Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Szachy Japońskie a Go
Tu jest miejsce dla wszelkich ogłoszeń (np. o wymianie książek, turniejach, konwentach itp.)
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaOgłoszenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adrianwoo
Nobi
Nobi


Dołączył(a): sierp 11, 2010
Wiadomości: 1
Skąd jesteś: Szczecin

PisanieNadesłano: Śr sierp 11, 2010 1:09 pm    Temat wiadomości: Szachy Japońskie a Go Odpowiedz cytując

Witam chciałem poinformować, że niedawno wyszła pierwsza Polska książka o tematyce Szachów Japońskich. Jest to druga po Go narodowa gra Japonii i druga gra na świecie pod względem liczby możliwych kombinacji. Wszystkich fascynatów Go zapraszam do zapoznania się z japońskim systemem myślenia, który panuje w Shogi na www.shogi.pl, ja niestety w Go znam tylko zasady i ciężko mi porównać specyfikę gry do Shogi, o grze mogę powiedzieć, że jest bardzo agresywna dynamiczna i wciągająca.

Ponieważ od dziś ruszyła kampania książka jak i japoński sprzęt do Shogi jest dostępna na allegro od 1 zł. Zapraszam do licytacji allegro.pl/show_user_a...id=2531175

Byłbym wdzięczny za poinformowanie na swoich stronach internetowych o szachach japońskich i publikacji pierwszej polskiej książki pt. "Szachy Japońskie, każdy może grać. Podręcznik dla początkujących."

Pozdrawiam Adrian 504491696

_________________
Zapraszam na Szachy Japońskie www.shogi.pl
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaOgłoszenia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy