Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


transport gobana
Akademia i jej strona - pytania, problemy, komunikaty
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cranos
Nobi
Nobi


Dołączył(a): marca 01, 2007
Wiadomości: 1
Skąd jesteś: Rzeszów

PisanieNadesłano: Pt marca 02, 2007 5:30 pm    Temat wiadomości: transport gobana Odpowiedz cytując

Witam! Mam pytanie: czy są do kupienia jakiś pokrowce/torby przeznaczone do transportu goban albo całego zestawu z kamieniami? Chodzi mi o coś nieprzemakalnego z uchwytami (nie zwykły materiał z zapięciem na rzepy).

_________________
W królestwie ślepych jednooki królem.
Powróć na górę
benerit
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): list 27, 2003
Wiadomości: 275
Skąd jesteś: Gdańsk

PisanieNadesłano: Sb marca 03, 2007 10:36 am    Temat wiadomości: Re: transport gobana Odpowiedz cytując

W sklepach goistycznych są takie pokrowce - ale czy nieprzemakalne to nie wiem. Ale jeśli nie masz dużych wymagań - użyj reklamówki. Owszem te zwykłe sa za małe - ale często można większe znaleźć - w sklepach z obuwiem, czy agd. Ja mam kilka reklamówek ze sklepu HD i wymiarami jakby stworzone dla gobana (i wytrzymałe).

Zawsze można też coś takiego uszyć.
Powróć na górę
awit
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): marca 21, 2006
Wiadomości: 16

PisanieNadesłano: Pn lip 08, 2007 10:23 pm    Temat wiadomości: Re: transport gobana Odpowiedz cytując

Reklamowka to za malo - a co z goishi, ktore lubia sie nagminnie wysypywac z drewnianego goke z przykrywkami? Ostatnio robie tak, ze kamienie wkladam do cienkiej torebki plastikowej, ktora wkladam do gobanu, ale to i tak sie wysypuje.. hahaha. Kiedys mialem gumowe opaski wyciete z rekawiczki gumowej, ktorymi opasywalem goke, ale mi sie zawieruszyly gdzies. Probowalem wczesniej takiego patentu, ze goban kladlem poziomo na dnie duzej zwyklej torby, na niego stawialem goishi i sie modlilem (nadaremnie), zeby sie nie rozsypalo. Potem byl patent z wkladaniem gobanu pionowo (dluzszym bokiem poziomo, nie wiem czy to jasne) i goke tez pionowo - to juz mialem pewnosc, ze sie rozsypia kamienie hahaha.
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy