Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Kupienie zestawu do GO
Akademia i jej strona - pytania, problemy, komunikaty
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fumoffu
Nobi
Nobi


Dołączył(a): lut 23, 2006
Wiadomości: 3
Skąd jesteś: Mallow

PisanieNadesłano: Wt czerw 08, 2010 12:01 am    Temat wiadomości: Kupienie zestawu do GO Odpowiedz cytując

Cześć wszystkim

Mam taki mały problem, zbliżają się urodziny mojego kuzyna a, że gra on non stop w GO za pośrednictwem internetu postanowiłem mu sprawić jakiś porządny zestaw do GO.

Wiem wiem, że są podane linki do sklepu go w Polsce i do jakiegoś niemieckiego sklepu tyle tylko, że .... Potrzebuję sklepu co wyśle za granicę, a z doświadczenia wiem, że wysyłki z Polski są horrendalnie drogie. A cenny w tym niemieckim sklepie są naprawdę przerażające.

Mam budżet około 1200 zł na wszystko, co byście mi polecili ??
Powróć na górę
k43r
Nobi
Nobi


Dołączył(a): paźdź 07, 2008
Wiadomości: 9
Skąd jesteś: Gdańsk

PisanieNadesłano: Wt czerw 08, 2010 8:16 am    Temat wiadomości: Re: Kupienie zestawu do GO Odpowiedz cytując

To forum prawie umarło, więc polecam spytać na www.lifein19x19.com/forum/
Powróć na górę
marmez
Keima
Keima


Dołączył(a): paźdź 11, 2005
Wiadomości: 70
Skąd jesteś: Szczecin (Poznań)

PisanieNadesłano: Wt czerw 08, 2010 8:36 pm    Temat wiadomości: Re: Kupienie zestawu do GO Odpowiedz cytując

@k43r: chyba fajne forum, będzie trzeba obadać. Uśmiech

A do do sprzętu i sklepów, to ładny sprzęt w Polsce to tylko w skarbychin.pl (jeżeli ktoś lubi Yunzi - ja bardzo) bardzo łądny zestaw Yunzi + deska Shinkaya 3cm to koszt ok 550zł + przesyłka. Nie wiem jak z wysyłaniem za granicę.

Można od razu od dystrybutora u którego się powyższy sklep zaopatruje (i tam wybór większy) USA: www.ymimports.com/c-48-go.aspx Do Polski nie wysyłają, ale już do UK tak.

Ogólnie sklepów jest dużo, trochę mam podlinkowanych w zakładkach moich:
delicious.com/marmez/sklepygo

A co do sprzętu, to w takiej cenie to chyba by można już kupić kamienie z muszli (jakieś cieńsze pewno) i może goban 6cm, ale głowy nie dam. Na muszlach się nie znam, a goban 6cm to najfajniej taki z jednego kawałka drewna Uśmiech
Powróć na górę
derishek
Nobi
Nobi


Dołączył(a): sierp 29, 2024
Wiadomości: 7
Skąd jesteś: Krakow

PisanieNadesłano: Pn wrz 02, 2024 10:08 am    Temat wiadomości: Re: Kupienie zestawu do GO Odpowiedz cytując

Jeśli znasz ulubione tytuły swojego brata, możesz poszukać najnowszych dodatków, rozszerzeń lub edycji kolekcjonerskich. Gry komputerowe to stale rozwijająca się branża, więc zawsze pojawiają się nowe, ekscytujące treści. Możesz także zainwestować w grę, na którą czekał, ale jeszcze jej nie kupił. Zwróć uwagę na promocje i nowe premiery – może akurat znajdziesz coś, co go zaskoczy.
Powróć na górę
romalinder
Nobi
Nobi


Dołączył(a): sierp 29, 2024
Wiadomości: 6
Skąd jesteś: Lodz

PisanieNadesłano: Pn wrz 02, 2024 10:13 am    Temat wiadomości: Re: Kupienie zestawu do GO Odpowiedz cytując

Kiedy myślimy o prezentach dla fana gier komputerowych, najczęściej przychodzą nam do głowy rzeczy takie jak nowe gry, gadżety gamingowe czy sprzęt komputerowy. Jednak co, jeśli powiedziałbym Ci, że istnieje sposób, aby zaskoczyć swojego brata czymś zupełnie innym, co na pierwszy rzut oka może wydawać się zupełnie niezwiązane z jego pasją? Właśnie taką niespodzianką mogą być... owoce egzotyczne od CrazyBox https://crazy-box.pl/boxes ! Dzięki Crazy-Box.pl masz możliwość zamówienia unikalnej kompozycji owoców z różnych zakątków świata, które mogą stać się wyjątkowym doświadczeniem smakowym.
Powróć na górę
yulinarek
Nobi
Nobi


Dołączył(a): wrz 05, 2024
Wiadomości: 2
Skąd jesteś: Lodz

PisanieNadesłano: Cz wrz 05, 2024 6:14 pm    Temat wiadomości: Re: Kupienie zestawu do GO Odpowiedz cytując

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem między ilością a jakością, zawsze wybieraj jakość. Czasem warto podarować jedną, ale za to luksusową rzecz, która będzie służyła przez lata. To może być wysokiej klasy kawa, dobre wino, luksusowy kosmetyk czy skórzany portfel. Taki prezent nie tylko podkreśla elegancję, ale jest również praktyczny i długowieczny.

_________________
i like travel
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy