Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Co się dzieje z Polish Roomem?
Akademia i jej strona - pytania, problemy, komunikaty
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zefciu
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 216
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Pn list 20, 2005 9:37 pm    Temat wiadomości: Co się dzieje z Polish Roomem? Odpowiedz cytując

Ostatnio co wejdę na nasz zacny pokój na KGSie, muszę słuchać jakichś wynurzeń na tematy męsko-damskie prowadzonych przez nastolatków na głównym chacie. A to ktoś kogoś od damskich bokserów wyzywa, a to ktoś narzeka, że przez kogoś jest w samobójczym nastroju. Ja rozumiem, że każdy przechodzi w życiu przez nieograniczony ekshibicjonizm, ale zachowajmy umiar! Nie każdego to interesuje. Jeśli czytają mnie osoby, które urządzają te gadki, to może uszanują moją staroświeckość i przeniosą się z tym gdzieś indziej. Jeśli nie, to mam nadzieję przeczyta mnie Roman albo Marcin.
Powróć na górę
Mandos
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): marca 02, 2004
Wiadomości: 238
Skąd jesteś: Łódź

PisanieNadesłano: Pn list 20, 2005 10:16 pm    Temat wiadomości: Re: Co się dzieje z Polish Roomem? Odpowiedz cytując

Nie przesadzasz zefciu ? Uśmiech To niektórych bawi, czasami nawet mnie. Niegroźne rozmowy na tematy odrobinne inne niż Go. Jeżeli tak bardzo razi Cię "jakość" rozmów w polskim pokoju zawsze można "odwrócić wzrok" czyli po prostu zminimalizować okienko czatu. Zostanie tylko to co jest esencją KGS czyli okno z aktywnymi grami. Puszczający oczko

_________________
The good fighters of old first put themselves beyond the possibility of defeat,
and then waited for an opportunity of defeating the enemy.

Sun Tzu Wu - ART OF WAR
Powróć na górę
fernell
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): wrz 26, 2004
Wiadomości: 35
Skąd jesteś: Olsztyn

PisanieNadesłano: Pn list 20, 2005 11:17 pm    Temat wiadomości: Re: Co się dzieje z Polish Roomem? Odpowiedz cytując

kiedy ja zaczynalem grac w GO(a bylo to rok i 2 miechy temu), i poraz pierwszy postawilem stope(hmm myszke) na kgsie to dialogi ograniczaly sie do "czesc, jo"itp. Mialo to swoje dobre strony a jakze ale coz zalatywalo nuda czasami. A teraz jak jest kazdy widzi (a jak niewidzi to niech poczyta sobie zefcia). Jest jak jest czasami smiesznie,czasami poziom dialogow jest nizszy niz poziom wykladow na mojej uczelni, ale na nude narzekac niemozna.
Pozatym jakby niebylo to zawsze znajdzie sie ktos komu bedzie cos niepasic wiec w ostatecznosci moza cenzorowac kogo sie da :).
Powróć na górę
marcin
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 11, 2003
Wiadomości: 372
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Pn list 20, 2005 11:51 pm    Temat wiadomości: Re: Co się dzieje z Polish Roomem? Odpowiedz cytując

Hehe zefciu, a rozważałeś może fakt, że po prostu się starzejesz?

_________________
Graj każdy ruch tak, jakby był twoim ostatnim.
Powróć na górę
Kamyk
Keima
Keima


Dołączył(a): kwiet 16, 2005
Wiadomości: 72
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Wt list 22, 2005 11:46 am    Temat wiadomości: Re: Co się dzieje z Polish Roomem? Odpowiedz cytując

Marcinie A kto sie nie starzeje?:P

Czasem dyskusja lub monolog schodzi poniżej słów krytyki i nie muszą to być nastolatkowie. . . Czasem profilaktyczy prztyczek od admina by wiele zdziałał.... Bardzo szczęśliwy
Powróć na górę
marcin
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 11, 2003
Wiadomości: 372
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Wt list 22, 2005 3:59 pm    Temat wiadomości: Re: Co się dzieje z Polish Roomem? Odpowiedz cytując

Nie wiem co to jest "profilaktyczy prztyczek". Zasady na KGS albo są złamane albo nie. Proszę zapoznać się z warunkami usługi KGS i przypadki złamania go raportować adminom. W szczególności "wynurzenia na tematy męsko-damskie prowadzone przez nastolatków", wyzywanie "od damskich bokserów", albo narzekanie, "że się przez kogoś jest w samobójczym nastroju" nie za bardzo są w tych Warunkach zakazane. Ale nie wykluczam, że wyglądało to inaczej niż zefciu opisuje. Najlepiej przekleić fragment czata i wysłać komuś, jeśli oczywiście nikogo innego w PR w danym momencie nie ma. Adminami m. in. są romanp, tasuki, vertigo, Tommell i ja.

_________________
Graj każdy ruch tak, jakby był twoim ostatnim.
Powróć na górę
Sayaka
Nikken tobi
Nikken tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 138
Skąd jesteś: Poznan

PisanieNadesłano: Pn marca 26, 2006 9:59 pm    Temat wiadomości: Re: Co się dzieje z Polish Roomem? Odpowiedz cytując

marcin wrote:
Hehe zefciu, a rozważałeś może fakt, że po prostu się starzejesz?
Nie wydaje mi się, Marcinie.
Dla mnie też jest to dobijające, a właśnie przeżywam najburzliwszy ponoć okres dojrzewania i cóż, nie piszę niczego takiego na poliszu, nie pisałam takich rzeczy również 3 lata temu.
Nie wydaje mi się, zeby Zefciu przesadzał...

_________________
other: Fetkaa, Reika, Aandiel
Powróć na górę
Mandos
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): marca 02, 2004
Wiadomości: 238
Skąd jesteś: Łódź

PisanieNadesłano: Pn marca 27, 2006 5:08 am    Temat wiadomości: Re: Co się dzieje z Polish Roomem? Odpowiedz cytując

Sayaka wrote:
Nie wydaje mi się, Marcinie.
Dla mnie też jest to dobijające, a właśnie przeżywam najburzliwszy ponoć okres dojrzewania i cóż, nie piszę niczego takiego na poliszu
Jak już przeżyjesz ten "najburzliwszy ponoć okres dojrzewania" i dojdziesz do mojego jakże sędziwego wieku Puszczający oczko to będziesz patrzyła na takie "pogaduszki" z większym dystansem. Bardzo szczęśliwy

ps. Kurde koniec marca a mi jeszcze brakują dwa kamyczki ;-). Chyba jednak nie dam rady :P.

_________________
The good fighters of old first put themselves beyond the possibility of defeat,
and then waited for an opportunity of defeating the enemy.

Sun Tzu Wu - ART OF WAR
Powróć na górę
Sai1988
Keima
Keima


Dołączył(a): marca 15, 2006
Wiadomości: 89
Skąd jesteś: Lesko

PisanieNadesłano: Wt marca 28, 2006 7:21 am    Temat wiadomości: Re: Co się dzieje z Polish Roomem? Odpowiedz cytując

Mnie też dobijały te teksty i nie grywam już na KGS tylko na IGS (na KGS wpadam jak jestem u kolegi albo w kafeii internetowej i żeby im dysku nie zaśmiecać po prostu wchodzę na stronkę KGS.
Pozdrawiam wszystkich Uśmiech

_________________
Matma opisuje wszystko...oprócz wnętrza
Powróć na górę
Sayaka
Nikken tobi
Nikken tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 138
Skąd jesteś: Poznan

PisanieNadesłano: Wt kwiet 18, 2006 9:51 pm    Temat wiadomości: Re: Co się dzieje z Polish Roomem? Odpowiedz cytując

Alez Mandosie, mnie sie przeciez tez nie uda Puszczający oczko
A czy Ty przez przypadek nie miales byc do marca? nie jestem pewna, tak tylko przez mgłe to widze Uśmiech
Ja mam do tego dystans, w sumie mi te rozmowy malo obchodzo, ale są troche zenujące

_________________
other: Fetkaa, Reika, Aandiel
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy