Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Gracze z Rybnika i okolic
Tu jest miejsce dla wszelkich ogłoszeń (np. o wymianie książek, turniejach, konwentach itp.)
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaOgłoszenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sasukekun1
Nobi
Nobi


Dołączył(a): czerw 08, 2004
Wiadomości: 7
Skąd jesteś: Rybnik

PisanieNadesłano: Wt kwiet 12, 2005 10:37 am    Temat wiadomości: Gracze z Rybnika i okolic Odpowiedz cytując

Ehh takie życie mam Gobana a nie ma przeciwnika Uśmiech Szukam Graczy z Rybnika i okolic ! Uśmiech
Powróć na górę
arczi1984
Nobi
Nobi


Dołączył(a): marca 28, 2005
Wiadomości: 6

PisanieNadesłano: Śr kwiet 13, 2005 5:09 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Ja jestem z Rybnika, choć niestety ostatnio bywam tam tylko w weekendy, bo studiuje w Opolu. Jestem dopiero początkującym graczem, ale najszybciej ucze się grająć z kimś. Arczi.
Powróć na górę
arczi1984
Nobi
Nobi


Dołączył(a): marca 28, 2005
Wiadomości: 6

PisanieNadesłano: Śr kwiet 13, 2005 5:11 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

więc może kiedyś będzie można zagrać. Uśmiech
Powróć na górę
Sasukekun1
Nobi
Nobi


Dołączył(a): czerw 08, 2004
Wiadomości: 7
Skąd jesteś: Rybnik

PisanieNadesłano: Śr kwiet 13, 2005 10:31 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Dobrze wiedziec:) daj jakieś namiary na ciebie żebysmy mieli jakis kontakt Uśmiech
Powróć na górę
arczi1984
Nobi
Nobi


Dołączył(a): marca 28, 2005
Wiadomości: 6

PisanieNadesłano: Cz kwiet 14, 2005 12:47 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Mój nr gg 8701051
Tel. zmieniam, więc narazie numeru ci nie podam, bo byloby to bez sensu.
Zmienie to od razu podam.
A jeśli chodzi o Rybnik, to dokladniej jestem z Boguszowice Osiedla (Pekin) Bardzo szczęśliwy
Powróć na górę
Sasukekun1
Nobi
Nobi


Dołączył(a): czerw 08, 2004
Wiadomości: 7
Skąd jesteś: Rybnik

PisanieNadesłano: Cz kwiet 14, 2005 10:42 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Dzięki zaza namiary z pewnościa sie odezwe Uśmiech

ps. ja jestem dokładnie z Niedobczyc Uśmiech
Powróć na górę
wojtekw
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): sierp 27, 2003
Wiadomości: 20
Skąd jesteś: Bielsko-Biała

PisanieNadesłano: Cz kwiet 14, 2005 7:56 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Zapraszam do klubu żorskiego. Spotykamy się we wtorki od godz. 18-ej na rynku w restauracji R1272.
Powróć na górę
arczi1984
Nobi
Nobi


Dołączył(a): marca 28, 2005
Wiadomości: 6

PisanieNadesłano: Cz kwiet 14, 2005 10:30 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Jeśli tylko kiedyś będe mógl to bardzo chętnie skorzystam, choć przyznam szczerze, że malo znam Żory. Smutny Mimo, że mam tam rodzine.
Uśmiech
Powróć na górę
nemi
Nobi
Nobi


Dołączył(a): grud 22, 2007
Wiadomości: 1
Skąd jesteś: Rybnik

PisanieNadesłano: Sb grud 22, 2007 2:15 pm    Temat wiadomości: Re: Gracze z Rybnika i okolic Odpowiedz cytując

<bierze ogromna lopate i stara sie odkopac tak stary temat>
Czesc~! Jako, ze tez szukam kogos z Rybnika, a niechce zakladac nowego tematu...
Nyo... czy to wszystko jest nadal aktualne? Moze sie ktos jeszcze znalazl? (ba... w koncu prawie 3 lata)
W kazdym razie dziekuje za ewentualne odpowiedzi...
(az glupio pisac w tak starych postach xD)
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaOgłoszenia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy