Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Opinia na temat internetowego sklepu e-go.pl
Akademia i jej strona - pytania, problemy, komunikaty
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Askorbita
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): kwiet 29, 2009
Wiadomości: 12
Skąd jesteś: UR Kraków

PisanieNadesłano: Cz czerw 25, 2009 7:59 pm    Temat wiadomości: Opinia na temat internetowego sklepu e-go.pl Odpowiedz cytując

Witam.

Kieruję ten post do osób które zamierzają kupić swój pierwszy zestaw do go w tym sklepie.

Pierwsze zakupy zrobiłem w tym sklepie w lutym tego roku [2009]. Były to dwie książki goban numer 2 i kamienie pro. Przesyłka doszła do mnie dość szybko, ale liczyłem na szybszy transport. Po otworzeniu okazało się że przesyłka została pomylona i nie dostałem tego co zamówiłem. Zadzwoniłem z reklamacją. Tu duży PLUS dla sklepu, reklamacja została szybko uwzględniona. Przyjechał kurier na koszt sklepu i dostarczył mi to co zamówiłem.

goban - taki jak w opisie nic dodać nic ująć
książki - jw.
kamienie pro - spodziewałem się czegoś więcej za ponad 150zł (kamienie każdy jest innej grubości, nie wiem czy tak powinno być, ale troszkę mnie to zniesmaczyło)

Przy drugim zamówieniu było znacznie gorzej.
Zamawiałem gosu za 118zł wykonane ręcznie z litego drewna.
Zamówiłem 09.06.2009 i tego samego kwadransu wpłaciłem pieniądze na konto przelewem internetowym na rachunek sklepu (ten sam bank ING). Paczka została wysłana 16.06.2009. Paczka dotarła do mnie 23.06.2009, paczką za 3.50zł (zapłaciłem za przesyłkę 12 zł - ciekawe dlaczego nie była to paczka polecona? Dodatkowa marża dla sklepu z kosztów przesyłki, a klient czeka prawie 2 tygodnie na paczkę).

Opis przedmiotu na stronie:
- Pojemniki na kamienie wykonane ręcznie. Dla kamieni do 11,5 mm.

Opinie:
- Precyzyjnie wykonane, z litego drewna - funkcjonalny i estetyczny przdmiot.
- Nie od dziś wiadomo, że oprawa wokół gry podnosi chęć na nią. Takim elementem oprawy może być wysoce estetyczne gosu. Te do kupienia w sklepie e-go jest bardzo ładne i funkcjonalne. Naprawdę warto wydać pieniądze na przedmiot który będzie służył przez wiele lat. Polecam.

Zastanawiam się kto dał takie komentarze za taki badziew.

W rzeczywistości owe pojemniki są wykonane maszynowo i dodatkowo są sklejone z 2 kawałków świerka. Nie są nawet pomalowane. 118 zł to cena za wysoka jak na ten produkt.

A co samego sklepu:
- komentarze produktów są akceptowane przez administratora sklepu (te naprawdę warte przeczytania i nie mijające się z prawdą nigdy nie ujrzały światła dziennego na tej stronie)

Odradzam korzystanie z tego sklepu.
Powróć na górę
marmez
Keima
Keima


Dołączył(a): paźdź 11, 2005
Wiadomości: 70
Skąd jesteś: Szczecin (Poznań)

PisanieNadesłano: Pn czerw 28, 2009 11:24 pm    Temat wiadomości: Re: Opinia na temat internetowego sklepu e-go.pl Odpowiedz cytując

Kiedyś gosu były z jednego kawałka drewna, ale wtedy też były dość liche, w sensie kruche.

Do konserwacji polecam woski płynne do drewna, do wyboru do koloru w sklepach budowlano wykończeniowych.

Co do kamieni, hmm, tak to już jest z nimi, zawsze są nierówne. W Polsce trudno w to uwierzyć ale to i tak kamienie z dolnej półki Smutny

Nie chcę zbytnio reklamować bo nic mi po tym, ale w tej samej cenie a znacznie profesjonalniej wyglądające są kamienie Yunzi dwustronne, z solidnymi, ładnymi, błyszczącymi, mocnymi Gosu i pokrowcem do dostania za ok 260zł. (nie mylić z jednostronnymi)

o takie:
picasaweb.google.com/s...3765585794
żeby nie było, też wszyskie nie są idealnie takie same, bo ty było nudne, jak z grafiki komputerowej Puszczający oczko
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy