Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


GO na komórkę
Akademia i jej strona - pytania, problemy, komunikaty
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tamashi
Nobi
Nobi


Dołączył(a): grud 27, 2005
Wiadomości: 3

PisanieNadesłano: Sb stycz 07, 2006 11:19 pm    Temat wiadomości: GO na komórkę Odpowiedz cytując

Witam!
Zastanawiam się czy można gdzieś zakupić GO na telefon komórkowy. Wiem, że można ściągnąć ale nie jestem szczęśliwym posiadaczem kabla. Jeśli ktoś dysponuje linkiem do strony na której można zakupić ową grę to będzie wdzięczny jeśli się nim podzieli :].
Powróć na górę
skalpel
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): wrz 02, 2005
Wiadomości: 33

PisanieNadesłano: Pn stycz 08, 2006 4:46 pm    Temat wiadomości: Re: GO na komórkę Odpowiedz cytując

Tamashi wrote:
Wiem, że można ściągnąć ale nie jestem szczęśliwym posiadaczem kabla.

a gdzie można ściągnąć taką darmową wersje? a oprócz kabla można jeszcze przesłać za pomocą podczerwieni
Powróć na górę
Dobromila
Ogeima
Ogeima


Dołączył(a): czerw 22, 2003
Wiadomości: 178
Skąd jesteś: Łódź/Zielonka

PisanieNadesłano: Pn stycz 08, 2006 7:20 pm    Temat wiadomości: Re: GO na komórkę Odpowiedz cytując

można też umieścić na stronie wapowskiej i sobie ściągnąć przez gprs czy wap.
(mam nadzieję, że nie zostanie to uznane za reklamę, ale darmowe strony wap w prosty sposób można założyć np. na serwerze www.wapgate.pl )
PS. też jestem ciekawa skąd je można ściągnąć (oczywiście o ile to jakieś legalne wersje)
Powróć na górę
Radziol
Nikken tobi
Nikken tobi


Dołączył(a): kwiet 24, 2003
Wiadomości: 107
Skąd jesteś: Tychy

PisanieNadesłano: Pn stycz 08, 2006 9:54 pm    Temat wiadomości: Re: GO na komórkę Odpowiedz cytując

senseis.xmp.net/?Mobilephone

Generalnie sa to bardzo ubogie wersje programow, choc jeden z nich posiada calkiem pokazny zbior problemow w sam raz do porozwiazywania w podrozy.
Niestety nie udalo mi sie uruchomic najlepiej z nich zapowiadajacego sie programu (na javie) - Gome, moze wy bedziecie miec wiecej szczescia.

_________________
"Wszelkie wspaniałe rezultaty, jakie kiedykolwiek osiągnął człowiek, możliwe były dzięki temu, iż uwierzył, że coś w nim samym jest wyższego nad zewnętrzne okoliczności." - Bruce Barton
Powróć na górę
Srolmops
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): paźdź 09, 2004
Wiadomości: 46
Skąd jesteś: Siemiatycze

PisanieNadesłano: Pn stycz 15, 2006 12:20 am    Temat wiadomości: Re: GO na komórkę Odpowiedz cytując

swego czasu gralem w pewna gre na mojej komorce. Ale sila tego gracza byla cos w granicach 40 kyu wiec sobie darowalem, nie chcialem baterii marnowac ;D
Powróć na górę
Sai1988
Keima
Keima


Dołączył(a): marca 15, 2006
Wiadomości: 89
Skąd jesteś: Lesko

PisanieNadesłano: Śr marca 22, 2006 8:37 pm    Temat wiadomości: Re: GO na komórkę Odpowiedz cytując

Tak już to jest z komputerami.
A tak na marginesie czy znalazł się choć jeden gracz high-kyu który przegrał z kompem?Bo ja w życiu (z kompem już nie gram bo to jak bawić się z dzieckiem).

_________________
Matma opisuje wszystko...oprócz wnętrza
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy