Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Komentowanie gier
Informacje o lekcjach, nauczycielach. Dyskusja o metodach treningu.
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaNauka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lukasz
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): grud 15, 2006
Wiadomości: 17
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Śr lut 28, 2007 11:49 pm    Temat wiadomości: Komentowanie gier Odpowiedz cytując

Witam!

Jestem początkującym graczem. Z braków czasowych poświęcam mało czasu na naukę (czyt. grę w) go :(. Gram, jak narazie tylko z komputerem (TurboGo). Jest to dla mnie jedyna forma kontaktu z go. Myślę, że dużo większe postępy w grze robiłbym, gdyby ktoś (taka dobra dusza ;)) skomentował co jakiś czas dwie lub trzy moje gry. Ponieważ gram na planszy 13x13, więc nie byłoby to zbyt czasochłonne.
Stąd moje pytania:
1. Gdzie można taką pomoc uzyskać?
2. Czy może ktoś z Was mógłby wyświadczyć taką przysługę?
3. Czy może w Akademii byłaby możliwość utworzenia czegoś w rodzaju miejsca "pozostawienia" partii do skomentowania i pobrania już skomentowanych? (to w zasadzie pytanie do administratorów, choć i opinia użytkowników może być istotna - będzie z niej wynikało czy jest zapotrzebowanie i czy są chętni do komentowania)

Serdecznie pozdrawiam!
Powróć na górę
Mandos
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): marca 02, 2004
Wiadomości: 238
Skąd jesteś: Łódź

PisanieNadesłano: Cz marca 01, 2007 12:42 am    Temat wiadomości: Re: Komentowanie gier Odpowiedz cytując

1. Tutaj jest link do strony (http://akademia.go.art.pl/index.php?name=Content&pid=21) z informacjami na temat osób które mogłby pograć z Tobą treningowo na Kgsie, lub komentowac Twoje gry (przesłane e-mailem).
2. Patrz punkt 1, do tego na kgsie często wystarczy poprosić na ogólnym o komentarz i z reguły ktoś się znajdzie.
3. Tak myślimi na temat tego modułu, być może w najbliższym czasie (miesiąc) pojawi się wersja próbna.

_________________
The good fighters of old first put themselves beyond the possibility of defeat,
and then waited for an opportunity of defeating the enemy.

Sun Tzu Wu - ART OF WAR
Powróć na górę
lukasz
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): grud 15, 2006
Wiadomości: 17
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Cz marca 01, 2007 6:46 pm    Temat wiadomości: Re: Komentowanie gier Odpowiedz cytując

Wielkie dzięki!

Pozdro!
Powróć na górę
Kamyk
Keima
Keima


Dołączył(a): kwiet 16, 2005
Wiadomości: 72
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Śr May 09, 2007 8:53 pm    Temat wiadomości: Re: Komentowanie gier Odpowiedz cytując

hmm... Komentować gier z Turbo GO ja sie nie podejmuje Uśmiech
tak samo jak mi nikt ich nie chciał komentować Bardzo szczęśliwy

Myśle że wiecej sie nauczysz w klubie, albo grająć z normalnym przeciwnikiem na KGS niż grając z Turbo GO, co innego opcja joseki turor gdzie masz ogrom sekwencji - joseki które dość często pomagają w grze Uśmiech

ale jeśli już sie upierasz na boty... poszukaj najsilniejszych botów.. możesz z nimi tez powalczyć... tylko troche wątpie w wygraną Uśmiech


Jakby co - w środy jest klub. Drwiący
Powróć na górę
Sai1988
Keima
Keima


Dołączył(a): marca 15, 2006
Wiadomości: 89
Skąd jesteś: Lesko

PisanieNadesłano: Cz May 31, 2007 6:18 pm    Temat wiadomości: Re: Komentowanie gier Odpowiedz cytując

Hehehe z kompem gram jak jestem nawalony, chce mi sie siedzieć na kompie i wiem że nie miałbym szans z człowiekiem.
Masz internet to czemu nie wejdziesz na KGS albo chociaż na kurnik.pl i nie zaczniesz grać z ludźmi?
Pozdro

_________________
Matma opisuje wszystko...oprócz wnętrza
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaNauka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy