Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Poszukuje nauczyciela
Jesteś kompletnie zielony? Nie wiesz co to jest seki? Zapytaj tutaj
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaPoczątkujący
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dejw
Nobi
Nobi


Dołączył(a): stycz 06, 2005
Wiadomości: 3
Skąd jesteś: Warszawa

PisanieNadesłano: Wt kwiet 25, 2006 8:31 pm    Temat wiadomości: Re: Poszukuje nauczyciela Odpowiedz cytując

hmm?? no to być może jutro mnie poznasz bo prawdopodobnie do jednej szkoły i klasy chodzimy Drwiący
Powróć na górę
Kamila
Nobi
Nobi


Dołączył(a): kwiet 21, 2006
Wiadomości: 6
Skąd jesteś: Wisła

PisanieNadesłano: Śr kwiet 26, 2006 8:06 pm    Temat wiadomości: Re: Poszukuje nauczyciela Odpowiedz cytując

serio? Uśmiech miedzy warszawa a wisla troche jest kilometrow Drwiący i chyba sie nie poznalismy....
Powróć na górę
dejw
Nobi
Nobi


Dołączył(a): stycz 06, 2005
Wiadomości: 3
Skąd jesteś: Warszawa

PisanieNadesłano: Cz kwiet 27, 2006 9:35 am    Temat wiadomości: Re: Poszukuje nauczyciela Odpowiedz cytując

o to moja pomyłka mam znajomą która dopiero zaczyna grać i ma na imię kamila Drwiący
Powróć na górę
tlone
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): list 18, 2003
Wiadomości: 52
Skąd jesteś: Rybnik

PisanieNadesłano: Pn sierp 14, 2006 12:24 pm    Temat wiadomości: Re: Poszukuje nauczyciela Odpowiedz cytując

nikt nie szuka nauczyciela?
:/ to drobny zawod dla mnie, a mialem przyplyw checi edukowania Bardzo szczęśliwy
jakby cos mozecie sie odezwac ;]
Powróć na górę
macross
Nobi
Nobi


Dołączył(a): kwiet 21, 2006
Wiadomości: 5
Skąd jesteś: Wrocław

PisanieNadesłano: Pn sierp 14, 2006 7:13 pm    Temat wiadomości: Re: Poszukuje nauczyciela Odpowiedz cytując

Jeżeli to jeszcze aktualne to chętnie bym został uczniem.
Podstawy znam Uśmiech (jestem po pierwszej części elementary go series )
Cierpię na nadmiar wolnego czasu (troche mniej w czasie roku szkolnego ale i tak wtedy 1-2h dziennie to nie problem ) i mam spory zapał do nauki go.
Powróć na górę
tlone
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): list 18, 2003
Wiadomości: 52
Skąd jesteś: Rybnik

PisanieNadesłano: Pn sierp 14, 2006 8:57 pm    Temat wiadomości: Re: Poszukuje nauczyciela Odpowiedz cytując

no nie wiem nie wiem, tyo bylo 5 godz wczesniej Drwiący
a tak serio prosilbym o nicka na kgsie i aktualna sile, gdyz nie wiem czy Cie moge czegos nauczyc ;]
Powróć na górę
macross
Nobi
Nobi


Dołączył(a): kwiet 21, 2006
Wiadomości: 5
Skąd jesteś: Wrocław

PisanieNadesłano: Pn sierp 14, 2006 9:15 pm    Temat wiadomości: Re: Poszukuje nauczyciela Odpowiedz cytując

nick makros, siła na kgs 26k? jaka dokładnie sam niewiem (ale coś w tych okolicach:) )
Powróć na górę
tlone
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): list 18, 2003
Wiadomości: 52
Skąd jesteś: Rybnik

PisanieNadesłano: Wt sierp 15, 2006 1:08 pm    Temat wiadomości: Re: Poszukuje nauczyciela Odpowiedz cytując

no to uczymy ;]

aha i moze fajnie by bylo gdzyby jeszcze 1-2 osoby o podobnej sile doszły[+-2-3kyu]. na pewno poprawiloby to rozwoj wszystkich ;]
Powróć na górę
matman
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): grud 15, 2006
Wiadomości: 19
Skąd jesteś: Koszalin

PisanieNadesłano: Wt sierp 15, 2006 11:29 pm    Temat wiadomości: Re: Poszukuje nauczyciela Odpowiedz cytując

Ja bym się też chętnie zapisał na naukę Uśmiech
Moja siła to 27kyu.
Powróć na górę
tlone
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): list 18, 2003
Wiadomości: 52
Skąd jesteś: Rybnik

PisanieNadesłano: Śr sierp 16, 2006 12:09 pm    Temat wiadomości: Re: Poszukuje nauczyciela Odpowiedz cytując

oka, to drugi ;]
Powróć na górę
tlone
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): list 18, 2003
Wiadomości: 52
Skąd jesteś: Rybnik

PisanieNadesłano: Śr sierp 16, 2006 4:57 pm    Temat wiadomości: Re: Poszukuje nauczyciela Odpowiedz cytując

aha i rowniez prosilbym o nicka na kgsie
Powróć na górę
tlone
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): list 18, 2003
Wiadomości: 52
Skąd jesteś: Rybnik

PisanieNadesłano: Cz sierp 17, 2006 1:46 pm    Temat wiadomości: Re: Poszukuje nauczyciela Odpowiedz cytując

bede dzis na kgsie ok 17-18.oo napisz jakby co.

[sry za smiecenie na temacie, ale i tak sie nic nie dzieje ;] ]
Powróć na górę
matman
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): grud 15, 2006
Wiadomości: 19
Skąd jesteś: Koszalin

PisanieNadesłano: Cz sierp 17, 2006 3:23 pm    Temat wiadomości: Re: Poszukuje nauczyciela Odpowiedz cytując

Tak się zlożyło, że zepsuł mi się komputer stacjonarny i przez to w najbliższym czasie będę miał mocno utrudniony dostęp do sieci. Do tego jeszcze dochodzi przeprowadzka do nowego mieszkania, a 26 sierpnia wyjeżdżam na obóz qi-gong. Skontaktuję się w pierwszej połowie września. Pozdrawiam!
Powróć na górę
tlone
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): list 18, 2003
Wiadomości: 52
Skąd jesteś: Rybnik

PisanieNadesłano: Pt sierp 18, 2006 12:53 pm    Temat wiadomości: Re: Poszukuje nauczyciela Odpowiedz cytując

oka, nie ma problemu ;]
przypominam ze moge jeszcze kogos pouczyc ;]
Powróć na górę
tlone
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): list 18, 2003
Wiadomości: 52
Skąd jesteś: Rybnik

PisanieNadesłano: Wt sierp 22, 2006 9:22 am    Temat wiadomości: Re: Poszukuje nauczyciela Odpowiedz cytując

widze brak odzewu :/
szkoda. przydalaby sie nam jeszcze jedna osoba z zakresu 25-30k do nauki, bo jak wiadomo w kupie razniej ;]
a moze po prostu juz nikt na forum nie wchodzi ...
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaPoczątkujący Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy