Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


LSG - pytania i odpowiedzi
Akademia i jej strona - pytania, problemy, komunikaty
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
benerit
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): list 27, 2003
Wiadomości: 275
Skąd jesteś: Gdańsk

PisanieNadesłano: Pn May 07, 2006 5:35 pm    Temat wiadomości: LSG - pytania i odpowiedzi Odpowiedz cytując

Witam!

Jeśli ktoś ma jakieś pytania o LSG proszę śmiało tu je zamieszczać.

Podobnie dobrze by było gdyby tu również skoordynować wyjazdy.

Teraz dwie sprawy:

1. Jak pisze na stronce będzie kursował samochód (6 osobowy) który będzie odbierał ludzi z pobliskich miejscowości. Bedzie to za opłatą (kolo 50zl za samochod (nie od osoby) za przejazd z dalszych miejscowosci). Jednak bardzo prosze zgłaszać kiedy gdzie on ma być, gdyż dopiero na podstawie tych zgłoszeń ustalony zostanie grafik kursowania.
Dodatkowo będzie jak w zeszlym roku łośtaxi (miejsca na 3 oosoby)

2. Już pytałem na KSG, ale proszę wyrazić swoje zdanie na następujacy temat. Chcę zaprosić gracza 7d na LSG jako nauczyciela. Jednak wiąże się to z kosztami i to calkiem dużymi. Dlatego pytam czy pomysł opłaty dodatkowej od uczestnika w wysokości 10 zł (od dzieci 5zł) jest dobry (alternatywa 15 zl dzieci 0zl).
Obawiam się, że jeśli rzucę oficialne taki pomysł zaraz mnie ktoś zje, ze jako organizator powinienem przewidywać takie rzeczy a nie teraz kiedy mamy 50 osob zapisanych podnosić koszty i wprowadzać jakies 'ukryte' opłaty. Więc na razie pytam - co o tym sądzicie.
Oczywiście równolegle staram się pozyskać na ten cel sponsora.
Powróć na górę
Polkolordek
Keima
Keima


Dołączył(a): May 09, 2003
Wiadomości: 95
Skąd jesteś: Gdansk

PisanieNadesłano: Pn May 08, 2006 5:06 pm    Temat wiadomości: Re: LSG - pytania i odpowiedzi Odpowiedz cytując

Wydaje mi sie, ze 10zl przy 400 czy 500 jakie trzeba zaplacic za caly pobyt to zaden problem.
pozdro Puszczający oczko
Powróć na górę
benerit
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): list 27, 2003
Wiadomości: 275
Skąd jesteś: Gdańsk

PisanieNadesłano: Pt May 12, 2006 8:54 pm    Temat wiadomości: Re: LSG - pytania i odpowiedzi Odpowiedz cytując

Wciąż szukam jednego pracownika fizycznego na LSG. Jak ktoś chętny proszę o kontakt.
Powróć na górę
miszka
Nobi
Nobi


Dołączył(a): wrz 22, 2004
Wiadomości: 2
Skąd jesteś: Warszawa

PisanieNadesłano: Pn czerw 04, 2006 10:20 am    Temat wiadomości: LSG- dwa pytania Odpowiedz cytując

Czesc

Mam dwa pytania do bywalcow LSG.

Moge wybrac sie tylko na jeden tydzien na LSG. Ktory byscie polecali ?
Chodzi mi o glownie wyklady.

Myslalem o zabraniu ze soba roweru.
Czy widzieliscie tam jakis uczestnikow z rowerami ?
Samemu nie bedzie mi sie pewnie chcialo jezdzic.

Michal
Powróć na górę
benerit
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): list 27, 2003
Wiadomości: 275
Skąd jesteś: Gdańsk

PisanieNadesłano: Pn czerw 04, 2006 6:21 pm    Temat wiadomości: Re: LSG- dwa pytania Odpowiedz cytując

miszka wrote:

Moge wybrac sie tylko na jeden tydzien na LSG. Ktory byscie polecali ?
Chodzi mi o glownie wyklady.

Myslalem o zabraniu ze soba roweru.
Czy widzieliscie tam jakis uczestnikow z rowerami ?
Samemu nie bedzie mi sie pewnie chcialo jezdzic.

Rowerem to chyba dojazd tylko. W zeszłym roku nikogo nie było głównie z powodu ogległości, ale nic nie stoi na przeszkodzie aby osoby z regionu przyjechaly rowerem.

Co do tego ktory tydzien wybrac... oba są tak samo dobre. W każdym są różne wydarzenia więc popatrz na plan na stronie i pomyśl na czym byś chciał być
Powróć na górę
yosz
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 30, 2003
Wiadomości: 186
Skąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa

PisanieNadesłano: Śr lip 12, 2006 2:04 pm    Temat wiadomości: Re: LSG - pytania i odpowiedzi Odpowiedz cytując

Wróciliśmy pomyślnie z Agą z LSG.... jest super... jeżeli ktoś się waha czy jechać czy nie odpowiedź brzmi JECHAĆ. Pogoda dopisała, sklepik wciąż tani, super goiści... Szkoda że musieliśmy tak wcześnie wyjechać.. nie załapaliśmy się też na Cho.

Wykłady świetnie jak na razie prowadzili Wojtek Wieczorek, method i fisz. Method wrócił do 'korzeni' i robił kartkówki Puszczający oczko Naprawdę nic tak nie podnosi na duchu, jak tłumek goistów zastanawiających się po teście nad poprawną odpowiedzią.

Jeziorko oczywiście ciepłe, raz trochę padało, ale co to dla nas Uśmiech Do zobaczenia za rok znowu na Alasce mam nadzieję. Brawa dla Benerita za sprawną organizację.

Niedługo wrzucę jakieś zdjęcia - trochę mniej niż w tamtym roku, ale i tak imho są świetne Uśmiech

_________________
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy