01, 2005 4:22 pm    Temat wiadomości: Re: Gdzie jest admin ligi? Odpowiedz cytując

PanM wrote:
Co się do jasnej... dzieje ??
Zapisałem się do ligi i byłem umieszczony w grupie oczekującej. Czekałem do końca miesiąca (października) i nagle pierwszego (listopada) widzę, że osoby, które zapisały się do ligi znacznie później niż ja i też były w grupie oczekującej (niższej) są już w grupie grających a ja nagle przeniosłem się do grupy oczekuącej. Co jest do %^%%#@&@%@^&^&@ grane. Muszę przyznać, że wkurzyło mnie to !!!!!!

Mam znowu miesiąc czekać ?. To jakaś paranoja. Za miesiąc znowu to samo będzie??!!

Czytałem regulamin i wiem jak wygląda sprawa naboru.

Ale i tak brak mi słów...

Piotrze, na prawdę bardzo mi przykro, że grupa w której się znalazłeś wciąż jest oczekująca Smutny
Gdyby więcej osób grało tak jak to przyjęło na siebie zapisując się do ligi nie byłoby takiej rotacji i 2 grupy oczekujące rozpoczęłyby rozgrywki.
Z moich obserwacji wynika jednak, że nie będziesz musiał czekać aż całego miesiąca. Tych czterech brakujących graczy zazwyczaj zapisuje się w ciągu pierwszych 1,5 do 2 tygodni po rozpoczęciu rundy, a wtedy rozgrywki następnej grupy zostaną rozpoczęte. Proszę Cię jeszcze o chwilę cierpliwości.

Pozdrawiam Mirek
Powróć na górę
PanM
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): list 17, 2003
Wiadomości: 28
Skąd jesteś: Bytom

PisanieNadesłano: Wt list 01, 2005 4:41 pm    Temat wiadomości: Re: Gdzie jest admin ligi? Odpowiedz cytując

MirkoT wrote:
Piotrze, na prawdę bardzo mi przykro, że grupa w której się znalazłeś wciąż jest oczekująca

Gdyby więcej osób grało tak jak to przyjęło na siebie zapisując się do ligi nie byłoby takiej rotacji i 2 grupy oczekujące rozpoczęłyby rozgrywki.

Z moich obserwacji wynika jednak, że nie będziesz musiał czekać aż całego miesiąca. Tych czterech brakujących graczy zazwyczaj zapisuje się w ciągu pierwszych 1,5 do 2 tygodni po rozpoczęciu rundy, a wtedy rozgrywki następnej grupy zostaną rozpoczęte. Proszę Cię jeszcze o chwilę cierpliwości.

Nie ma sprawy :). Trochę mnie to poirytowało, ale juz mi przeszło :). Przemyślałem sprawę i doszedłem do wniosku, że nie ma problemu z poczekaniem jeszcze trochę :). Wybacz za mój wybuch :).

_________________
"Żeby poprowadzić ludzi za sobą, musisz iść za nimi."
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaTurnieje i Liga Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy