Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


W jakim wieku poznaliście go?
Akademia i jej strona - pytania, problemy, komunikaty
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bartosh
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): May 19, 2007
Wiadomości: 33
Skąd jesteś: abc

PisanieNadesłano: Wt grud 23, 2008 3:06 pm    Temat wiadomości: W jakim wieku poznaliście go? Odpowiedz cytując

Ile mieliście lat i jaki zrobiliście postęp od tego czasu?
Powróć na górę
marmez
Keima
Keima


Dołączył(a): paźdź 11, 2005
Wiadomości: 70
Skąd jesteś: Szczecin (Poznań)

PisanieNadesłano: Pn marca 08, 2009 10:39 pm    Temat wiadomości: Re: W jakim wieku poznaliście go? Odpowiedz cytując

Ja poznałem jak miałem tak gdzieś z 21 lat (+/- 1). Postęp... szkoda gadać, Pierwszy rok znajomości go to doszedłem chyba do 20k Uśmiech potem też niewiele szybciej do dzisiejszego słabego 8k. Uśmiech
Powróć na górę
enigm4
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): sierp 25, 2007
Wiadomości: 23
Skąd jesteś: Olsztyn

PisanieNadesłano: Sb kwiet 25, 2009 3:42 pm    Temat wiadomości: Re: W jakim wieku poznaliście go? Odpowiedz cytując

Ja zacząłem grać w wieku 23 lat (tj. 1,5 roku temu). Natomiast postęp to, hmm... od poznania zasad (czyli teoretycznie jakieś ~30k) do obecnego 5k na KGS.

Pewnie jakbym należał do jakiegoś klubu etc. to zrobił bym większy postęp, ale nie należę do żadnego klubu (nie ma żadnego w mojej okolicy), ani nie gram w "realu" (bo nie mam z kim). W sumie ma to też swoje plusy (bo grając przez Internet, gra się z bardzo różnymi osobami i szybko można zorganizować jakąś partię).

Gram tylko przez Internet (na serwerze KGS), a wszystko co wiem o Go, wiem z ebooków, które da się przy odrobinie chęci znaleźć w Internecie. :-)

_________________
KGS enigm4 3k
Powróć na górę
Askorbita
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): kwiet 29, 2009
Wiadomości: 12
Skąd jesteś: UR Kraków

PisanieNadesłano: Pt czerw 05, 2009 2:21 pm    Temat wiadomości: Re: W jakim wieku poznaliście go? Odpowiedz cytując

No to ja od 4 miesięcy osiągnąłem na KGS 11 k.
Gram od 4 miesięcy.
Wiek: 21 (styczeń 1988r)
Powróć na górę
k43r
Nobi
Nobi


Dołączył(a): paźdź 07, 2008
Wiadomości: 9
Skąd jesteś: Gdańsk

PisanieNadesłano: Sb paźdź 31, 2009 9:26 pm    Temat wiadomości: Re: W jakim wieku poznaliście go? Odpowiedz cytując

hmm w wieku 17 lat i w półtorej roku doszedłem do 1k KGS
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy