Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Anime
Hikaru no Go
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaManga & Anime
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotrek
Sente
Sente


Dołączył(a): kwiet 14, 2003
Wiadomości: 49
Skąd jesteś: Chocianów

PisanieNadesłano: Pt May 02, 2003 3:18 pm    Temat wiadomości: Anime Odpowiedz cytując

Zna ktos moze jakies fajne anime (ale nie takie jak pokemony Bardzo szczęśliwy )? Jesli tak to niech poda odrazu z adresem skad mozna je sciagnac ...
Powróć na górę
Tommell
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 28, 2003
Wiadomości: 207
Skąd jesteś: Police

PisanieNadesłano: Pt May 02, 2003 4:21 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

GunParade March Drwiący Polecam probowanie na DC, albo mozesz sie pobawic BitTorrentem na animesuki.com/series.php/90.html
Powróć na górę
Anako
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): kwiet 24, 2003
Wiadomości: 21
Skąd jesteś: z Warszawy :D

PisanieNadesłano: Pn May 04, 2003 1:06 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

ja znam całkiem sporo Bardzo szczęśliwy
Po pierwsze - "Wolf's Rain" - ten film po prostu zwala z nóg! (przynajmniej mnie zwalił ;)) Leci właśnie w Japonii (póki co wyszło 14 odcinków), a ściągnąć go można tutaj: a.scarywater.net/live-evil - potrzebny jest jedynie programik BitTorrent. W ogóle to na stronie a.scarywater.net jest cała masa anime różnych funsub'ów.
Inne anime, jakie bym poleciła to: "Serial Experiments Lain", "Digi Charat" (koniecznie! :)), "Angel Sanctuary" (wersja OAV), "DNA", "Chobits", "Hoshi No Koe" (cuuudo), "Metropolis" oraz wszystkie filmy Mizayakiego Uśmiech Co ja będę zresztą wymieniać, najlepiej zainstalować sobie DirectConnect i ściągnąć wszystko, co tylko się da Puszczający oczko

_________________
"At spes non fracta."
Powróć na górę
BlackOmen
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): kwiet 24, 2003
Wiadomości: 21
Skąd jesteś: Olsztyn

PisanieNadesłano: Sb May 17, 2003 12:36 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Nie seria TV a film NINJA SCROLL sciaganie niestety tylko KaZa Płaczący lub bardzo smutny ale da sie sciagnac a wie ktos skad sciagnac serie TV?
KATANY W RUCH! Rozsierdzony
Powróć na górę
Uuk
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): kwiet 26, 2003
Wiadomości: 31
Skąd jesteś: warszawa

PisanieNadesłano: Sb May 17, 2003 12:56 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

A skąd ściągnąć programik BitTorrent? Uśmiech
Powróć na górę
Tommell
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 28, 2003
Wiadomości: 207
Skąd jesteś: Police

PisanieNadesłano: Sb May 17, 2003 1:40 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Najprosciej z bitconjurer.org/BitTor...nload.html
Z drugiej strony link do programu jest zawsze podawany na stronach udostepniajacych pliki BT, wiec dziwne, ze dotychczas na niego nie wpadlas..
Powróć na górę
Uuk
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): kwiet 26, 2003
Wiadomości: 31
Skąd jesteś: warszawa

PisanieNadesłano: Sb May 17, 2003 4:22 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Dzięki.
Wcale nie dziwne - nigdy nie ściągałam żadnych plików wymagających tego programu. Co prawda na Toriyamie jest coś w stylu "BitTorrent link", ale nie sprawdziłam do czego prowadzi Smutny
Powróć na górę
Tommell
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 28, 2003
Wiadomości: 207
Skąd jesteś: Police

PisanieNadesłano: Sb May 17, 2003 4:26 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Hmm.. No wlasciwie ja wole DC od Bit-Torrenta, ale tym ostatnim da sie chociaz ciagnac najnowsze suby..
Powróć na górę
Slago
Nobi
Nobi


Dołączył(a): sierp 05, 2003
Wiadomości: 4
Skąd jesteś: z Warszawy

PisanieNadesłano: Śr sierp 06, 2003 3:36 am    Temat wiadomości: do ataku! Odpowiedz cytując

Mi sie podoba Final Fantasy Unlimited ale jest on smacznym kąskiem tylko dla fanów serii FF. Następny w kolejce jest Trigun, można sie turlać ze śmiechu bez końca a także zobaczyc: "Neo-Cowboy's" czyli zwykli Kałboje z karabinami maszynowymi bądź np. Księdza ubranego w stylu lat 70 o "neko-chan" nie wspomne... Bardzo szczęśliwy Na koniec zostawiam sobie Golden Boy ...hmmm... jest to anime dla...hmmm... specyficznej grupy ludzi ... facetów znaczy sie... no cóż, te anime jest napewno komedią dla panów (nie żeby jakieś Hentai ... najwyżej ecchi Puszczający oczko ), ja osobiście sie pokładałem ze śmiechu.

FFU - 26 odc.
Trigun - 26 odc.
Golden Boy - 6 odc.

Powróć na górę
Nexo
Ogeima
Ogeima


Dołączył(a): kwiet 13, 2003
Wiadomości: 152
Skąd jesteś: Radzionków

PisanieNadesłano: Śr sierp 06, 2003 12:56 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

ja podam tylko to co zobaczylem w ostatni miesiac:D

Gundam SEED - seria jest mocno zakręcona i fabuła bardzo dobra a kreska jedna z lepszych. 43 prztlumaczone - ale seria już się zakończyła i ma 52 odcinki.

Witch Hunter Robin - dla tych którzy lubią Tejemnice troche Grozy i Historie o Wiedżmach i ich łowców. 26 epk'ów

Onegai Twins - komedia która nawiazuje do serii Onegai Teacher chodż wpierwszych 3 epkach nie znacznie to jednak polecam najpierw obejrzeć poprzednią serie. CI co oglądali poprzednią serie napewno nie będą sie nudzić. Seria jest dopiero wywietlana w japonii. Narazie mi wiadomo o przetlumaczonych 3 epkach Bardzo szczęśliwy

_________________
--------------------------------------------------------
There are possible things, impossible things, and things that happen. Sometimes things happen that were impossible.
Audouard, Pierre
Powróć na górę
Sayaka
Nikken tobi
Nikken tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 138
Skąd jesteś: Poznan

PisanieNadesłano: Pn wrz 14, 2003 7:51 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Podam to, co podoba mi się najbardziej...
Angel sanctuar- Sa tylko 3 oavki...Ale jak dla mnie bardzo ciekawe
Haibane Renmei- słodkie, a przy tym smutne..Bardzo smutne

NGEvangelion - bardzo ciekawe, a w ogole w koncu to klasyk:] ( thanks to Tommell:* )

_________________
other: Fetkaa, Reika, Aandiel
Powróć na górę
dobranocka
Nobi
Nobi


Dołączył(a): lip 07, 2003
Wiadomości: 2
Skąd jesteś: Kraków

PisanieNadesłano: Pn wrz 21, 2003 4:56 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Mnie z kolei, poza A. Sanctuary i Witch Hunter Robin baaardzo spodobało się Ayashi no Ceres...polecam, podobnie jak wszystkie filmy studia Ghilbi (mój stary przez cały dzień siedział tylko przed kompem i oglądał Totora i Laputę)
Powróć na górę
Sayaka
Nikken tobi
Nikken tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 138
Skąd jesteś: Poznan

PisanieNadesłano: Pn wrz 28, 2003 4:46 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Ta, Ayashi tez nie jest najgorsze..Tzn. ja tylko czytalam mange, ale jakies pojecie o tym anime mam:)
Ja tak czy fuck polecam Eve, albo Angel Sanctuary, czy Vision of Escaflowne...*-*

_________________
other: Fetkaa, Reika, Aandiel
Powróć na górę
Xellosik
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): wrz 10, 2003
Wiadomości: 33
Skąd jesteś: Kielce

PisanieNadesłano: Pt paźdź 17, 2003 3:47 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Fajne ANIME to WOLF'RAIN A dozo anime JEST NA KAZIE !!!!!!!!!!!!!!!!! Fajny

_________________
Jestem dzieckiem lęku. Jestem dzieckiem śmierci, która nosze w sobie. Jestem swoja własną samozagladą.
Powróć na górę
CALADIUS
Nobi
Nobi


Dołączył(a): paźdź 19, 2003
Wiadomości: 9
Skąd jesteś: Gliwice

PisanieNadesłano: Pn paźdź 19, 2003 7:46 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Według mnie to wszystko jest warte objerzenia:
Neon Genesis Evangelion(26 odcinków + 2 filmy pełno metrażowe)- Seria która wzrószyła mnie, rozbawiła i dała mi do myślenia.
Rurouni Kenshin( OAV 1-4 + nowe 5-6) - Piękne opwoiadanie o człowieku który był samurajem.( od neigozaczeła sie moja przygoda z Iaido kulturą japońską)
Wolf's Rain (1-26)- moroczne i piekne
Hellsing(1-13)- Moje pwierwsze "poważne anime"
Trigun (1-26)
Cowboy Bebop( 1-26 + film-film jest dostepny w niktórych wypozcyzalniach kaset video i DVD)
Princes Mononoke
OH! My Goddess+Oh! My mini Goddess+Film
Lain(13 odcinków)
Ghost in the shell- film
Ghost in the shell: Stand alone complex (26 odcinków ale narazie w internecie jest 19 przetłumaczonych)
Saikano( 1-13)
Jin-Roh( The wolf Brigade)- film
Chobits
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaManga & Anime Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy