Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Poszukuje nauczyciela
Jesteś kompletnie zielony? Nie wiesz co to jest seki? Zapytaj tutaj
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaPoczątkujący
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sajkol
Nobi
Nobi


Dołączył(a): stycz 11, 2008
Wiadomości: 3
Skąd jesteś: Wołomin

PisanieNadesłano: Sb stycz 12, 2008 7:37 pm    Temat wiadomości: Re: Poszukuje nauczyciela Odpowiedz cytując

Przede wszystkim witam polskich goistów. Uśmiech

Jak można się domyślić, poszukuję nauczyciela. Od jakiegoś czasu staram się przesiadywać na polskim kanale lekcyjnym Power Go na KGS, ale jak dotąd nie miałem szczęścia spotkać tam żadnego z nauczycieli. Dlatego też piszę na forum w nadziei, że może jednak ktoś tu czasem zajrzy. Uśmiech

Jestem graczem raczej bardzo początkującym (myślę, że między 30 a 26 kyu) - gram od niecałego tygodnia. Poznałem zasady, pograłem trochę ze znajomym w atari-go, przegrałem kilka gier 9x9 na KGS... ogólnie stawiam dopiero pierwsze kroki i potrzebuję kogoś, kto wprowadzi mnie w podstawy gry i pomoże zrozumieć, co właściwie dzieje się na planszy. Uśmiech Interesuje mnie zarówno gra, techniki i sposób grania, jak i wszystko inne, co jest z nią związane. Jeśli chodzi o czas, to jestem tegorocznym maturzystą, ale mimo to bez problemu mogę wygospodarować godzinę lub więcej dziennie na lekcje oraz towarzyskie gry, wykłady i oczywiście studiowanie problemów.

Mój nick na KGS: skl
Jeśli znalazłby się ktoś chętny, by poświęcić mi nieco czasu, proszę o kontakt przez wiadomość na tym forum bądź e-mail. Uśmiech

_________________
The world is not just beautiful. Therefore it is.
Powróć na górę
Przemas
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): wrz 30, 2005
Wiadomości: 10
Skąd jesteś: Warszawa

PisanieNadesłano: Pn stycz 13, 2008 11:25 pm    Temat wiadomości: Re: Poszukuje nauczyciela Odpowiedz cytując

Myślę, że powodem dla którego nie możesz żadnego z nas złapać jest sesja.
Sam mam teraz tyle zaliczeń, że nie bardzo wiem jak się nazywam;)

Po sesji będzie lepiej:)
Ruszą wtedy także wykłady dedykowane właśnie dla początkujących graczy.
Więcej informacji, myślę, będę mógł podać za dwa tygodnie.
Powróć na górę
fan
Nikken tobi
Nikken tobi


Dołączył(a): kwiet 22, 2004
Wiadomości: 114
Skąd jesteś: Toruń

PisanieNadesłano: Cz stycz 17, 2008 12:03 am    Temat wiadomości: Re: Poszukuje nauczyciela Odpowiedz cytując

A nie ma w twojej okolicy żadnego klubu?
Powróć na górę
Sajkol
Nobi
Nobi


Dołączył(a): stycz 11, 2008
Wiadomości: 3
Skąd jesteś: Wołomin

PisanieNadesłano: Cz stycz 24, 2008 11:11 am    Temat wiadomości: Re: Poszukuje nauczyciela Odpowiedz cytując

Niestety, nie ma. Musiałbym jeździć do Warszawy, a to jednak dość uciążliwe. Uśmiech

_________________
The world is not just beautiful. Therefore it is.
Powróć na górę
Dobromila
Ogeima
Ogeima


Dołączył(a): czerw 22, 2003
Wiadomości: 178
Skąd jesteś: Łódź/Zielonka

PisanieNadesłano: Pt stycz 25, 2008 1:21 pm    Temat wiadomości: Re: Poszukuje nauczyciela Odpowiedz cytując

Sajkol wrote:
Niestety, nie ma. Musiałbym jeździć do Warszawy, a to jednak dość uciążliwe. Uśmiech
Hmm, ja mieszkam gdzieś w połowie drogi miedzy Wołominem i Warszawą a dojeżdżam codziennie Puszczający oczko
Powróć na górę
MaSter
Nobi
Nobi


Dołączył(a): marca 17, 2008
Wiadomości: 2
Skąd jesteś: kraqw

PisanieNadesłano: Pn marca 17, 2008 11:32 pm    Temat wiadomości: Re: Poszukuje nauczyciela Odpowiedz cytując

A ja szukam kogoś kto by pograł ze mną przez internet. (zrobiłem szablon w exelu i w sumie nieźle się spisuje ) nie mam za wiele czasu ale zawsze raz czy dwa razy dziennie maila wysłać można z kolejnym ruchem. Wiem że gra by się wtedy ciągnęła ale chciałbym zagrać z kimś od siebie wiele lepszym mimo braku czasu.
Aha jestem graczem na mniej więcej 9 kyu (przynajmniej tak podaje ten programik do gry w go na gobanie 9x9 ) Uśmiech

pozdrawiam.
Powróć na górę
Dobromila
Ogeima
Ogeima


Dołączył(a): czerw 22, 2003
Wiadomości: 178
Skąd jesteś: Łódź/Zielonka

PisanieNadesłano: Wt marca 18, 2008 10:28 am    Temat wiadomości: Re: Poszukuje nauczyciela Odpowiedz cytując

MaSter: jeżeli chcesz w ten sposób pograć to najprościej będzie zapisać się na któryś z serwerów gry "korespondencyjnej". Znajdziesz tam dużo silnych graczy. Polecam:
* http://online-go.com/
* http://www.dragongoserver.net/
* http://www.littlegolem.net/
A co do Twojej siły, to muszę Cię zmartwić. Jeżeli podajesz siłę z IgoWina, to jest ona mocno zawyżona. Ja mając w rzeczywistości ok. 6 kyu na tym programie wyciągam do 2 dan.
Powróć na górę
MaSter
Nobi
Nobi


Dołączył(a): marca 17, 2008
Wiadomości: 2
Skąd jesteś: kraqw

PisanieNadesłano: Wt marca 18, 2008 11:17 pm    Temat wiadomości: Re: Poszukuje nauczyciela Odpowiedz cytując

dzięki. Skorzystam Uśmiech
tak IGWin mi tak wyświetlił. Dobrze wiedzieć że jest tak bardzo zawyżony.
Powróć na górę
kamui_uno
Nobi
Nobi


Dołączył(a): May 04, 2009
Wiadomości: 6
Skąd jesteś: Siedlce

PisanieNadesłano: Pn May 04, 2009 9:54 pm    Temat wiadomości: Re: Poszukuje nauczyciela Odpowiedz cytując

Jestem zielony jak tabaka Drwiący
na go wpadłem przypadkowo przeglądając serwisy oferujące plansze do gry w szachy zobaczyłem tam Goban i zaciekawiło mnie do jakiej gry ona służy lecz nie podjołem wtedy tematu aż informacja o tym do czego służy Goban i jakiego typu jest to gra planszowa dotarła do mnie przez anime "Hikaru no Go"
i po obejrzeniu zacząłem szukać danych o zasadach i tym jak się gra w Go
tak wiec chciałbym się nauczyć grac Uśmiech

mam nadzieje ze nie będę ciężarem i ze szybko pójdzie wpojenie mi podstawowych zasad gry ^^
Powróć na górę
stefail
Nobi
Nobi


Dołączył(a): May 23, 2009
Wiadomości: 2
Skąd jesteś: Żyrardów

PisanieNadesłano: Sb May 23, 2009 6:28 pm    Temat wiadomości: Re: Poszukuje nauczyciela Odpowiedz cytując

Witam serdecznie!!!!

Ja również zainteresowałam się grą w Go przez anime "Hikaru no Go"! zdecydowałam również ze będę grała z moim 5 letnim synem któremu ta gra się bardzo podoba i anime też! mam nadzieje ze znajdę Tu pomoc i szybko się podszkole!

oczywiście szukam nauczyciela
gg 6374333
Powróć na górę
Edwinek
Nobi
Nobi


Dołączył(a): czerw 04, 2009
Wiadomości: 1
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Pn czerw 07, 2009 3:43 pm    Temat wiadomości: Re: Poszukuje nauczyciela Odpowiedz cytując

Witam

Poszukuje nauczyciela do gry w Go według statystyk igowin na dzień dzisiejszy mam kyu 15 (wiem że to nie jest adekwatne ale chodzi o porównanie) z tym wrednym programikiem rozegrałem jakieś 800 gier plus pare-dziesiąt na kurniku. Poszukuje głownie kogoś kto by mnie nauczył dostrzegania moich błędów. Moje gg 8007253 z góry dzięki Drwiący
Powróć na górę
koperkuba
Nobi
Nobi


Dołączył(a): marca 19, 2004
Wiadomości: 4

PisanieNadesłano: Pn lip 13, 2009 9:35 am    Temat wiadomości: Re: Poszukuje nauczyciela Odpowiedz cytując

Szukam nauczyciela-partnera do gry - pewnie z siłą do 10 kyu. Moja siła to pewnie coś między 30 a 25 kyu - choć nie jestem pewien. Fajnie jakby można by było omawiać gry np przez Skype:)
Powróć na górę
senzoku
Nobi
Nobi


Dołączył(a): kwiet 04, 2009
Wiadomości: 3
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Wt kwiet 13, 2010 1:17 pm    Temat wiadomości: Re: Poszukuje nauczyciela Odpowiedz cytując

A więc....poszukuję nauczyciela=P jednak problem polega na tym, że potrzebna mi osoba chętna grać ze mną na kurniku lub regularnie na DGS, ponieważ mój net jest przez sieć akademicką i mam poblokowane porty = sayonara KGS. Moja siła na DGS to 27 kyu więc raczej bardzo początkujący=]. Wszelkich chętnych sensei'ów proszę o kontakt senzoku @ vp.pl
Powróć na górę
Kamyk
Keima
Keima


Dołączył(a): kwiet 16, 2005
Wiadomości: 72
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Śr lip 07, 2010 8:45 am    Temat wiadomości: Re: Poszukuje nauczyciela Odpowiedz cytując

Jak z Poznania to klub, klub i jeszcze raz klub :),
do tego lekcje głosowe profesjonalistów po angielsku w niedziele na serwerze KGS.
I gra z kimkolwiek się da na kurniku i innych serwerach.
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaPoczątkujący Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy