Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Dyskusja nad propozycjami Lain logo akademii
Akademia i jej strona - pytania, problemy, komunikaty
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dede
Tengen
Tengen


Dołączył(a): kwiet 06, 2003
Wiadomości: 192
Skąd jesteś: Trojmiasto

PisanieNadesłano: Pt May 30, 2003 1:17 am    Temat wiadomości: Dyskusja nad propozycjami Lain logo akademii Odpowiedz cytując

Mi najbardziej odpowiada propozycja ostatnia. Pokombinowalbym jeszcze z czcionkami tych liter. Kanji - podobne sa podobno nieczytelne, a jakies inne kaligraficzne, takie pisane pedzelkiem? Moznaby sprobowac uzyskac podobny efekt jak kanji, zachowujac czytelnosc.

PS Nastepne spamy na tym topiku bede po prostu kasowal bez ostrzezenia.
Powróć na górę
silk
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 47
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Pt May 30, 2003 1:32 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Wszystkie bardzo ładne Bardzo szczęśliwy

Mnie pasuje na logo najbardziej pierwsza propozycja.

Druga troche za duża, za to literka "o" w "Go" jest jakaś taka maciupcia Puszczający oczko
W trzecim obrazku jakoś nie pasują mi te dziurki w literkach.

_________________
An algorithm must be seen to be believed. -- D.E. Knuth
Powróć na górę
zefciu
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 216
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Pt May 30, 2003 9:53 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Mi najbardziej się podoba druga propozycja. Co prawda dziurki w trzeciej są cool, ale ta rameczka jakaś taka za prosta. Jakbym miał wybierac spośród wersji to II v. 2.0
A zauważyliście, że wystarczy napisać "tylko bez spamu" i już się 10x mniej postów robi Wesoły ?
Powróć na górę
marcin
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 11, 2003
Wiadomości: 372
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Pt May 30, 2003 11:37 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Przepraszam za mały bałaganik, który powstał po moich próbach czyszczenia spamu. Uwagi na temat logów należy dopisywać poniżej.
Powróć na górę
yosz
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 30, 2003
Wiadomości: 186
Skąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa

PisanieNadesłano: Pt May 30, 2003 5:00 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Jakby kto szukal to loga sa tutaj
akademia.go.art.pl/ind...&t=169

_________________
Powróć na górę
Tommell
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 28, 2003
Wiadomości: 207
Skąd jesteś: Police

PisanieNadesłano: Pn czerw 01, 2003 4:17 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

No to jak? Glosowanie przeprowadzamy? Bo mi osobiscie najbardziej podoba sie po prostu pierwsza wersja. Kamyki duze, ladne, litery czytelne..
Powróć na górę
ketchup
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 02, 2003
Wiadomości: 66
Skąd jesteś: Warszawa

PisanieNadesłano: Wt czerw 03, 2003 11:06 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Propozycja 5 jest wesoła, ale chaotyczna.
Propozycje 1,2 są ładne, ale oparte na czcionce, w której G jest zupełnie nieczytelne.
Propozycja 4 podoba mi się. W latach 80, kiedy w Polsce grali głównie matematycy i informatycy takie logo zrobiłoby furorę. Myślę, że ten pomysł i liternictwo świetnie się sprawdzi na plakatach adresowanych do studentów kierunków ścisłych.
Propozycja 3 najbardziej by mi odpowiadała po zastosowaniu w inicjałach czcionki kanjipodobnej. Po oględzinach różnych czcionek najbardziej wyrazistą i czytelną wydaje mi się być Karate.

Poniżej moje nieudolne prototypy wyprodukowane w MS Paint, jedynym narzędziu jakie mam pod reką i potrafię w miarę obsługiwać Puszczający oczko

Propozycja 3 Lain z Karate w inicjałach, kolory się czemuś rozjechały:


Z rozpędu próba przymiarki do pomysłu asumi:

Pewnie Karate w nazwie to już przesada, ale ani Ariel, ani Times New Roman, ani Courier nie pasowały, a innych nie mam.

Wierzę, że w obydwu przypadkach, po jakimś czasie, w wielu kontekstach logo by się broniło bez pełnej nazwy Akademii.
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy