Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Tanie Gosu z Biedronki
Akademia i jej strona - pytania, problemy, komunikaty
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marmez
Keima
Keima


Dołączył(a): paźdź 11, 2005
Wiadomości: 70
Skąd jesteś: Szczecin (Poznań)

PisanieNadesłano: Pn list 09, 2009 8:41 pm    Temat wiadomości: Tanie Gosu z Biedronki Odpowiedz cytując

Witam

Jak by ktoś chciał tanie i dość ładne gosu (nieporównywalnie łądniejsze od szarego plastiku) To zapraszam szybko do Biedronki.

Sprzedają takie plecione pudełka:
picasaweb.google.pl/ma...Biedronki#
(tutaj porównanie wielkości do takich z buku (z e-go.pl))

a tutaj przykłądowe "profesjonalne" do których powyższe jest trochę podobne:
www.skarbychin.pl/kami...odukt.html
(btw już tego nie sprzedają jako yunzi Puszczający oczko )

kosz zestawu (2szt) to 30zł i zostają nam jesze dwie sztuki takich większych, gratis.

Osobiście polecam Uśmiech
Pozdrawiam marmez

aaa, jak ktoś jest zainteresowany to niech się spieszy, bo są od dziś (poniedziałku) a jak poprzednim razem były to w kilka dni zniknęły te w naturalnym kolorze, bo są jeszcze takie oczoplonsowate (żółte, niebieskie...)
Powróć na górę
Mandos
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): marca 02, 2004
Wiadomości: 238
Skąd jesteś: Łódź

PisanieNadesłano: Pn list 09, 2009 11:33 pm    Temat wiadomości: Re: Tanie Gosu z Biedronki Odpowiedz cytując

Bardzo fajnie wyglądają, tylko gdzie ja znajde w Łodzi Biedronkę ;).

_________________
The good fighters of old first put themselves beyond the possibility of defeat,
and then waited for an opportunity of defeating the enemy.

Sun Tzu Wu - ART OF WAR
Powróć na górę
Ziper
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): wrz 12, 2004
Wiadomości: 17
Skąd jesteś: Wrocław

PisanieNadesłano: Wt list 10, 2009 1:38 am    Temat wiadomości: Re: Tanie Gosu z Biedronki Odpowiedz cytując

świetne Uśmiech

Dzięki za informację Uśmiech
mam nadzieję, że jeszcze jutro uda mi się dostać takie u siebie w Biedronce Uśmiech
Powróć na górę
marmez
Keima
Keima


Dołączył(a): paźdź 11, 2005
Wiadomości: 70
Skąd jesteś: Szczecin (Poznań)

PisanieNadesłano: Wt list 10, 2009 8:51 am    Temat wiadomości: Re: Tanie Gosu z Biedronki Odpowiedz cytując

Mandos wrote:
Bardzo fajnie wyglądają, tylko gdzie ja znajde w Łodzi Biedronkę ;).
Możemy się umówić, że Ty przyjedziesz na turniej, a ja dziś Ci kupię gosu i na turneju odbierzesz Puszczający oczko
Powróć na górę
k43r
Nobi
Nobi


Dołączył(a): paźdź 07, 2008
Wiadomości: 9
Skąd jesteś: Gdańsk

PisanieNadesłano: Wt list 10, 2009 11:01 pm    Temat wiadomości: Re: Tanie Gosu z Biedronki Odpowiedz cytując

Jak dzisiaj wpadłem do biedronki to już było tylko w kolorze żółtym :< może jutro będzie dostawa.

Deskę mam, gosu będe miał, teraz jeszcze kamyczki Uśmiech
Powróć na górę
marmez
Keima
Keima


Dołączył(a): paźdź 11, 2005
Wiadomości: 70
Skąd jesteś: Szczecin (Poznań)

PisanieNadesłano: Śr list 11, 2009 11:16 am    Temat wiadomości: Re: Tanie Gosu z Biedronki Odpowiedz cytując

k43r wrote:
Jak dzisiaj wpadłem do biedronki to już było tylko w kolorze żółtym :< może jutro będzie dostawa.

Deskę mam, gosu będe miał, teraz jeszcze kamyczki Uśmiech

Jak by cię interesowały kamienie (same kamienie) Standard (8mm) to niedługo (po turnieju) będę takie sprzedawał, bo wymieniamy na Komforty, Cena pewno będzie o 15zł niższa niż w e-go.pl czyli akurat na przesyłkę. Puszczający oczko

Pozdrawiam
Powróć na górę
nnc
Nobi
Nobi


Dołączył(a): wrz 09, 2009
Wiadomości: 3
Skąd jesteś: Białystok

PisanieNadesłano: Cz list 19, 2009 8:15 pm    Temat wiadomości: Re: Tanie Gosu z Biedronki Odpowiedz cytując

Dzięki marmez Bardzo szczęśliwy
Gosu z Biedronki, kto by sie spodziewał... Udało mi się dziś nabyć Bardzo szczęśliwy były tylko dwa ostatnie zestawy, niebieskie, ładny odcień jak dla mnie i pasują kolorystycznie do salonu.
A już chciałam zamawiać te droższe, bo kartonowe pudełka jednak na dłuższą metę nie sprawdzają się
Powróć na górę
marmez
Keima
Keima


Dołączył(a): paźdź 11, 2005
Wiadomości: 70
Skąd jesteś: Szczecin (Poznań)

PisanieNadesłano: Pn czerw 21, 2010 10:26 am    Temat wiadomości: Re: Tanie Gosu z Biedronki Odpowiedz cytując

Od dziś (poniedziałku) Znowu w ofercie biedronki Uśmiech
Chętnym radze się spieszyć, bo znikają (przynajmniej te ładne).

Pozdrawiam marmez

marmez wrote:
Witam

Jak by ktoś chciał tanie i dość ładne gosu (nieporównywalnie ładniejsze od szarego plastiku) To zapraszam szybko do Biedronki.

Sprzedają takie plecione pudełka:
picasaweb.google.pl/ma...Biedronki#
(tutaj porównanie wielkości do takich z buku (z e-go.pl))

kosz zestawu (2szt) to 30zł i zostają nam jesze dwie sztuki takich większych, gratis.

Osobiście polecam Uśmiech
Pozdrawiam marmez

aaa, jak ktoś jest zainteresowany to niech się spieszy, bo są od dziś (poniedziałku) a jak poprzednim razem były to w kilka dni zniknęły te w naturalnym kolorze, bo są jeszcze takie oczoplonsowate (żółte, niebieskie...)
Powróć na górę
Asia
Nobi
Nobi


Dołączył(a): czerw 02, 2009
Wiadomości: 4
Skąd jesteś: Gdańsk

PisanieNadesłano: Wt czerw 22, 2010 11:56 pm    Temat wiadomości: Re: Tanie Gosu z Biedronki Odpowiedz cytując

wszyscy mają gosu, mam i ja Puszczający oczko
kupiłam w kolorze z pogranicza czerwonego i pomarańczowego - przynajmniej nie zasnę przy gobanie Puszczający oczko kamienie, które posiadam, to najgrubsze szklaki - te koło 11 mm grubości - więc żeby zmieścić je w pojemniczkach, musiałam odjąć po 5-7 sztuk i trochę poupychać. Z cieńszymi kamieniami na pewno byłoby łatwiej Uśmiech na wieczku od gosu można zmieścić co najmniej kilkanaście kamieni (jeśli chodzi o jedną ich warstwę), czyli nie trzeba się powstrzymywać od zabijania przeciwnika Puszczający oczko Rozsierdzony

teraz tylko znaleźć ochotę, czas i... ochotę, by pograć w go Puszczający oczko

PS Te gosu są podobne z wyglądu do tych, jakich używali gracze w klubie go w Hiroszimie w anime Hikaru no Go (tam, gdzie Hikaru odwiedził grób i muzeum Shusaku) Rozsierdzony Rozsierdzony Rozsierdzony

PS2 Mandos, strona Biedronki podaje, że jest u Was 21 bożych krówek Puszczający oczko www.biedronka.pl/nasza_siec/
Powróć na górę
Kamyk
Keima
Keima


Dołączył(a): kwiet 16, 2005
Wiadomości: 72
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Śr lip 07, 2010 8:39 am    Temat wiadomości: Re: Tanie Gosu z Biedronki Odpowiedz cytując

Masz takie czerwone-mahoniowe ? Masz może jakąś ilustrację ?
Mam kamienie yunzi w gosu o kolorze jasny brąz-czerwień.
Teraz będę szukał sobie gosu z czerwonego drewna jakby ktoś widział takie to byłbym wdzięczny za info Uśmiech
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy