Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


a moze tytuly ?
Akademia i jej strona - pytania, problemy, komunikaty
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tlone
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): list 18, 2003
Wiadomości: 52
Skąd jesteś: Rybnik

PisanieNadesłano: Pt wrz 01, 2006 12:07 pm    Temat wiadomości: Re: a moze tytuly ? Odpowiedz cytując

ja sie moge tym zajac, jezeli ktos pomoze mi w 'sprawach technicznych' - nie wiem jak i co na stronce i wogle.

_________________
`Just one game,'
they said, and started to play.
That was yesterday.
Powróć na górę
benerit
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): list 27, 2003
Wiadomości: 275
Skąd jesteś: Gdańsk

PisanieNadesłano: Pt wrz 01, 2006 5:17 pm    Temat wiadomości: Re: a moze tytuly ? Odpowiedz cytując

Turniej zostanie zorganizowany w połowie października. Jego forma zależy od was (vide ankieta na stronie głównej). Detale oganizacyjne podam później.
Powróć na górę
MorF3us
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): czerw 12, 2004
Wiadomości: 59
Skąd jesteś: Warszawa

PisanieNadesłano: Cz wrz 14, 2006 7:54 pm    Temat wiadomości: Re: a moze tytuly ? Odpowiedz cytując

dobra ale jeszcze zostaje kwestia czysto techniczna... Ja osobiscie dostaje malych spazmow jak mam grac na necie... fajnie by taki turniej 1/2 dniowy w jakis week urzadzic... pomysl jest naprawde fajny tylko technicznie trzeba go doprcowac... jesli ktos ma jakis pomysl na regulamin to niech wali... ja jak tylko spisze to co mi sie w glowie klebi juz od dobrego pol roku to tu wrzuce... bo szczerze powiem ze nad tym myslalem... qrcze wchodzisz na jakis turniej i wszyscy sie rozstepuja bo wlasnie idzie Mejin Drwiący [nie ma to jak sobei pomarzyc]
stypendia napewno nie wypala ale napewno nagroda jednorazowa + tytul sa do zrobienia... przechodnia koszulka jak w tour de pologne tez jest do zrobenia [i dlatego sie opowiadam za NIEcyfronym tylko realnym weekendowym turniejem]... kwestia oczywiscie tego ze na takich turniejach jest zwykle mniej osob ze wzgledu na finanse... trzeba tez przyjac utopijnie ze zeszlroczny Mejin przyjedzie w kolejnym roku zeby zagrac mecz o tytul i oddac koszulke Drwiący [chodz koszulki moga byc inne nie kazdy nosi XL Drwiący ]

To jak zefciu pierwszy taki robimy w Poznaniu?? Drwiący

_________________
Powróć na górę
yosz
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 30, 2003
Wiadomości: 186
Skąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa

PisanieNadesłano: Pt wrz 15, 2006 11:46 am    Temat wiadomości: Re: a moze tytuly ? Odpowiedz cytując

Taki turniej już jest - nazywa się Mistrzostwa Polski :> (są i eliminacje i liga)

_________________
Powróć na górę
zefciu
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 216
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Pn wrz 17, 2006 2:54 pm    Temat wiadomości: Re: a moze tytuly ? Odpowiedz cytując

A w Japonii mają "takich turniejów" kilkanaście. I jakoś nikt na nadmiar nie narzeka. Choć myślę, że formuła takowego powinna być nieco inna. No i niestety nie wierzę w zmieszczenie tego w dwóch dniach (zwłaszcza jakby miało być jeszcze sogo z obrońcą). W sumie może być taki turniej i w necie i w realu. W Grodzie Przemysła - bardzo miło, aczkolwiek moja pewność gdzie będę mieszkał za dwa miesiące jest znikoma.
Powróć na górę
fernell
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): wrz 26, 2004
Wiadomości: 35
Skąd jesteś: Olsztyn

PisanieNadesłano: Pn wrz 17, 2006 10:00 pm    Temat wiadomości: Re: a moze tytuly ? Odpowiedz cytując

Quote::
A w Japonii mają "takich turniejów" kilkanaście.
Goistów też mają kilkanaście razy więcej ;]
Zdecydowanie netowa wersja tego turnieju jest lepsza imo.
Powróć na górę
janek
Honte
Honte


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 37
Skąd jesteś: Wodzisław Śląski

PisanieNadesłano: Wt wrz 19, 2006 8:14 pm    Temat wiadomości: Re: a moze tytuly ? Odpowiedz cytując

Jest jeszcze u nas Liga Młodych Mistrzów.
I eliminacje i liga i kasa za wygrane Uśmiech
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy