Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Mój avatar się nie pojawia!
Zgłoszenia błędów na stronach i sugestie
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaBugi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lukasz
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): grud 15, 2006
Wiadomości: 17
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Pn list 12, 2006 2:26 pm    Temat wiadomości: Mój avatar się nie pojawia! Odpowiedz cytując

Witam!

Jesetem nowy (Nobi) Puszczający oczko na forum. Zauważyłem, że mój avatar się nie poajwia na forum. Wiem, że podobny problem miał Xellos, ale czytałem ten temat i ja właśnie wybieram avatar z galerii.
Niestety nie pojawia się on na forum, pomimo że jest widoczny w "profilu publicznym". Co gorsza znika on czasem też z tego profilu i muszę dodwać go od nowa.
Myślę, że nikt poza administratorami w tej sytuacji mi chyba nie pomoże. Ale jeśli jest jakiś magik komputerowy ;), który zna rozwiązanie, to będę wdzięczny.

Pozdrawiam!
Powróć na górę
benerit
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): list 27, 2003
Wiadomości: 275
Skąd jesteś: Gdańsk

PisanieNadesłano: Pn list 12, 2006 2:43 pm    Temat wiadomości: Re: Mój avatar się nie pojawia! Odpowiedz cytując

daj znac na PM ktory konkretnie avatar tobie ustawic a zrobie to z panelu administracyjnego.
Powróć na górę
lukasz
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): grud 15, 2006
Wiadomości: 17
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Pn list 13, 2006 10:41 am    Temat wiadomości: Re: Mój avatar się nie pojawia! Odpowiedz cytując

Dzięki benerit za chęci. Ale jak widać mój avatar już się pojawił. Może miałem poprostu pecha ;). Dziś ustawiłem go jeszcze raz i już działa :D.

Przepraszam za zamieszenie,

Pozdrawiam!
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaBugi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy