Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


szukam mentora
Informacje o lekcjach, nauczycielach. Dyskusja o metodach treningu.
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaNauka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lobo
Nobi
Nobi


Dołączył(a): czerw 08, 2004
Wiadomości: 7
Skąd jesteś: Włocławek

PisanieNadesłano: Śr paźdź 11, 2006 10:42 pm    Temat wiadomości: szukam mentora Odpowiedz cytując

witam

mam w tym momencie 4k i poszukuje kogos kto pomoze mi osiagnac poziom 1d. doszedlem do wniosku, ze samymi sparringami z mocniejszymi graczami nie osiagne wiele, dlatego chcialbym znalesc kogos kto moglby obserwowac moj rozwoj (lub jego brak) i pomoc mi wyeliminowac nagminne bledy ktore popelniam.
Powróć na górę
Mandos
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): marca 02, 2004
Wiadomości: 238
Skąd jesteś: Łódź

PisanieNadesłano: Śr paźdź 11, 2006 10:57 pm    Temat wiadomości: Re: szukam mentora Odpowiedz cytując

Nie martw się lobo, ja bede Twoim mentorem. Bardzo szczęśliwy Kiedy przyjedziesz do Łodzi aby pograć w klubie ?

_________________
The good fighters of old first put themselves beyond the possibility of defeat,
and then waited for an opportunity of defeating the enemy.

Sun Tzu Wu - ART OF WAR
Powróć na górę
lobo
Nobi
Nobi


Dołączył(a): czerw 08, 2004
Wiadomości: 7
Skąd jesteś: Włocławek

PisanieNadesłano: Śr paźdź 11, 2006 11:07 pm    Temat wiadomości: Re: szukam mentora Odpowiedz cytując

jak tylko zorganizujecie jakis turniej to na bank bede Wesoły
Powróć na górę
Kamyk
Keima
Keima


Dołączył(a): kwiet 16, 2005
Wiadomości: 72
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Pn stycz 21, 2007 9:40 pm    Temat wiadomości: Re: szukam mentora Odpowiedz cytując

Zostań sam własnym mentorem... dużo ci nie trzeba tylko cierpliwości do ćwiczeń....

problem skąd wziąść materiały ;>


Kto szuka.. ten znajdzie ...
Kto pyta... Drwiący
Powróć na górę
porandojin
Nobi
Nobi


Dołączył(a): paźdź 31, 2007
Wiadomości: 8
Skąd jesteś: Biskupiec k.Olsztyna

PisanieNadesłano: Śr paźdź 31, 2007 7:17 pm    Temat wiadomości: Re: szukam mentora Odpowiedz cytując

Jestem początkującym graczem(21kyu)i szukam kogoś kto by pomógł mi zwiększyć siłę jak i wiedzę o Go.Czy naprawdę ktoś może mnie pouczyć?

_________________
Go uczy nas walki ale również i pokory.
Powróć na górę
Wodzik
Nobi
Nobi


Dołączył(a): list 28, 2007
Wiadomości: 1
Skąd jesteś: Lublin

PisanieNadesłano: Wt grud 04, 2007 5:19 pm    Temat wiadomości: Re: szukam mentora Odpowiedz cytując

Ja również szukamy osoby ktora mogła by mnie trochę podszkolić gram 2 miesiace, mam dopiero 18k.
Powróć na górę
Kamyk
Keima
Keima


Dołączył(a): kwiet 16, 2005
Wiadomości: 72
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Pt grud 07, 2007 7:18 pm    Temat wiadomości: Re: szukam mentora Odpowiedz cytując

Gracie pewnie na KGS ?

Co tydzień w każdą niedziele jest lekcja (wykład ) pro sponsorowana przez fundację ING.
więcej o Fundacji ING'a:
lekcje są w prowadzone w języku angielskim w Pokoju lekcyjnym (nie pamietam dokładnie) (pamietam za to, że w członie nazwy jest ING) - Łatwo znaleść.

Poziom prowadzonych lekcji to ok 13k-1k-2d KGS (wg mnie.)
Lekcje prowadzone przez dwóch lub trzech doświadczonych profesjonalistów (5dan, 7dan i 9dan) więcej w info tego pokoju.

Można też poszukać (Google) materiałów i uczyć sie samemu no, ale to metoda dla "nie leniuszków" Drwiący


W języku polskim dostępne są wykłady nagrane m.in Tomka Ślązoka (1d EGF) plików nalezy poszukać w internecie lub tu gdzieś na forum linków do tego...

Można też poszukać nauczycieli na KGS Puszczający oczko i wybłagać ich o pomoc.. zazwyczaj skutkuje Puszczający oczko


Na KGS możliwe, w pokoju lekcyjnym PowerGO będą prowadzone lekcje
ale musiałbym zrobić dwie - trzy grupy, żeby to miało ręce i nogi Puszczający oczko Projekt jest jeszcze młody (troche czasu żeby to ogarnąć i przygotować materiały)
Może nieco później - Załatwić sobie konto głosowe na KGS...


Nauczyciele .. no cóż wolontariusze... póki co: Marek Kamiński oraz grupę do 15k Filip Gutowski
Przydałby się jeszcze jakaś para rąk...

mimo wszystko - Zapraszam


Marek
Powróć na górę
porandojin
Nobi
Nobi


Dołączył(a): paźdź 31, 2007
Wiadomości: 8
Skąd jesteś: Biskupiec k.Olsztyna

PisanieNadesłano: Sb grud 08, 2007 1:03 pm    Temat wiadomości: Re: szukam mentora Odpowiedz cytując

Dzięki na pewno skorzystam.

_________________
Go uczy nas walki ale również i pokory.
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaNauka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy