Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Mapa polskich GOistów
Akademia i jej strona - pytania, problemy, komunikaty
Idź do strony 1, 2  Następny
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dajmos
Nobi
Nobi


Dołączył(a): lip 07, 2004
Wiadomości: 7
Skąd jesteś: Łaziska Górne

PisanieNadesłano: Sb list 19, 2005 11:07 am    Temat wiadomości: Mapa polskich GOistów Odpowiedz cytując

Witam , ostatnio kolega polecił mi stronke Frappr! . Moze niektózy słyszeli . Jest to stronka na której mozęmy założyc sobie mapke i pościagać ludzi zeby sie na niej pozaznaczali (to w takim bardzo krótkim tłumaczeniu).
Więc niemyśląc 2 razy założyłem :
Polish GO
Proposnuje dopisywanie się do mapki, wiem ze wiele osób to skrytkuje ale wielu to tez sie spodoba :]
Polecam :]
Powróć na górę
marcin
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 11, 2003
Wiadomości: 372
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Sb list 19, 2005 4:33 pm    Temat wiadomości: Re: Mapa polskich GOistów Odpowiedz cytując

Ciekawy pomysł, dzięki za link.

_________________
Graj każdy ruch tak, jakby był twoim ostatnim.
Powróć na górę
Kamyk
Keima
Keima


Dołączył(a): kwiet 16, 2005
Wiadomości: 72
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Sb list 19, 2005 6:29 pm    Temat wiadomości: Re: Mapa polskich GOistów Odpowiedz cytując

Fajny pomysł, ale mapa Polski jest bardzo niedokładna:D wszystko raczej jest pod użytkowników US,
Na tej Mapce nawet nie ma 30 tys miast Wściekły
Powróć na górę
Dajmos
Nobi
Nobi


Dołączył(a): lip 07, 2004
Wiadomości: 7
Skąd jesteś: Łaziska Górne

PisanieNadesłano: Sb list 19, 2005 7:11 pm    Temat wiadomości: Re: Mapa polskich GOistów Odpowiedz cytując

to jest normalne :] ale troche jestem zdziwiony że moje ledwo 20tys. Łaziska znalazło :]
widze ze 7 wpisów juz jest :] oby tak dalej Drwiący
Powróć na górę
marcin
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 11, 2003
Wiadomości: 372
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Sb list 19, 2005 10:15 pm    Temat wiadomości: Re: Mapa polskich GOistów Odpowiedz cytując

Dwóch poznańskich kodów które wpisałem nie rozpoznało, więc pasuję.

_________________
Graj każdy ruch tak, jakby był twoim ostatnim.
Powróć na górę
benerit
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): list 27, 2003
Wiadomości: 275
Skąd jesteś: Gdańsk

PisanieNadesłano: Sb list 19, 2005 10:21 pm    Temat wiadomości: Re: Mapa polskich GOistów Odpowiedz cytując

marcin wrote:
Dwóch poznańskich kodów które wpisałem nie rozpoznało, więc pasuję.

proponuje uwazniej czytac to co jest na stronce. Kod pocztowy wpisuje sie dla mieszkancow USA. Dla innych klikaja w malutki link i wpisuja nazwe miasta.
Powróć na górę
marcin
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 11, 2003
Wiadomości: 372
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Sb list 19, 2005 10:40 pm    Temat wiadomości: Re: Mapa polskich GOistów Odpowiedz cytując

Bleee czytanie jest takie męczące dla oczu Bardzo szczęśliwy :D Bardzo szczęśliwy

_________________
Graj każdy ruch tak, jakby był twoim ostatnim.
Powróć na górę
Dajmos
Nobi
Nobi


Dołączył(a): lip 07, 2004
Wiadomości: 7
Skąd jesteś: Łaziska Górne

PisanieNadesłano: Pn list 20, 2005 11:21 pm    Temat wiadomości: Re: Mapa polskich GOistów Odpowiedz cytując

Możny było by dodać ten link na Polskim Roomie na KGS :]
Co wy na to ?
Powróć na górę
kotasia
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): May 20, 2003
Wiadomości: 12
Skąd jesteś: Krapkowice/Opole

PisanieNadesłano: Pn list 20, 2005 11:29 pm    Temat wiadomości: Re: Mapa polskich GOistów Odpowiedz cytując

Pomysl bardzo dobry, dzieki ci dajmosie
Za logo takze, niezle to sobie wymysliles Uśmiech
No i witamy na forum, hehe Uśmiech

_________________
"... czarne fale, białe fale, popychają się, wpadają na siebie. Kłębią się przy czterech brzegach, cofają, wirują, wzlatują ku niebu. Mieszają się, niszczą nawzajem, a potem jeszcze mocniej obejmują."
Shan Sa - Dziewczyna grajaca w go
Powróć na górę
Dajmos
Nobi
Nobi


Dołączył(a): lip 07, 2004
Wiadomości: 7
Skąd jesteś: Łaziska Górne

PisanieNadesłano: Wt list 22, 2005 12:24 am    Temat wiadomości: Re: Mapa polskich GOistów Odpowiedz cytując

Co do logo to dodałem małę sprostowanie w prawym dolnym rogu loga Drwiący
Na forum to ja juzb yłem od dawna le nie pisałem nic:P
Powróć na górę
benerit
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): list 27, 2003
Wiadomości: 275
Skąd jesteś: Gdańsk

PisanieNadesłano: Wt list 22, 2005 10:06 am    Temat wiadomości: Re: Mapa polskich GOistów Odpowiedz cytując

Pospamujcie trochę ludzi to się wiecej osób dopisze... Jak widać warszawiacy jak zawsze leniwi są Uśmiech

I jeszcze kilka detali.

1. mozna po dodaniu siebie zmienic pozycje na mapie klikajac markerem w ten sposob mozna zaznaczyc swoje mieszkanie z dokladnością do klatki schodowej (o ile jest powiększenie regionu)

2. mam pomysł aby również w ten sposób zaznaczyć kluby go. Tzn markerem zaznaczyc konkretny budynek, a w opisie godziny spotkan, adres i inne informacje.

W ten sposob przy odrobinie wysilku powstanie calkiem dobra mapa
Powróć na górę
Dajmos
Nobi
Nobi


Dołączył(a): lip 07, 2004
Wiadomości: 7
Skąd jesteś: Łaziska Górne

PisanieNadesłano: Wt list 22, 2005 5:12 pm    Temat wiadomości: Re: Mapa polskich GOistów Odpowiedz cytując

sie porobi :] zaraz sie PRYWATNIE skotaktuje z Beneritem i sie udzieli adminizmu Drwiący ;] zobaczymy co da sie zrobic :]
Powróć na górę
marcin
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 11, 2003
Wiadomości: 372
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Pt grud 16, 2005 9:06 pm    Temat wiadomości: Re: Mapa polskich GOistów Odpowiedz cytując

Uważam dodawanie zdjęć osób bez ich zgody do mapy za całkowicie niepoważne. Domagam się, żeby administratorzy lub Shaa natychmiast to zdjęcie usunęli ze strony.

_________________
Graj każdy ruch tak, jakby był twoim ostatnim.
Powróć na górę
benerit
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): list 27, 2003
Wiadomości: 275
Skąd jesteś: Gdańsk

PisanieNadesłano: Pt grud 16, 2005 10:05 pm    Temat wiadomości: Re: Mapa polskich GOistów Odpowiedz cytując

marcin wrote:
Domagam się, żeby administratorzy lub Shaa natychmiast to zdjęcie usunęli ze strony.

Ech Marcinie jak zawsze polecam najpierw sprawdzic czego tak naprawde się domagasz, a potem rzeczywiscie sie tego domagac.

Zdjęcie Andrzeja D. (bo pewnie o nim mowisz) usunąłem z mapy natychmiast jak sie pojawilo i jak mozesz sprawdzic wchodząc na adres mapy nie ma tam tej fotki ani zadnego linku czy odnośnika.
Natomiast za fakt, że google nie usunęło fotki ze swej bazy i bezposrednio wklejając linka z p.r.g.g nadal widzimy twarz A.D. to już nie jest wina administratorów.

Dość krzykaczy mamy już w sejmie, przynajmniej tutaj sprawdzajmy czy nasze "hot newsy" nie wysygły.
Powróć na górę
Shaa
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): czerw 17, 2004
Wiadomości: 12
Skąd jesteś: Kraków

PisanieNadesłano: Pt grud 23, 2005 1:40 am    Temat wiadomości: Re: Mapa polskich GOistów Odpowiedz cytując

marcin wrote:
Uważam dodawanie zdjęć osób bez ich zgody do mapy za całkowicie niepoważne. Domagam się, żeby administratorzy lub Shaa natychmiast to zdjęcie usunęli ze strony.

Shaa nie ma [nie miała] możliwości usunięcia tego zdęcia, bo NIE SHAA je tam wrzuciła.
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy