Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Problem z downloadem
Jesteś kompletnie zielony? Nie wiesz co to jest seki? Zapytaj tutaj
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaPoczątkujący
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Noel
Nobi
Nobi


Dołączył(a): wrz 14, 2009
Wiadomości: 1
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Pn wrz 14, 2009 6:13 pm    Temat wiadomości: Problem z downloadem Odpowiedz cytując

Witam,

Popatrzylem na forum przez "szukaj" - nie znalazłem czego szukałem, więc piszę tutaj ;). Znam co nieco GO; chciałem jednak pomóc żonie w nauczeniu się, żeby mój zakurzony goban 19x19 w końcu mógł przestać być zakurzonym ;). Znalazłem kurs online, niestety wygodniej byłoby mi dać go żonie w formie offline, żeby sobie mogła przejść kurs gdy ja pracuję na innym kompie. Tutaj jednak pojawia się problem, gdyż kurs w wersji offline (a właściwie link) jest jak zaznacza strona - w dziale jedynie dla administratorów. Czy da się jakoś pobrać kurs w wersji offline czy też nie ? Administracjo please help ?
Powróć na górę
marmez
Keima
Keima


Dołączył(a): paźdź 11, 2005
Wiadomości: 70
Skąd jesteś: Szczecin (Poznań)

PisanieNadesłano: Wt wrz 15, 2009 6:13 am    Temat wiadomości: Re: Problem z downloadem Odpowiedz cytując

A gdzie w ogóle jest ten kurs offline? bo ja nie wiem Smutny
Powróć na górę
silk
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 47
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Pt wrz 18, 2009 10:04 pm    Temat wiadomości: Re: Problem z downloadem Odpowiedz cytując

Zobacz tutaj: archiwum.go.art.pl/ftp/kurs_Go.exe
Chyba tego szukasz Uśmiech

_________________
An algorithm must be seen to be believed. -- D.E. Knuth
Powróć na górę
viola
Nobi
Nobi


Dołączył(a): wrz 24, 2021
Wiadomości: 3
Skąd jesteś: Warszawa

PisanieNadesłano: Pt kwiet 08, 2022 8:37 am    Temat wiadomości: Re: Problem z downloadem Odpowiedz cytując

No widzisz, różne problemy ze stroną mogą z czasem wyjść i uważam, że nie ma co o tym wszystkim rozmawiać. Należy pomyśleć, sprawdzić różne strony. Dobrze, ze dostałeś pomoc. Ja z kolei mam problem ze stroną sprzedażową, muszę teksty na landing page zamówić i inne takie. Może ktoś mi powie, jak to wszystko ogarnąć?
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaPoczątkujący Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy