Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Kupienie zestawu do GO
Akademia i jej strona - pytania, problemy, komunikaty
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fumoffu
Nobi
Nobi


Dołączył(a): lut 23, 2006
Wiadomości: 3
Skąd jesteś: Mallow

PisanieNadesłano: Wt czerw 08, 2010 12:01 am    Temat wiadomości: Kupienie zestawu do GO Odpowiedz cytując

Cześć wszystkim

Mam taki mały problem, zbliżają się urodziny mojego kuzyna a, że gra on non stop w GO za pośrednictwem internetu postanowiłem mu sprawić jakiś porządny zestaw do GO.

Wiem wiem, że są podane linki do sklepu go w Polsce i do jakiegoś niemieckiego sklepu tyle tylko, że .... Potrzebuję sklepu co wyśle za granicę, a z doświadczenia wiem, że wysyłki z Polski są horrendalnie drogie. A cenny w tym niemieckim sklepie są naprawdę przerażające.

Mam budżet około 1200 zł na wszystko, co byście mi polecili ??
Powróć na górę
k43r
Nobi
Nobi


Dołączył(a): paźdź 07, 2008
Wiadomości: 9
Skąd jesteś: Gdańsk

PisanieNadesłano: Wt czerw 08, 2010 8:16 am    Temat wiadomości: Re: Kupienie zestawu do GO Odpowiedz cytując

To forum prawie umarło, więc polecam spytać na www.lifein19x19.com/forum/
Powróć na górę
marmez
Keima
Keima


Dołączył(a): paźdź 11, 2005
Wiadomości: 70
Skąd jesteś: Szczecin (Poznań)

PisanieNadesłano: Wt czerw 08, 2010 8:36 pm    Temat wiadomości: Re: Kupienie zestawu do GO Odpowiedz cytując

@k43r: chyba fajne forum, będzie trzeba obadać. Uśmiech

A do do sprzętu i sklepów, to ładny sprzęt w Polsce to tylko w skarbychin.pl (jeżeli ktoś lubi Yunzi - ja bardzo) bardzo łądny zestaw Yunzi + deska Shinkaya 3cm to koszt ok 550zł + przesyłka. Nie wiem jak z wysyłaniem za granicę.

Można od razu od dystrybutora u którego się powyższy sklep zaopatruje (i tam wybór większy) USA: www.ymimports.com/c-48-go.aspx Do Polski nie wysyłają, ale już do UK tak.

Ogólnie sklepów jest dużo, trochę mam podlinkowanych w zakładkach moich:
delicious.com/marmez/sklepygo

A co do sprzętu, to w takiej cenie to chyba by można już kupić kamienie z muszli (jakieś cieńsze pewno) i może goban 6cm, ale głowy nie dam. Na muszlach się nie znam, a goban 6cm to najfajniej taki z jednego kawałka drewna Uśmiech
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy