Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Shusaku-sensei fanclub :D
Tu jest miejsce dla wszelkich ogłoszeń (np. o wymianie książek, turniejach, konwentach itp.)
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaOgłoszenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sai1988
Keima
Keima


Dołączył(a): marca 15, 2006
Wiadomości: 89
Skąd jesteś: Lesko

PisanieNadesłano: Cz paźdź 19, 2006 8:56 pm    Temat wiadomości: Shusaku-sensei fanclub :D Odpowiedz cytując

Yo co powiecie na utworzenie klubu miłośników Torajiro?
Można by było się spotykać na KGS i omawiać i analizować tylko jego partie?
No i wymieniać się skomentowanymi sgf'ami (zaczynam tłumaczyć na poważnie jak będzie inicjatywa).

PS
Jak kto kocha styl gry Torajiro to się zapisze Bardzo szczęśliwy a jak nie to zabiję Bardzo szczęśliwy

Posty połączyłem. Nie pisz dwóch postów jeden po drugim. Znajdź ikonkę "Zmień". - Mandos
Powróć na górę
zefciu
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 216
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Pt paźdź 20, 2006 12:39 pm    Temat wiadomości: Re: Shusaku-sensei fanclub :D Odpowiedz cytując

Hmmm, jeśli ten klub nie ma być klubem piracenia opisów objętych prawem autorskim, to nawet i wstąpić mogę.
Powróć na górę
Sai1988
Keima
Keima


Dołączył(a): marca 15, 2006
Wiadomości: 89
Skąd jesteś: Lesko

PisanieNadesłano: Pt paźdź 20, 2006 12:49 pm    Temat wiadomości: Re: Shusaku-sensei fanclub :D Odpowiedz cytując

Po co piracić opisy.
Wszystko będzie zgodne z prawem.
No to mamy pierwszego członka Bardzo szczęśliwy
Powróć na górę
kyo
Nobi
Nobi


Dołączył(a): paźdź 04, 2004
Wiadomości: 2

PisanieNadesłano: Pn paźdź 22, 2006 12:02 pm    Temat wiadomości: Re: Shusaku-sensei fanclub :D Odpowiedz cytując

pomysł mi sie podoba, moge nalezec do tego fanclubu Puszczający oczko
Powróć na górę
Sai1988
Keima
Keima


Dołączył(a): marca 15, 2006
Wiadomości: 89
Skąd jesteś: Lesko

PisanieNadesłano: Wt paźdź 24, 2006 7:42 am    Temat wiadomości: Re: Shusaku-sensei fanclub :D Odpowiedz cytując

Hehe no to piszcie o tym do znajomych na KGS'e bo mnie tam w tygodniu praktycznie nie ma.

_________________
Matma opisuje wszystko...oprócz wnętrza
Powróć na górę
MrBlack
Nobi
Nobi


Dołączył(a): wrz 01, 2004
Wiadomości: 2
Skąd jesteś: Toruń

PisanieNadesłano: Sb list 04, 2006 12:56 am    Temat wiadomości: Re: Shusaku-sensei fanclub :D Odpowiedz cytując

No lubie Shusaku-sensei więc mogę się też przyłączyć Puszczający oczko nie wiem czy znajde czas ale bardzo chetnie. mam invincibla (ale kto go nie ma w tym klubie)
Powróć na górę
Sai1988
Keima
Keima


Dołączył(a): marca 15, 2006
Wiadomości: 89
Skąd jesteś: Lesko

PisanieNadesłano: Sb list 04, 2006 10:41 am    Temat wiadomości: Re: Shusaku-sensei fanclub :D Odpowiedz cytując

No chyba wszysy mają (mam nadzieję).
Jak będzie jeszcze z 1 członek to można myśleć o robieniu spotkań (w sumie będzie nas 5).
Powróć na górę
franciszek
Nobi
Nobi


Dołączył(a): grud 29, 2005
Wiadomości: 2
Skąd jesteś: Warszawa

PisanieNadesłano: Pn list 12, 2006 2:24 pm    Temat wiadomości: Re: Shusaku-sensei fanclub :D Odpowiedz cytując

Jestem całkiem początkujący. Jeśli myślicie, że coś z tego zrozumiem, to bardzo chętnie przyłączę się Uśmiech
Powróć na górę
Sai1988
Keima
Keima


Dołączył(a): marca 15, 2006
Wiadomości: 89
Skąd jesteś: Lesko

PisanieNadesłano: Śr list 15, 2006 4:58 pm    Temat wiadomości: Re: Shusaku-sensei fanclub :D Odpowiedz cytując

Myślę że dasz radę bo ja zaczynałem układać Shusaku jak miałem 25 lub mniej kyu i w rok (bo tyle jak na razie gram) osiągnęłem 7kyu (jak na razie).
Myślę że każdy to powinien zrozumieć :D.

_________________
Matma opisuje wszystko...oprócz wnętrza
Powróć na górę
Sai1988
Keima
Keima


Dołączył(a): marca 15, 2006
Wiadomości: 89
Skąd jesteś: Lesko

PisanieNadesłano: Śr list 15, 2006 5:18 pm    Temat wiadomości: Re: Shusaku-sensei fanclub :D Odpowiedz cytując

A tak wogule to mamy już 5 członków (razem ze mną) więc od przyszłego tygodnia można zaczynać jakieś spotkania robić (w tym nie mogę bo mam próbną maturę Bardzo szczęśliwy ).
Oto lista członków:
-Sai1988 (czyli ja Bardzo szczęśliwy )- hary103 @ poczta.onet.pl
-Zefciu- zefciu @ gmail.com
-Kyo,
-Franciszek,
-MrBlack-domo @ epf.pl
Powróć na górę
Kamyk
Keima
Keima


Dołączył(a): kwiet 16, 2005
Wiadomości: 72
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Sb list 25, 2006 1:16 am    Temat wiadomości: Re: Shusaku-sensei fanclub :D Odpowiedz cytując

dobrze ze sie nie zapisalem bo juz bym miał spammm w skrzynkach ;p Fajny
Powróć na górę
Sai1988
Keima
Keima


Dołączył(a): marca 15, 2006
Wiadomości: 89
Skąd jesteś: Lesko

PisanieNadesłano: Wt May 22, 2007 12:12 pm    Temat wiadomości: Re: Shusaku-sensei fanclub :D Odpowiedz cytując

Ok
Wznawiam fan's club.
Jestem już po maturze więc będę miał więcej czasu.
Pierwsze spotkanie można zrobić w piątek.
Przygotuję z 3 kifu i będziemy sobie omawiać i wymieniać się spotrzeżeniami.
Napiszcie czy wam pasuje piątek i która godzina by wam najlepiej pasowała heh bo jak w piątek to mi raczej po połódniu by pasowało bo nocy nie ma szans ;).
Ok that's all see ya all.
East side is the best.

_________________
Matma opisuje wszystko...oprócz wnętrza
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaOgłoszenia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy