Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


goban z nóżkami, pilne
Akademia i jej strona - pytania, problemy, komunikaty
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dominika
Nobi
Nobi


Dołączył(a): sierp 21, 2007
Wiadomości: 2
Skąd jesteś: Zabrze

PisanieNadesłano: Wt sierp 21, 2007 11:33 am    Temat wiadomości: goban z nóżkami, pilne Odpowiedz cytując

Witam, bardzo proszę Was o pomoc. Chciałabym kupić mężowi gobana z nóżkami (przepraszam za profanację jeśli źle to określiłam):) Gdzie mogę go kupić i za ile?
Narazie znalazłam grubego gobana - ale bez nóżek - a one są bezwzględnie, koniecznie potrzebne.

Pozdrawiam serdecznie, Dominika
Powróć na górę
Azael
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): wrz 06, 2004
Wiadomości: 18
Skąd jesteś: warszawa

PisanieNadesłano: Wt sierp 21, 2007 12:31 pm    Temat wiadomości: Re: goban z nóżkami, pilne Odpowiedz cytując

na "e-go" i "skarby chin" - jedyne miejsca, ktore znam. A jestes pewna, ze sam zainteresowany tego nie przeczyta? Uśmiech
Powróć na górę
Dominika
Nobi
Nobi


Dołączył(a): sierp 21, 2007
Wiadomości: 2
Skąd jesteś: Zabrze

PisanieNadesłano: Wt sierp 21, 2007 2:43 pm    Temat wiadomości: Re: goban z nóżkami, pilne Odpowiedz cytując

Możliwe, ale to już jest akt desperacji. Właśnie zobaczyłam kwotę 300 ojro na jakieś zagranicznej stronce i chyba już nie ma nadziei. Ta cena to chyba za inkrustacje na drewnie Uśmiech
Pozdrawiam
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy