Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Goban z chin, oryginal.
Tu jest miejsce dla wszelkich ogłoszeń (np. o wymianie książek, turniejach, konwentach itp.)
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaOgłoszenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Vince
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): paźdź 17, 2004
Wiadomości: 38
Skąd jesteś: Gliwice

PisanieNadesłano: Sb wrz 23, 2006 3:39 pm    Temat wiadomości: Goban z chin, oryginal. Odpowiedz cytując

Witam,

Tak sie zlozylo ze niedawno ojciec bym w Chinach. Przywiozl mi z nich oryginalny chinski skladany goban.

Calosc jest duza i raczej wymiarowa, tak jak tradycyjny goban. Z wewnatrz drewniany, co mozna posnac po wadze, z zewnatrz polakierowany i pomalowany w tradycyjne chinskie motywy - zuraw, tygrys, fenix. Dodatkowo obity mosiadzem.

Zamyka sie na specjalny kluczyk. Po otwarciu gobanu otrzymujemy dostep do specjalnych szufladek na moku (co ciekawe nie mozna ich wyjac przy zamknietym - dzieki temu nie ma szans, zeby nam sie kamienie posypaly podczas transportu Uśmiech ). Szufladki sa elegancko pokryte jakimis chinskimi nadrukami - wyglada to bardzo ciekawie.

Z wewnatrz goban pokryty jest skoropodobnym, sztywnym materialem o milej fakturze. Calosc sprawia wrazenie ekskluzywnego, nieco owianego patyna czasu (choc goban jest nowy, nie rozegralem ani jednej gry).

Brak moku w zestawie, sprzedaje sam goban. Sprzedaje bo raz nie mam z kim grac, dwa potrzebuje pieniedzy. Z tego, co mi wiadomo goban nie byl tani, ale zakladajac ze przeszedl juz przez moje rece, powiedzmy 400zl. + wysylka.

Dla zainteresowanych foto:

img67.imageshack.us/im...110ef1.jpg
img67.imageshack.us/im...111en5.jpg
img67.imageshack.us/im...112cz2.jpg
img67.imageshack.us/im...113xi8.jpg
img136.imageshack.us/i...114ip2.jpg
img136.imageshack.us/i...115ka0.jpg
img136.imageshack.us/i...116ld4.jpg
img136.imageshack.us/i...117lb2.jpg
img136.imageshack.us/i...118cg5.jpg
img136.imageshack.us/i...119pr4.jpg
img136.imageshack.us/i...120ub0.jpg

Wrazie czego prosze o kontakt na maila: whitemoku @ gmail.com (bez spacji) lub telefonicznie 501 522 228
Powróć na górę
Vince
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): paźdź 17, 2004
Wiadomości: 38
Skąd jesteś: Gliwice

PisanieNadesłano: Wt wrz 26, 2006 7:40 pm    Temat wiadomości: Re: Goban z chin, oryginal. Odpowiedz cytując

Nikt nie jest zainteresowany ?

Mozliwa negocjacja ceny na maila - jestes zainteresowany, zapraszam, na pewno dojdziemy do porozumienia.
Powróć na górę
Sai1988
Keima
Keima


Dołączył(a): marca 15, 2006
Wiadomości: 89
Skąd jesteś: Lesko

PisanieNadesłano: Cz paźdź 05, 2006 5:19 pm    Temat wiadomości: Re: Goban z chin, oryginal. Odpowiedz cytując

Z jakiego to jest drewna (sama plansza a nie "pudełko"(bo wygląda jakby plansza była naklejana a nie z drewana (może to tylko złe wrażenie))).
Ładnie wykonane pudełko ale sama plansza jest brzydka.

_________________
Matma opisuje wszystko...oprócz wnętrza
Powróć na górę
Vince
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): paźdź 17, 2004
Wiadomości: 38
Skąd jesteś: Gliwice

PisanieNadesłano: Cz paźdź 05, 2006 7:44 pm    Temat wiadomości: Re: Goban z chin, oryginal. Odpowiedz cytując

Z wewnatrz goban pokryty jest skoropodobnym, sztywnym materialem o milej fakturze.

Co napisalem wczesniej.

Sprawia to wrazenie skory, ale pewnosci nie dam, bo sie nie znam Uśmiech
Powróć na górę
Vince
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): paźdź 17, 2004
Wiadomości: 38
Skąd jesteś: Gliwice

PisanieNadesłano: Pn paźdź 08, 2006 9:08 pm    Temat wiadomości: Re: Goban z chin, oryginal. Odpowiedz cytując

Obnizka bo z kasa u mnie kiepsko, sprzedam za 300zl.
Powróć na górę
Sai1988
Keima
Keima


Dołączył(a): marca 15, 2006
Wiadomości: 89
Skąd jesteś: Lesko

PisanieNadesłano: Pt paźdź 20, 2006 12:58 pm    Temat wiadomości: Re: Goban z chin, oryginal. Odpowiedz cytując

Nie licz że będę chciał kupować ten goban.
Mam swój i się z niego cieszę.
Drwiący

_________________
Matma opisuje wszystko...oprócz wnętrza
Powróć na górę
Vince
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): paźdź 17, 2004
Wiadomości: 38
Skąd jesteś: Gliwice

PisanieNadesłano: Pn paźdź 22, 2006 5:28 pm    Temat wiadomości: Re: Goban z chin, oryginal. Odpowiedz cytując

to po jaka ********* wypowiadasz sie w tym temacie, dzieciaku ?

powinien byc paragraf w regulaminie na nabijanie sobie postow, piszac bzdury.

EDIT: obnizka 250zl.


--------moderacja-------------
*** Nie przeklinać *** i wiecej kultury
---------by Benerit-------------
-
Powróć na górę
jamz17
Nobi
Nobi


Dołączył(a): marca 06, 2006
Wiadomości: 4
Skąd jesteś: Kraków

PisanieNadesłano: Pn paźdź 23, 2006 5:00 pm    Temat wiadomości: Re: Goban z chin, oryginal. Odpowiedz cytując

kurcze co raz bardziej kusisz Uśmiech Gdybym nie miał już jednego...eh...na razie krucho z kasą...:(
Powróć na górę
Vince
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): paźdź 17, 2004
Wiadomości: 38
Skąd jesteś: Gliwice

PisanieNadesłano: Pn paźdź 23, 2006 9:05 pm    Temat wiadomości: Re: Goban z chin, oryginal. Odpowiedz cytując

Jamz naprawde zalezy mi na czasie i pieniadzach, na pewno sie dogadamy, gdybys byl zainteresowany Uśmiech

W razie czego wal na maila: whitemoku @ gmail.com
Powróć na górę
Sai1988
Keima
Keima


Dołączył(a): marca 15, 2006
Wiadomości: 89
Skąd jesteś: Lesko

PisanieNadesłano: Śr paźdź 25, 2006 7:39 am    Temat wiadomości: Re: Goban z chin, oryginal. Odpowiedz cytując

Vince wrote:
to po jaka ********* wypowiadasz sie w tym temacie, dzieciaku ?

powinien byc paragraf w regulaminie na nabijanie sobie postow, piszac bzdury.
Hey Vince dlaczego po mnie jedziesz i obrażasz od dzieciaków.
To jest forum i teoretycznie mogę pisać co chcę.A jeśli cię obraziłem w jakiś sposób (choć nie wydaje mi się)to sorry.Człowieku daj na luz nie musisz się wszystkim tak denerwować 8)

Możesz pisać co chcesz ale z sensem. Ktoś chce sprzedać goban, Ty nie chcesz go kupić, więc się nie wypowiadaj. - Mandos
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaOgłoszenia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy