Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Kto mnie pouczy?
Tu jest miejsce dla wszelkich ogłoszeń (np. o wymianie książek, turniejach, konwentach itp.)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaOgłoszenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MichalSz
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): grud 15, 2006
Wiadomości: 42
Skąd jesteś: Częstochowa

PisanieNadesłano: Pt stycz 12, 2007 1:45 am    Temat wiadomości: Re: Kto mnie pouczy? Odpowiedz cytując

Pozwole sobie odnowic ten temat z wlasnych powodow:)

_________________
Michał Szulkin

nick na KGS - MichalSz

GG: 2502296

e-mail: michal @ streetracers.pl
Powróć na górę
Bartosh
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): May 19, 2007
Wiadomości: 33
Skąd jesteś: abc

PisanieNadesłano: Sb czerw 23, 2007 12:38 pm    Temat wiadomości: Re: Kto mnie pouczy? Odpowiedz cytując

Poszukuję nauczyciela, siła mojej gry wynosi na KGSie 12k, jednak myślę ze nie jest tu najwazniejsza moja siła, lecz fakt ze jestem bardzo ambitny a na dodatek jestem uczniem i rozpoczęły się dla mnie wakacje więc mam baaardzo dużo czasu na nauke Go. bardzo prosze zeby ktoś się nade mną zlitował i przygarnał mnie pod swoje skrzydła Uśmiech
Powróć na górę
oshbart
Nobi
Nobi


Dołączył(a): lip 14, 2007
Wiadomości: 1
Skąd jesteś: Tychy

PisanieNadesłano: Pn lip 16, 2007 6:33 am    Temat wiadomości: Re: Kto mnie pouczy? Odpowiedz cytując

Witam wszystkich zainteresowanych poszukuje kogo kto z chęcią i dobrym sercem uczył by mnie grac ;] moja siła to około 23kyo nie jest to rewelacja Smutny dlatego chce sie uczyć by być lepszym Fajny jeśli jest ktoś chętny oto moje namiary : GG 7961855 , Kurnik " werewolfpl " , KGS " oshbart " , mail werewolfpl @ gmail.com no to chyba wszystko.
Powróć na górę
Bartosh
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): May 19, 2007
Wiadomości: 33
Skąd jesteś: abc

PisanieNadesłano: Sb grud 20, 2008 7:09 pm    Temat wiadomości: Re: Kto mnie pouczy? Odpowiedz cytując

Moja siła na KGS to 6k. Byłbym wdzięczny za jakąkolwiek pomoc, w postaci lekcji, nagranych wykładów, skomentowanych partii, czegokolwiek Uśmiech
Powróć na górę
trup
Nobi
Nobi


Dołączył(a): stycz 06, 2009
Wiadomości: 1
Skąd jesteś: Warszawa

PisanieNadesłano: Sb stycz 10, 2009 9:29 pm    Temat wiadomości: Re: Kto mnie pouczy? Odpowiedz cytując

Witam wszystkich!

Szukam chętnej osoby, która mogłaby pouczyć mnie GO. Moja siła jest niesprecyzowana mieszcząca się w zakresie 20kyu-15kyu. Jeśli ktoś jest chętny proszę pisać na maila diablok2 @ wp.pl na kgs nick "trup".
Powróć na górę
Falberg
Nobi
Nobi


Dołączył(a): kwiet 11, 2009
Wiadomości: 1
Skąd jesteś: Koszalin

PisanieNadesłano: Cz kwiet 30, 2009 12:36 pm    Temat wiadomości: Re: Kto mnie pouczy? Odpowiedz cytując

Pozdrawiam wszystkich.

Szukam osoby, która byłaby chętna wesprzeć początkującego o sile, wg. KGS-u, w okolicach 20. Na KGS używam nicka Czenrezig lub Falberg, kontakt via mail - falberg @ gazeta.pl
Z góry dziękuję.
Powróć na górę
Rzepa
Nobi
Nobi


Dołączył(a): sierp 16, 2009
Wiadomości: 3
Skąd jesteś: Gostynin

PisanieNadesłano: Śr sierp 19, 2009 10:09 am    Temat wiadomości: Re: Kto mnie pouczy? Odpowiedz cytując

Cóż, jeżeli byłaby chętna osoba która by mi chciała pomóc w moim rozwoju gry go to byłbym wdzięczny. Moja siła jest w granicach 24k więc nie specjalnie lecz dopiero co zaczynam.
Pozdrawiam i z góry dziękuje.
Powróć na górę
nnc
Nobi
Nobi


Dołączył(a): wrz 09, 2009
Wiadomości: 3
Skąd jesteś: Białystok

PisanieNadesłano: Pt list 06, 2009 2:04 pm    Temat wiadomości: Re: Kto mnie pouczy? Odpowiedz cytując

Witam wszystkich.

Niedawno zaczęłam swoją przygodę z Go, chciałabym rozwijać swoje umiejętności. Jeśli jest ktoś, kto chciałby mi w tym pomóc to będę niezmiernie wdzięczna.
Moja siła na serwerze kgs to 15kyu(używam nicka nnc)
Pozdrawiam i z góry dziękuję
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaOgłoszenia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy