Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Drewno do zrobienia Gobanu i Gosu gdzie szukać
Akademia i jej strona - pytania, problemy, komunikaty
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aloszafiodor
Nobi
Nobi


Dołączył(a): marca 20, 2006
Wiadomości: 2

PisanieNadesłano: Pn marca 20, 2006 5:51 pm    Temat wiadomości: Drewno do zrobienia Gobanu i Gosu gdzie szukać Odpowiedz cytując

Witam, mam prośbe chciałbym sam zrobić sobie goban i gosu tylko nie bardzo wiem gdzie mogę dostać drewno, jak wiadomo wymiary nie są typowe , czy ktoś wie gdzie można kupić takie najlepiej już wysuszone drewno, z góry dziękuje za wszelkie informacje
Powróć na górę
Sai1988
Keima
Keima


Dołączył(a): marca 15, 2006
Wiadomości: 89
Skąd jesteś: Lesko

PisanieNadesłano: Cz marca 23, 2006 7:59 am    Temat wiadomości: Re: Drewno do zrobienia Gobanu i Gosu gdzie szukać Odpowiedz cytując

Drewno z gobanu to chyba Kaya (nie wiem co to jest bo nie chiciało mi się szukać tłumaczenia (to zbyt upierdliwe).

_________________
Matma opisuje wszystko...oprócz wnętrza
Powróć na górę
fan
Nikken tobi
Nikken tobi


Dołączył(a): kwiet 22, 2004
Wiadomości: 114
Skąd jesteś: Toruń

PisanieNadesłano: Cz marca 23, 2006 10:47 am    Temat wiadomości: Re: Drewno do zrobienia Gobanu i Gosu gdzie szukać Odpowiedz cytując

Sai1988 wrote:
Drewno z gobanu to chyba Kaya
Dobre, dobre:) Gdybys miał dostęp do tego drewna w rozsądnej cenie to też poprosze:)
Powróć na górę
Sai1988
Keima
Keima


Dołączył(a): marca 15, 2006
Wiadomości: 89
Skąd jesteś: Lesko

PisanieNadesłano: Pt marca 24, 2006 6:30 pm    Temat wiadomości: Re: Drewno do zrobienia Gobanu i Gosu gdzie szukać Odpowiedz cytując

Hehe a tak na serio to myślę że drewno bukowe będzie ok (choć ja wolałbym kupić goban w sklepie a nie kombinować i robić samemu (no chyba że się umie)).

_________________
Matma opisuje wszystko...oprócz wnętrza
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy