Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Dziwne pytanie - jak zapisać się do ligi ?
Komunikaty, zgłoszenia
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaTurnieje i Liga
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MarekZBrzo
Nobi
Nobi


Dołączył(a): grud 05, 2005
Wiadomości: 4
Skąd jesteś: Rzeszów/Brzozów

PisanieNadesłano: Cz stycz 05, 2006 2:57 am    Temat wiadomości: Dziwne pytanie - jak zapisać się do ligi ? Odpowiedz cytując

Cześć

Mam dziwne zapewne dla ligowiczów pytanie. Brzmi ono: "jak zapisać się do ligi ?". Wydaje mi się, że była taka opcja pod adresem akademia.go.art.pl/ind...?name=Liga
Wydaje mi się, że ją wybrałem. Jednak nie pojawiłem się w żadnej z oczekujących lig (wydawało mi się, że powinienem był się pojawić w lidze "I", przez chyba dwa dni była tam na końcu jakaś pusta pozycja (czyżbym to był ja ? Obojętny . Ale niedawno znikła. )). Znikła mi ona (opcja którą o ile mi się to nie przyśniło wybrałem) i teraz niczego już nie jestem pewien :|. Pisałem w tej sprawie pod adres mailowy z regulaminu ligi, a później bezpośrednio do Mirka, ale nie ma odzewu.

Może znajdzie się jakaś dobra duszyczka i odgadnie co robię źle ?

Przepraszam za być może głupie i oczywiste pytanie, ale nie potrafię sobie sam poradzić.

Z góry dziękuję.

Marek
Powróć na górę
Dobromila
Ogeima
Ogeima


Dołączył(a): czerw 22, 2003
Wiadomości: 178
Skąd jesteś: Łódź/Zielonka

PisanieNadesłano: Cz stycz 05, 2006 9:56 am    Temat wiadomości: Re: Dziwne pytanie - jak zapisać się do ligi ? Odpowiedz cytując

Podstawowe pytanie: Czy jesteś uczestnikiem IAG?
Jeżeli nie to nie możesz się zapisać do ligi. Nie chodzi mi o to czy masz konto do pisania na forum, tylko czy jesteś na liście: "uczestnicy". Jak zostać uczestnikiem możesz przeczytać w pierwszym punkcie regulaminu IAG: akademia.szkolareklamy...le&artid=4
Powróć na górę
MarekZBrzo
Nobi
Nobi


Dołączył(a): grud 05, 2005
Wiadomości: 4
Skąd jesteś: Rzeszów/Brzozów

PisanieNadesłano: Cz stycz 05, 2006 12:02 pm    Temat wiadomości: Re: Dziwne pytanie - jak zapisać się do ligi ? Odpowiedz cytując

Dziwne, jesteś pewna że stanie się uczestnikiem IAG rozwiąże mój problem ?
W regulaminie uczestnictwa w lidze nie znalazałem o tym żadnej wzmianki.
Dodatkowo w wątku:
akademia.go.art.pl/For...t=975.html
którego sama jesteś autorką ;), jest napisane że nie ma takiego obowiązku.
Krótka debata kończy się stwierdzeniem "Generalnie wiec lepiej aby KAZDY uczesnik ligi byl uczestnikiem IAG".

OK. Wyślę zgłoszenie do IAG (i tak planowałem to wcześniej czy później zrobić), ale tak jak piszę, nie jestem pewien czy akurat to jest źródłem moich kłopotów.

Bardzo dziękuję za odpowiedź.

Marek
Powróć na górę
lsnienie
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): sierp 16, 2005
Wiadomości: 24
Skąd jesteś: Gdańsk

PisanieNadesłano: Cz stycz 05, 2006 12:32 pm    Temat wiadomości: Re: Dziwne pytanie - jak zapisać się do ligi ? Odpowiedz cytując

z opisu to dla mnie wyglada na jakis (kolejny?) bug. Niezaleznie od zgloszenia do iag, twoj nick powinien pojawic sie od razu w tabeli (w kazdym razie tak bylo przy moim zapisie ;))

_________________
Never fight a land war in Asia (Civilization IV)
Powróć na górę
MarekZBrzo
Nobi
Nobi


Dołączył(a): grud 05, 2005
Wiadomości: 4
Skąd jesteś: Rzeszów/Brzozów

PisanieNadesłano: Pt stycz 06, 2006 10:41 am    Temat wiadomości: Re: Dziwne pytanie - jak zapisać się do ligi ? Odpowiedz cytując

Cześć

Wygląda na to, że albo jakaś dobry duszek zadziałał (Mirek ?), albo system po kilku dnich automatycznie się odblokował. Znowu pojawił sie link "Zgłoś swój udział" i mogłem go wcisnąć.
Ku mojemu zaskoczeniu (miłemu) pojawiłem się w lidze oczekującej "J", pomimo że (wbrew czyjejś sugestii) moje zgłoszenie do IAG nie zostało jeszcze chyba rozpatrzone ;), bo nie ma mnie na liście uczesników.

Żeby grupa mogła rozpocząć rozgrywki potrzebuje jeszcze kilku uczestników, zapraszam więc do zapisywania się. Widzę, że w grupie są już przynajmniej dwie mocne osoby, więc przydało by się jeszcze kilka słabszych, abym miał szansę stoczyć jakieś w miarę wyrównane pojedynki Puszczający oczko

Marek
Powróć na górę
skalpel
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): wrz 02, 2005
Wiadomości: 33

PisanieNadesłano: Sb stycz 07, 2006 12:32 am    Temat wiadomości: Re: Dziwne pytanie - jak zapisać się do ligi ? Odpowiedz cytując

to chyba rzeczywiście jakiś bug Puszczający oczko miałem ten sam problem. kilka tygodni temu zgłosiłem się, czekałem i nic się nie działo. a przed chwilą zgłosiłem się jeszcze raz i już jestem w grupie oczekującej.


coś tu chyba nie działa do końca tak jak powinno Przewracający oczami
Powróć na górę
yosz
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 30, 2003
Wiadomości: 186
Skąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa

PisanieNadesłano: Sb stycz 07, 2006 11:54 pm    Temat wiadomości: Re: Dziwne pytanie - jak zapisać się do ligi ? Odpowiedz cytując

Bug istnieje - nie naprawiłem go (wciąż..) ale wiem jak go obejść Puszczający oczko więc w razie jakichkolwiek problemów zgłaszać się do MirkoTa lub do mnie

_________________
Powróć na górę
MarekZBrzo
Nobi
Nobi


Dołączył(a): grud 05, 2005
Wiadomości: 4
Skąd jesteś: Rzeszów/Brzozów

PisanieNadesłano: Pn stycz 08, 2006 2:19 pm    Temat wiadomości: Re: Dziwne pytanie - jak zapisać się do ligi ? Odpowiedz cytując

Szkoda tylko, że w wyniku jego istnienia nie gram w grupie "I", tylko jestem w grupie oczekującej "J" Obojętny .
Ale zostanie Ci to wybaczone, jeśli znajdziesz jeszcze trzech ochotników do uczestnictwa w styczniowej lidze Puszczający oczko
Powróć na górę
MichalSz
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): grud 15, 2006
Wiadomości: 42
Skąd jesteś: Częstochowa

PisanieNadesłano: Cz paźdź 26, 2006 8:37 pm    Temat wiadomości: Re: Dziwne pytanie - jak zapisać się do ligi ? Odpowiedz cytując

a ja mam pytanie zapisalem sie di IAG 2 dni temu Uśmiech a dzis zapisalem sie do ligi pojawilem sie odrazu na liscie oczekujacych ale mam zapomaranczowe wszytkie pola. co to oznacza?:)

_________________
Michał Szulkin

nick na KGS - MichalSz

GG: 2502296

e-mail: michal @ streetracers.pl
Powróć na górę
tasuki
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): grud 15, 2006
Wiadomości: 14
Skąd jesteś: Brno, Czechy

PisanieNadesłano: Cz paźdź 26, 2006 9:57 pm    Temat wiadomości: Re: Dziwne pytanie - jak zapisać się do ligi ? Odpowiedz cytując

no pomaranczowe to znaczy ze to ty jestes Fajny
wszysci tak maja Puszczający oczko
Powróć na górę
Teleri
Nobi
Nobi


Dołączył(a): grud 15, 2006
Wiadomości: 2
Skąd jesteś: Kraków

PisanieNadesłano: Pn grud 03, 2006 12:55 pm    Temat wiadomości: Re: Dziwne pytanie - jak zapisać się do ligi ? Odpowiedz cytując

Czesc Uśmiech

Mam pewien problem z zapisaniem się do Ligi. Streszczę.

Na stronie IAG jestem zalogowany pod nikiem Tankred.
Kiedy kliknalem na zgloszeniu do ligi wstapilem na liste oczekujacych.
Ale kiedy minal miesiac lista oczekujacych powedrowala do gory a ja wciaz jestem na kolejnej liscie oczekujacych....


Czy powinienim byl zrobic cos jeszcze by zaczac grac w lidze?

Pytanie dodatkowe: czy Uczestnicy z działu Akademia i Lista czlonkow z działu Społecznośc to to samo czy co innego? A jeśli nie to w czym róznica?

Aha jeszcze jeden problem. Nie mozna sie na tej zmienionej stronie wylogowac z profilu (np Tankred). No chyba ze moj net tak nawala ale watpie...

Prosze o odpowiedz Uśmiech
Powróć na górę
benerit
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): list 27, 2003
Wiadomości: 275
Skąd jesteś: Gdańsk

PisanieNadesłano: Pn grud 03, 2006 2:47 pm    Temat wiadomości: Re: Dziwne pytanie - jak zapisać się do ligi ? Odpowiedz cytując

tankred wrote:

Pytanie dodatkowe: czy Uczestnicy z działu Akademia i Lista czlonkow z działu Społecznośc to to samo czy co innego? A jeśli nie to w czym róznica?

Aha jeszcze jeden problem. Nie mozna sie na tej zmienionej stronie wylogowac z profilu (np Tankred). No chyba ze moj net tak nawala ale watpie...

Lista członków - to lista wszystkich zarejestrowanych ników na Akademii
Lista uczestników - to lista (z imienia i nazwiska) - osób które chcą grać w turniejach i innych atrakcjach akademii.

członkowie są bardziej anonimowi - często jedna osoba na przestrzeni lat robi sobie kilka ników. Uczestnicy to bardziej formalna lista.

A wylogować się mozna klijając na moje konto/wyloguj
Powróć na górę
Teleri
Nobi
Nobi


Dołączył(a): grud 15, 2006
Wiadomości: 2
Skąd jesteś: Kraków

PisanieNadesłano: Pn grud 03, 2006 3:43 pm    Temat wiadomości: Re: Dziwne pytanie - jak zapisać się do ligi ? Odpowiedz cytując

Dzieki za odpowiedz Uśmiech

Ale mam kolejne pytanie. Na liscie uczestnikow jestem z imienia i nazwiska, ale zgloszenie do ligi IAG dokonuje sie przez zarejestrownaego czlonka prawda czyli u nie przez Tankreda?
I teraz skad wiadomo ze zarejetrowny czlonek ktory zglosil udzial do ligi to ten z listy uczestnikow (w liscie uczestnikow mam podanego innego nika niz Tankred).

No i jeszcze raz pytam czemu w poprzednim miechu bylem w grupie oczekujacej i teraz po zmianie na poczatku grudnia nadal w niej jestem. Zaznaczam ze byla to wtedy grupa pelna a teraz jestem w oczekujacej do polowy pustej.

Wiem ze to moze glupie pytania ale niestety jakos tego nie jarze Uśmiech moze nie nadaje sie na goiste ze tego nie jarze ale prosze o wytlumaczenie jesli mozesz Uśmiech

Z gory dziekuje za odpowiedz:)
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaTurnieje i Liga Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy